Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prosim en lekadol v obliki besed…vasih…kje steeee???

Prosim en lekadol v obliki besed…vasih…kje steeee???

Evo… se odločim, da namesto lekadola malo posrkam vas, pa nikjer nobenega…kje ste…a bom morala tudi jaz malo zaklet, kot dela to naš Sprevržko, da se boste nalimali tukaj…kje steeeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj in te božam po tvojih laseh.Čutiš?
Sp

JA…TO JE ŽE ZA POL LEKADOLA…PRoSIM ŠE IN ŠE, MI PAŠE!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bejba… ti rabiš nekej druzga za posrkat….

nekaj multivitaminskega, hihi….

učiti se učiti se……..in tako po enakem postopku…….drga,cmoka evo….
pa še enega…pa še enega in tako naprej po enakem postopku…!!!!

Lep dan ti želim,pa pa
(joj,kolk je že cajt…)))) ;-)))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa če te še nežno masiram po vratu,ramenih in ti zašepnem na uho:…….CENZURA……………
Ljubčka na lička
Sp

Nekaj vitaminskega…si taka lumpačka, da bi mi prej prepisala še nekaj…..beljakovinskega…kajjjjj…joj…ko te dobim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala…sem posrkala vse s cenzuro vred…bil je zadetek u polno…cmoka dragi prijatelj…hvala za cartanje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… sva že uredili , a ne :)))
Kako si ?
Jaz sem ravno z malice , še bolj lačna kot prej !

Sonček , a si tvoje viruse napotila k meni ?
Jaz se še nisem znebila prejšnjega prehlada in viroze , kašljam za se zadušit , evo , pa se me že nov loteva !
Merda !
Pa ravno za praznike !

… če niso otroci , je pa Niki …

;)))
jst vem kej te matra, draga plastelinka… imaš kronično pomanjkanje s…. sssss…. sssssssssss……………slanega sirupka….

marš u šukco!

Niki?
Moj recept:
Poseksaj se kot žival in ne misli na prehlad!
Vsaj ena stvar ti bo ziher odlegla ;-)))))
Sp

Joj Niki…samo tiho bodi…že en mesec se v naši bajti borimo z virusi, noricami in sedaj na koncu fasem ta hud…prehlad se jaz…ampak sem že boljša in že pomalo svetim in nagajam, se ne pustim in pika!
Niki na eno mojo vitaminsko bombo, da takoj spraviš vse te falotke-bacilčke u kot…kamor pašejo…pa misli na kaj lepega, ne pusti se in gre takoj na bolje…cmoka draga moja…imej lep dan in popoldne v mojem imenu počohaj kaj konjička…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Manjka mi to…sssssssssssssssssssssssssssssssssss…………..slano……..MORJE….ja to bo to;))…in saj grem no…še malo sem tu, potem pa spet lezem u toplo šukico…mi jo medi greje, tebi pa ne, hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… da ti jo greje…. hehe, sem ga vidla zjutri, ku je pršu u mojo, hihi…

ne slana voda, slan sirupek ti manjka… !!!

nočko

Sončica … zdej se lepo počohaj … pocajtaj … pocartaj … tako da boš do druzga tedna kot nova … pa da boš mela fine fine praznike …

Dosti dosti dosti dosti čajčka z medekom pij … pa bo prec boljše … Al pa kot je vedno pravu moj stari ata … en šnopc rukni, pa boš kuj bujša …

;)))))))))

Cmokca … brez bacilčkov … :-*** (prefiltriranega)

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala za zdravilca, grem nazaj u šukico…pa-pa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Itak da se ne pustim – kdo bo pa čohal konjička , mačke , otroke … in še koga 😉

Jemljem imunal , pa danes malo prej ven na sončka – pa bo !

… saj , tipično po moško – imam ja ljekova za tebe ;)))

Ma ja , saj tudi prehlad je za nekaj dober – imam tak seksi glas , pravi moj gospodar , kot da bi ga z rašpo po hrbtenici ( ma s tem misli , da je fajn , ker mu paše praskanje po tistem kvadratnem metru od hrbta :)))

Te še vedno vse boli ?
Sta s Francijem šla na en giro , kot sem svetovala ;)))

Pa kaj lepega sanjaj !

… Niki bi tudiiiii …

Evo…. sem sanjala…še zate…ti pa danes uživaj tam zunaj na sončku še malo zame;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej moja Niki!
Sem ku povožena gosenica….in delam v fotelju družbo Franciju.
Sp

EVO SONČI MENE POSRKEJ ME JE SAMO ZDRAVLJE PADA O KOM DRUGEM NE GOVORIM TI SAM SRKEJ,PA GLEJ DA BOŠ VSE POSRKALA DO ZADNJE KAPLJICE!

/

ne izzivaj…ker ko te začnem srkati…ne vem…če boš potem želel, da te še kdaj srka katera druga…;))! To pa zna biti potem hudooo…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JJAAAAAAAA JAAAAAAAAA TO MI DELI SRKAJ ME KAJ TE BRIGAJO DRUGE VAŽN DA JE NAMA LUŠN.

/

Paše ja…tole srkanje…ampak ne bom samo jaz skrkala…boš srkal tudi ti…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close