Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek prokativno vprašanje

prokativno vprašanje

Če si drznete, povejte, na katerem javnem mestu ste ” se*ali” in vas je to vzburilo, da ste ..opssssssssssssss…

In za tiste, ki nimate kaj odovoriti pa malo drugače zastavljeno vprašanje: Kje bi pa želeli ??

ps. se oproščam za takšno vprašnjce toda saj veste, v naslednjih dneh boste imeli polno jajčk v rokah..pa tak….hihihiihih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Seksal?Kaj pa to pomeni?Sem že pozabil,kaj je to.
A to je tisto,ku namesto da greš scat,nekam vtakneš in se tam poščiješ,al neki tacga?
je to tisto Razo?
Sp

ti če ti po resni kontam..tud jest sem že mal pozabil……

pa kaj…lulava pa še skozi lahko stoje….hihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dobro,da si me spomnil….moram iti na WC…pol bom mal pogledal in se poskusil spomnit,kaj je že tisto :-)))
Sp

No……pa pejta………pa lulejta skupi………..:))))))))))))

Ja,če mi ti štangco podržiš pa takoj ;-)))
Sp

A samo podržim?:)))))))))))))

No,dovoljeno ti bo skoraj vse ;-)))
Sp

Hm……….skoraj vse…………kaj je pa zdaj to???:)))))))))

sta stisnila obadva repek in šla……..a????????????

Ja neč……..grem pa še jaz……..CMOKE

Sorči zvezdica….PC je nekaj zatrokiral,pa sem ga moral resetirat,pa še žena je prišla in sem jo moral popedenat.
Ponudba še velja?
Sp

prepozno, prepozno se mi zdi….:-)))

Treba je koj izkoristiti, saj veš, da priložnost zamujena, ne vrne se nobena…:-))

A ne, pa si spet na začetku?! Ubožček.
Rajši pojdi sadit krompir…………

Ne drznem si…bom raje tiho…in to počela še naprej…se smejim…poglej u ladlc, tam vse piše…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

si tukaj?!

Cmoka.

Mačka…kaj delaš ti tuuuuu??? Jupi…sem ravnokar prišla domu…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

prometa….

:-)))
Moram malo dežurne razbremeniti…

Pa dežurajva skupaj…mogoče na večer kakšnega prikličeva…tapravega…;))?!

Si vredu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… hm, cvetoča?!
Ne vem, če je ravno prava beseda…………vseeno pa sem dobre volje.
Cmokeca.

Preveri mail.

Lepo, da sva obe pri luftu…čakaj že gledam u ladlc…;))!
Pa eno cmoko na noska…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pri luftu?!

A to se zdaj tako reče?!
Prav, sva pač pri luftu… čeprav se mi zdi, da sem vsakodnevno…:-)))

Veš…da ni nič u ladlc…tvojega…pri luftu sva pa itak vsak dan…pa naj pada dež ali sije sonce…ja tko gre ena pesem…ti jo pojem;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, tvoj email bo kriv….:-(

Počasi bom morala iti….. preveri še………drugače šibam.

Ni nič…če si poslala bo…ko dobim že odpišem…ja tudi jaz bom počasi šla…lepo ninajva…jutri pa je novi dan…cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

šele zdaj vidim prav…. vsi smo mislili na seks, ti pa sprašuješ, kje na javnem kraju smo sekali, ne (citiram: se*ali)…

Pa smo ti spet šli na limanice….:-)))))))

Sekala sem pa drva za podkurit… sicer ni bil lih javni kraj, pred bajto doma pa je bilo – še pred kratkim…:-)))
Vzburjalo me je pa tako, da so mi šle kocine pokonci, da sem na koncu zabrisala sekiro po tleh (od jeze, ker se drva ni pravilno postavila, jaz sem seveda pod pravim kotom sekala – vsaj mislim, da….:-)))))))

Zadovoljen???

pa na en drugi naslov, saj veš, ne?!

Cmoka. Lepo spančkaj.

New Report

Close