Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Propad podjetij v času korone

Propad podjetij v času korone

Zanima ne, zakaj nihče ne piše o tem, kako se podjetja borijo za preživetje v času korone?

Kaj gre vsem tako dobro?

Jaz sem morala edino delavko odpustiti, ker enostavno ni strank, ni prometa. Padec za 70 %, kaj bo naslednji teden ne vem.

Trgovski centri so skoraj čisto prazni.

Lokali in gostilne se zapirajo. Tudi manjši podjetniki zapirajo… Kako pa vi vidite situacijo?

Nihče ne ve, to vedo samo v vladi kaj naklepajo ne bo pa dobro za malega človeka.

Za to situacijo ni kriva vlada, ampak neotesani idioti, ki kršijo ukrepe vsepovprek, zanikajo virus, pozivajo ljudi da ukrepov nespoštujejo. Čestitam, otrokom se do konca zafurali bodočnost, saj bodo plačevali še dolgo dolgo.

Odgovor na objavo uporabnika
lisica007, 07.11.2021 ob 08:39

Zanima ne, zakaj nihče ne piše o tem, kako se podjetja borijo za preživetje v času korone?

Kaj gre vsem tako dobro?

Jaz sem morala edino delavko odpustiti, ker enostavno ni strank, ni prometa. Padec za 70 %, kaj bo naslednji teden ne vem.

Trgovski centri so skoraj čisto prazni.

Lokali in gostilne se zapirajo. Tudi manjši podjetniki zapirajo… Kako pa vi vidite situacijo?

Nobeno podjetje katero je prikazovalo promet kot se spodobi in ni utajevalo davkov  ni propadlo zaradi pomoči države, če so pa goljufali in niso prikazovali prihodkov, potlej posledično ni bilo padca prometa in pomoči ni bilo, taki so pa povsem upravičeno propdli, dacarjem ni bilo treba niti migniti , red se je naredil sam od sebe.

New Report

Close