Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodajalko na blagajni je spraševala o kakovosti kondomov

Prodajalko na blagajni je spraševala o kakovosti kondomov

Lahko bi rekli: “Saj ni res, pa je”.

Danes zjutraj v Sparu. Stranka kupi kondome. Ženska. Nato pa začne prodajalko, ko tekoči trak pripelje kondome, spraševat o njihovi kakovosti. Izpostavila je to, da so dragi in da se res prepriča, če so dobri. Izgledalo je, kot da ima prodajalka ful izkušenj s seksom. Je kar rdeča ratala v faco. Nato pa še začne razlagati o njunih (z možem) posteljnih aktivnostih in pojamra, da se mož pritožuje nad neudobnostjo kondomov. Kupila pa je neke tanjše, ki naj bi bili bolj udobni, a jo je skrbelo, da je zaradi tega večji riziko, da kondom poči. 5 minut je povpraševala in razlagala o seksu in kondomih. Mi, ki smo stali v vrsti za njo, smo se samo spogledovali. Kako nerodno je moralo biti prodajalki. Prodajalka ji je trikrat rekla, da ne ve, kakšni so ti kondomi. Ona pa še kar govorila naprej. Nato pa je končno nehala in jih kljub vsemu kupila.

Ne bi rekla, da bi taka vprašanja zastavljala v erotic shopih, ampak v živilsko trgovino pa to res ne sodi. Za kozlat! 🤮

eh, ne za kozlat, sej veš tisto: najbolj zapravljen je dan, ko se nismo nasmejali 😉

Šow brez scenarija. Zakaj ta nelagodnost? A se niste znali nasmejati in kaj komičnega komentirati?
In če so kondomi dragi, so ziher dobre kvalitete.
Opereš, posušiš, pa spet uporabiš, do 5x.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj za kozlat… za smejat se!
Brezplačna komedija… še prodajalka bi najbolje skozi prišla, če bi se začela režati…

Lahko bi se pa smejali, namesto kozlali. Sicer je res trapasto spraševat prodajalko, po drugi strani pa je seks in zaščita popolnoma normalna stvar. A če v trgovini vprašaš o kvaliteti kakega drugega izdelka, je pa ok, pa čeprav verjetno prodajalka ne uporablja ravno tistega?

Malo poglej kdaj boste na fb ali yt?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Resnica je ravno obratna, prigoda je za se zjokat! in tko je danes skor po vseh štacunah, kader o blagoznanstvu in dobinah ki jih prodaja nima ma ama 3 čiste ne!

Kar se tiče kondomov, sem jih nekoč prodal tudi kot lastiko za spenjanje las na mašno. Je dečva vzela več barv…

Zakaj pa bi mortala it v erotic shop spraševat!!!???
Saj kondome prodajajo v vsaki živislki trgoivini in prodajalka, ti je tudi dolžna dati informacije o izdelkih, ki jih prodajajo.

V čem je problem, v tvoji glavi morda!???

Kaj je pa to kaj takega, jaz sem tudi pred leti enkrat v lekarni udaril debato s farmacevtko o kondomih. Bil sem s punco,da ne bi bilo nelagodja in sem povedal, da so eni za en klinc, da se vsak strga in normalno vprašal za nasvet, kateri so boljši.😁

Kaj je pa to kaj takega, jaz sem tudi pred leti enkrat v lekarni udaril debato s farmacevtko o kondomih. Bil sem s punco,da ne bi bilo nelagodja in sem povedal, da so eni za en klinc, da se vsak strga in normalno vprašal za nasvet, kateri so boljši.😁
[/quote]
No in pol ko se je strgal a maš zdej kej več otročičev ali si hotel poudariti kaj “udarnejšega” ?
Daj nam, ker že toliko veš, nekaj zaupaj o tvojem “sexlajfu”.
Dej napiš nekaj o tem. Skoraj vse tvoje plati si nam že opisal na MON-u, daj no tukaj nam pa saj malo “prišepni”.
PA DA BO zgledalo kulturno in na nivoju, te lepo prosim, brez “multiničnosti” in podobnih izlivov.
Da se razumemo tema pa so seveda KONDOMI.


