Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Propadanje blejskega jezera

Propadanje blejskega jezera

Blejsko jezero je pogoltnilo marsikaterega kopalca. Prav tako je voda v jezeru polna invazivnih alg in druge umazanije (fekalije, smeti). Jezero menda tudi usiha.

Blejski gostinci so kljub temu navili cene, kot da gre za Maldive. Za moje pojme je Bled zelo na slabem glasu in res se čudim ljudem ki grejo tja na kavo ali izlet. Tujci pač ne vejo da bodo nategnjeni.

Blejski turizem je bil vedno precenjen.

 

Tam je voda ledeno mrzla, na Bohinjskem koncu v zloglasnem trikotniku je nepojasnjeno izginilo ogromno ljudi. Nikoli jih niso našli. Od Komarče do Triglavskih jezer.

Nevem ,kaj se gresta vidva? Na blejskem jezeru sem se kopal imeli zurko na Blejskem gradu in na Triglavu sem bil enkrat glih iz te strani. Iz Vrat na Krederico in pol na Triglav,žal sem bil na Triglavu sam enkrat, od moje stare mame, sestre mož pa baje več kot 100 krat je bil na Triglavu, moja mami več kot 30 krat je bila na Triglavu, ja kaj cmo jaz sam enkrat nazalost. Na Kredarici pa 2 krat. Zelo lepo je.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 09.05.2024 ob 00:35

Nevem ,kaj se gresta vidva? Na blejskem jezeru sem se kopal imeli zurko na Blejskem gradu in na Triglavu sem bil enkrat glih iz te strani. Iz Vrat na Krederico in pol na Triglav,žal sem bil na Triglavu sam enkrat, od moje stare mame, sestre mož pa baje več kot 100 krat je bil na Triglavu, moja mami več kot 30 krat je bila na Triglavu, ja kaj cmo jaz sam enkrat nazalost. Na Kredarici pa 2 krat. Zelo lepo je.

Problem moraš širše videt in gledat, ne pa s flašo v roki.

 

.https://siol.net/novice/slovenija/neverjetni-posnetki-blejskega-jezera-ki-nujno-potrebuje-pomoc-foto-520842

.https://www.delo.si/novice/okolje/v-blejsko-jezero-je-treba-spraviti-cisti-potok/

Hahaha z flaso v roki , seveda jo imam in notri je voda pa ne gorenjska da nebom imel govse. Novinarji pišejo kot ti nekaj v tri krasne. Si se vedno na sončni strani?

.https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5b72c08b68a07/v-triglavskem-narodnem-parku-pogresajo-se-sest-ljudi

Bled je le še bleda senca nekdanjega Bleda. Odkar so izginjali dnevne turiste in ti kasirali skoraj še zrak , ki si ga dihal; me tam ne vidijo več.  Tako kot v Piranu ne. Je še veliko lepih in bolj prijaznih mest po prelepi Sloveniji.

Odgovor na objavo uporabnika
Jully, 09.05.2024 ob 09:16

Bled je le še bleda senca nekdanjega Bleda. Odkar so izginjali dnevne turiste in ti kasirali skoraj še zrak , ki si ga dihal; me tam ne vidijo več.  Tako kot v Piranu ne. Je še veliko lepih in bolj prijaznih mest po prelepi Sloveniji.

Bled je poln turistov, tudi če vsako leto jokate, da ne greste. Smešni ste že s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
efff, 09.05.2024 ob 11:58

Bled je poln turistov, tudi če vsako leto jokate, da ne greste. Smešni ste že s tem.

Super, da je poln! Bodo vsaj prej vse uničili in bo potem končno mir!

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi bohinjsko jezero ni nič boljše, 08.05.2024 ob 23:53

Tam je voda ledeno mrzla, na Bohinjskem koncu v zloglasnem trikotniku je nepojasnjeno izginilo ogromno ljudi. Nikoli jih niso našli. Od Komarče do Triglavskih jezer.

Ja kaj bi pa ti, ogrevano jezero?

Fak ste Ljubljančani zabiti pizduni

New Report

Close