Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Prodam LEDVICO

Prodam LEDVICO

za 70 000 jo dam tudi jaz če kdo potrebuje krvna skupina 0

Ali želite kupiti ledvice, telesne organe ali prodati ledvice ali telesne organe? Ali iščete priložnost, da svojo ledvico prodate za denar zaradi finančne okvare in ne veste, kaj storiti, nas kontaktirajte danes in ponudili vam bomo dober znesek v višini 500.000 dolarjev za vašo ledvico. Moje ime je doktor MAXWELL in sem nevrolog v BILL ROTH BOLNICI. Naša bolnišnica je specializirana za ledvično kirurgijo, ukvarjamo pa se tudi z nakupom in presaditvijo ledvic z živim ustreznim darovalcem. Nahajamo se v Indiji, ZDA, Maleziji, Singapurju.Japonska.

 

Vljudno nam sporočite, če vas zanima prodaja ali nakup ledvic oz

Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate na in po e-pošti.

 

E-naslov: [email protected]

Številka aplikacije: +33751490980

 

Lep pozdrav

GLAVNI MEDICINSKI DIREKTOR

DR MAXWELL

Ali želite kupiti ledvico, telesne organe ali želite prodati ledvice ali telesne organe? Če iščete priložnost za prodajo ledvic za denar zaradi finančne okvare in ne veste, kaj naj storite, nas kontaktirajte danes in ponudili vam bomo dobro količino denarja 500.000 dolarjev za vašo ledvico. Moje ime je doktor MAXWELL, jaz sem nevrolog v bolnišnici BILL ROTH. Naša bolnišnica je specializirana za ledvično kirurgijo, ukvarjamo pa se tudi z nakupom in presaditvijo ledvic pri živem ustreznem darovalcu. Nahajamo se v Indiji, ZDA, Maleziji, Singapurju. Japonska.

 

Vljudno nam sporočite, če ste zainteresirani za prodajo ali nakup ledvic oz

Organi, prosimo, ne oklevajte in nas kontaktirajte po e -pošti in po njej.

 

Elektronski naslov: [email protected]

Kaj je številka aplikacije: +33751490980

 

Lep pozdrav

GLAVNI MEDICINSKI DIREKTOR

DR MAXWELL

Avtor ne bodi kreten .

Poveži se z mafijo ,oni vedo kako se te stvari strežejo, pa ti bo precej stvari privarčevanih.

Ali želite kupiti ledvico, telesne organe ali želite prodati ledvice ali telesne organe? Če iščete priložnost za prodajo ledvic za denar zaradi finančne okvare in ne veste, kaj naj storite, nas kontaktirajte danes in ponudili vam bomo dobro količino denarja 500.000 dolarjev za vašo ledvico. Moje ime je doktor MAXWELL in sem nevrolog v bolnišnici BILLROTH. Naša bolnišnica je specializirana za ledvično kirurgijo, ukvarjamo pa se tudi z nakupom in presaditvijo ledvic pri živem in ustreznem darovalcu. Nahajamo se v Indiji, ZDA, Maleziji, Singapurju. Japonska.

 

Sporočite nam, če ste zainteresirani za prodajo ali nakup ledvic oz

Organi, prosimo, ne oklevajte in nas kontaktirajte po e -pošti in po njej.

 

Elektronski naslov: [email protected]

Kaj je številka aplikacije: +33751490980

 

Lep pozdrav

GLAVNI MEDICINSKI DIREKTOR

DR MAXWELL

Pozdravljeni, iščemo darovalce ledvic. Nahajamo se na Tajskem v Indiji,

Kanada, Velika Britanija, Turčija, ZDA, Malezija, Južna Afrika, Jordanija itd. Zelo nujno. B+ve, O+ve in A+ve Plačujemo 600.000 EUR na starost ledvic, ki mora biti več kot 19 let. Zainteresirane osebe naj nas kontaktirajo po e -pošti: [email protected]

[email protected]

Whatsapp: +22951017647

Whatsapp: +22951017647

Whatsapp: +22951017647

Gospe in gospodje ter odrasli se lahko prijavijo na naš donatorski program, kjer lahko darovalci s svojim DONATORSKIM POTRDILOM darujejo in prejmejo nagrado za reševanje življenja

 

Našim darovalcem dajemo 1187000 $ za ledvice

 

Donator, ki je pripravljen darovati druge organe, lahko navede tudi…

 

Kontaktirajte [email protected]

Za več informacij..

Ali želite kupiti ledvico, telesne organe ali želite prodati svojo ledvico ali telesne organe? Če iščete priložnost, da zaradi finančnega zloma prodate svojo ledvico za denar in ne veste, kaj storiti, nas kontaktirajte še danes in ponudili vam bomo dobro vsoto denarja 500.000 $ za vašo Ledvico. Moje ime je zdravnik MAXWELL, sem nevrolog v BILL ROTH HOSPITAL. Naša bolnišnica je specializirana za kirurgijo ledvic, ukvarjamo pa se tudi z odkupom in presaditvijo ledvic z živim ustreznim darovalcem. Nahajamo se v Indiji, ZDA, Maleziji, Singapurju. Japonska.

 

Prosimo, da nam sporočite, če vas zanima prodaja ali nakup ledvic oz

Organ’s, prosimo, ne oklevajte in nas kontaktirajte na in preko e-pošte.

 

Elektronski naslov: [email protected]

Kaj je številka aplikacije: +33751490980

 

Lep pozdrav

GLAVNI ZDRAVSTVENI DIREKTOR

DR MAXWELL

Ko boš enkrat na DIALIZI boš boga molil, da se bo našel primeren darovalec! Da te ni sram, smrad!

Ali želite prodati svojo ledvico za 500.000 USD? to si ti Iščete priložnost za prodajo svoje ledvice za denar Zaradi finančnega zloma in ne veste, kaj storiti Ali, potem nas kontaktirajte še danes in ponudili vam bomo dobro Znesek denarja za vaše ledvice. Moje ime je DoctorHOJJAT

e-pošti. Elektronski naslov: [email protected] WhatsApp: +1 (716) 812-5005  pozorno DR HOJJAT.

Gospe in gospodje ter odrasli se lahko prijavijo na naš donatorski program, kjer lahko darovalci s svojim DONATORSKIM POTRDILOM darujejo in prejmejo nagrado za reševanje življenja

 

Našim darovalcem dajemo 1187000 $ za ledvice

 

Donator, ki je pripravljen darovati druge organe, lahko navede tudi…

 

Kontaktirajte zdravnika: [email protected]

Za več informacij..

Obveščamo širšo javnost, da bolnišnica Manipal resno in nujno išče zdrave darovalce ledvic

ki so 100 % resni, da bi prodali svojo ledvico po ceni 780.000 USD

prosimo, da se zainteresirani donatorji obrnejo na naš e-poštni naslov:

[email protected]

ali pokličite +91 9827598014, 15724067243.

SPLETNO MESTO: http://www.manipalhospitals.com

lahko kontaktirate naš WhatsApp: +234 7026620262

obljubljamo vam največje zadovoljstvo in pričakujemo vašo nujnost

skladnost, saj cenjeni bolniki resno čakajo na ledvico

presaditev

S spoštovanjem.

Good day my brethren I am Erdene please stop selling your

kidney as it is illegal

i got huge financial support from Elon Musk charitable organization

donated $150,000 to me to support my business so why still selling

when the richest man in the world is helping genuinely

https://www.bbc.com/news/business-64645888 contact them via

[email protected] http://www.muskfoundation.org for financial support

Goodluck as i was a beneficiary and i am happy now

New Report

Close