No in pol ko se je strgal a maš zdej kej več otročičev ali si hotel poudariti kaj “udarnejšega” ?
Daj nam, ker že toliko veš, nekaj zaupaj o tvojem “sexlajfu”.
Dej napiš nekaj o tem. Skoraj vse tvoje plati si nam že opisal na MON-u, daj no tukaj nam pa saj malo “prišepni”.
PA DA BO zgledalo kulturno in na nivoju, te lepo prosim, brez “multiničnosti” in podobnih izlivov.
Da se razumemo tema pa so seveda KONDOMI.
[/quote]
Da ni nič takega, če vprašaš tudi o kvaliteti kondomov tisto, ki jih prodaja, samo to sem hotel povedat.😂 Še kaj bi hotelo multinično trolasto blesavo? Sam nisem opisal nič, vse ste multnične obsedena beabva z manjvrednostim kompleksom ven spravila. 😁Imam vsaj sto osebnosti na monu po vaših pripovedih, nikoli ne zanikam ničesar in ne potrjujem ničesar,ker je prav zanimivo , kako uboga bitja ste in akko vam psihoze v vaši manjvrednosti delujejo.

Ja se kar strinjam, da se je v resnici za zjokat – v šoping centre “nabutajo” več tisoč atriklov o katerih naj bi vsaj prodajalec iz oddelka imel kaj pojma, pa ga ne najdeš če ga z lučjo iščeš in edino živo bitje, s katerim lahko izmenjaš dve besedi je povečini na blagajni.

Tukaj se je sicer šlo za kondome, ampak – kaj bi bilo toliko drugače, če bi pet minut razpravljala o kvaliteti, trdoti in lomljivosti barvic znamke Giotto, Eberhard faber ali Lyra?

Zakaj pa bi mortala it v erotic shop spraševat!!!???
Saj kondome prodajajo v vsaki živislki trgoivini in prodajalka, ti je tudi dolžna dati informacije o izdelkih, ki jih prodajajo.

V čem je problem, v tvoji glavi morda!???
[/quote]

Nič ti ni dolžna dajat. Misliš, da se bo na pamet učila vse deklaracije tisočerih izdelkov, ki jih štacuna prodaja? Jih imaš napisane, pa jih sam beri.

Nič ti ni dolžna dajat. Misliš, da se bo na pamet učila vse deklaracije tisočerih izdelkov, ki jih štacuna prodaja? Jih imaš napisane, pa jih sam beri.
[/quote]
Jaz pa dostikrat kaj vprašam prodajalko. In ne boš verjelo, za razliko od multiničnih blesavih na monu, dejansko vedo kaj prodajajo in točno tudi, kje v trgovini se katera stvar nahaja.

Nič ti ni dolžna dajat. Misliš, da se bo na pamet učila vse deklaracije tisočerih izdelkov, ki jih štacuna prodaja? Jih imaš napisane, pa jih sam beri.
[/quote]

Si pa res neumna mozoljasta baba.
Vsak dober prodajalec ve kaj prodaja in zna tudi svetovat.
Če pa je prodajalka mozoljasta baba kot ti, pol je pa boljš da gre damu k decu, ki ima mzoljasto rit..

Hja, če je ljudem nerodno, ali celo “za kozlat”, ko je govora o kondomih, pa res nič čudnega, da je toliko nezaželenih nosečnosti (in posledično splavov, nesrečnih staršev in/ali otrok) in prenosa spolno prenosljivih bolezni.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Si pa res neumna mozoljasta baba.
Vsak dober prodajalec ve kaj prodaja in zna tudi svetovat.
Če pa je prodajalka mozoljasta baba kot ti, pol je pa boljš da gre damu k decu, ki ima mzoljasto rit..
[/quote]

Ja, pa še brat naj te nauči, da boš vedelo, kaj piše na etiketi.

v pogovoru o kondom in npr. pralnem prašku ali čem, kar je v akciji in na blagajni ponujajo?
oboje je artikel, ki se prodaja

Nič ti ni dolžna dajat. Misliš, da se bo na pamet učila vse deklaracije tisočerih izdelkov, ki jih štacuna prodaja? Jih imaš napisane, pa jih sam beri.
[/quote]

Seveda je dolžna. Ni se ji treba naučit na pamet, lahko izdelek prime, prebere deklaracijo in razloži stranki, kar jo zanima. Sicer trapasto, ker deklaracijo lahko načeloma vsak sam prebere, ampak to je del njene službe. V danem primeru pa bi stranko utišala, če bi ji povedala, kar vemo vsi že iz dijaških let, da je vsaka vrsta kondomov zanesljiva, če natančno upoštevaš navodila za uporabo. Ne pa neki farbat v lica in mrmrat “ne vem, ne vem, ne vem…..”.

