Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu promiskuiteta

promiskuiteta

In zakaj ostali modri možiclji vidite prvo opisani komentar kot težavo? V naravi ljudi je zagotovo to, da so ljudje slabi in ker se bo našla kopica ljudi, ki bo to tezo zanikala vas lepo prosim, da mojo trditev zavržete z argumenti. Bo šlo? Velika večina vas dojema partnerstvo kot monogamno, kar seveda ni popolnoma nič narobe, le zakaj hudiča vas vse (in da, tukaj mislim POPOLNOMA vse) mika drugam? Ali ste sploh sposobni brezpogojne ljubezni? Kaj to sploh je? Kakšna je razlika med osebo, ki ji srečo prinaša seks z neznancem (seveda je v zvezi) in z eno osebo, ki rada teče z osebo nasprotnega spola? Ker se bojim, da bo že tukaj preveč zahtevno za večino izmed vas in bo zagotovo preveč genialnih komentarjev … bom raje počakal na odgovor …

p.s. vsi tisti, ki boste pisali veleumne komentarje … Zakaj za vraga je naljažje dobiti za katero koli stvar poročeno žensko? (predvidevam, da je z moškimi enako)

Če ženska smatra, da ima problem, potem problem gotovo ima. Škoda, ker se ne dogovarja z virtualnimi promiskuitetneži. Jebi ga, ne morš met vsega.

Kaj pa ce bi se probala izzivet v sportu? Men neznanci niso nikol sedl, najbrz zato, ker sem bla v mladih letih vedno razocarana nad sposobnostmi – dober tip pa brez domisljije – to je bad izkusnja. Hvala lepa za prazen seks brez vsebine.

Kaj pa ce bi se probala izzivet v sportu? Men neznanci niso nikol sedl, najbrz zato, ker sem bla v mladih letih vedno razocarana nad sposobnostmi – dober tip pa brez domisljije – to je bad izkusnja. Hvala lepa za prazen seks brez vsebine.

Kaj pa ce bi se probala izzivet v sportu? Men neznanci niso nikol sedl, najbrz zato, ker sem bla v mladih letih vedno razocarana nad sposobnostmi – dober tip pa brez domisljije – to je bad izkusnja. Hvala lepa za prazen seks brez vsebine.

Moški najde potešitev v samem telesu in odnosu.

Za razliko od žensk, ki rabijo poleg telesne še ‘drugo zadovoljitev’, da je zadovoljenost celostna. Tako imenovano skrbnost in čutnost (do partnerja in otroka).

Vsak nenačitan ali faliran dec tega ne bo razumel in se mu bo najprej ob tvojem branju dvignil, ker bo razmišljal ‘zgolj’ z moškima glavicama.

Tako, da tole je definitivno problem in nevrotičen vzgib, ki ga je potrebno zdraviti, če si želiš kdaj polnega in urejenga odnosa ter notranji mir.

Morda preko kakšne terapije prideš do odgovorov kaj s tem kompenziraš….ker tu je na obzorju neka potlačena travma iz otroštva, ki se je morda celo zavlekla v tvoje nezavedno in zdaj privrela kot tovrstne promiskuitetne tendence.

Zlo fajn knjiga je Pot samouresničevanja (Janez Rugelj), ki pa govori kar o praktično vseh nevrozah (vmes tudi o odvisnostih v odnosih)….nekakšna psihoterapevtska enciklopedija, bi ji sam rekel.

Odlična stvar, in brez dlake na jeziku na osnovi lastnik izkušenj pove vsakemu v obraz preko knjige, zakaj je nekdo od nečesa odvisen, faliranec, bebav itd

Pa tui sama sebe v glavo rada jebeš, ane?

Ko se boš nehala slepit, si poišči partnerja, ki bo pripravljn na odprt zakon, in boš imela oboje.

Simpl!

New Report

Close