Seveda je dolžna. Ni se ji treba naučit na pamet, lahko izdelek prime, prebere deklaracijo in razloži stranki, kar jo zanima. Sicer trapasto, ker deklaracijo lahko načeloma vsak sam prebere, ampak to je del njene službe. V danem primeru pa bi stranko utišala, če bi ji povedala, kar vemo vsi že iz dijaških let, da je vsaka vrsta kondomov zanesljiva, če natančno upoštevaš navodila za uporabo. Ne pa neki farbat v lica in mrmrat “ne vem, ne vem, ne vem…..”.
[/quote]

Ja, najbolje, da se začnemo vsi na blagajnah afnat z blesavimi vprašanji. Bi ti bilo prav, da jaz pred tabo začnem težit blagajničarki z vprašanji o kvaliteti, surovinski sestavi, ekološki neoporečnosti izdelkov, ti pa za mano stojiš v vrsti in čakaš, da mi ona prebira z embalaže? Ponavadi tukaj pišete, kako vam gredo na živce stranke, ki počasi spravljajo stvari v vrečke, pa blagajničarke prepočasi skenirajo, prepočasi štejejo drobiž … Kaj če bi še počasi brale vsakemu posebej navodila za uporabo, ker so to pač dolžne?


Če drugega na oddelku ne dobiš potem … seveda na blagajni.

Ja, najbolje, da se začnemo vsi na blagajnah afnat z blesavimi vprašanji. Bi ti bilo prav, da jaz pred tabo začnem težit blagajničarki z vprašanji o kvaliteti, surovinski sestavi, ekološki neoporečnosti izdelkov, ti pa za mano stojiš v vrsti in čakaš, da mi ona prebira z embalaže? Ponavadi tukaj pišete, kako vam gredo na živce stranke, ki počasi spravljajo stvari v vrečke, pa blagajničarke prepočasi skenirajo, prepočasi štejejo drobiž … Kaj če bi še počasi brale vsakemu posebej navodila za uporabo, ker so to pač dolžne?
[/quote]

Malo poglej kdaj boste na fb ali yt?
[/quote]

Sem tudi jaz pomislila na skrito kamero.


Da ni nič takega, če vprašaš tudi o kvaliteti kondomov tisto, ki jih prodaja, samo to sem hotel povedat.😂 Še kaj bi hotelo multinično trolasto blesavo? Sam nisem opisal nič, vse ste multnične obsedena beabva z manjvrednostim kompleksom ven spravila. 😁Imam vsaj sto osebnosti na monu po vaših pripovedih, nikoli ne zanikam ničesar in ne potrjujem ničesar,ker je prav zanimivo , kako uboga bitja ste in akko vam psihoze v vaši manjvrednosti delujejo.
[/quote]
Kaj naj rečem, prliman si u glavo in še kam drugam, upam, da ne kam spodaj. Za mene že dolgo nisi ne zvezda ne car tega MON-a, kot sam misliš in se predstavljaš in kot ti SAM misliš.
Ene in iste fore cel cajt.
Če ne drugo postani vsaj inovativen, pa še tega ne zmoreš.
Ko boš nehal biti obseden sam s sabo, boš pa rešen tega tvojega “bluzenja”
Pa lahko noč ………………………………………………

Sem tudi jaz pomislila na skrito kamero.
[/quote]

Pa na to koliko socialnih eksperimentov se gredo zadnje čase.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja, pa še brat naj te nauči, da boš vedelo, kaj piše na etiketi.
[/quote]

Amm, khm, khm – ker so deklaracije pisane v arial, calibri, helvetici (no tistih brez serifov) v višini 12, ne še raje 14? Ah ne – na pet *pet nabutajo informacij v fontu 8 – daljnovidnost se pa niža in je trenutno povprečje 35 let; 45 bi morali že z mikroskopom v trgovine.

New Report

Close