Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim, lahko še meni katera pogleda v karte

Prosim, lahko še meni katera pogleda v karte

Imela si službo v kateri si bila zadovoljna, vendar si jo izgubila, trenutno si v umirjenem obdobju razmišljanja, hrepeniš po denarju, preveč si zahtevna do sebe in drugih. Postavi se na realna tla, bodi bolj skromna in vse se bo uredilo.
Ne postavljaj si prevelikih ciljev.

ljubezen:
karte mi trenutno kažejo predvsem telesno ljubezen, tukaj čustev ni, si v obdobju razmišljanja, oseba moškega spola ni iskrena do tebe, to obdobje se zaključi, obetajo se velike spremembe in na koncu se je odprla karta trdnosti, stabilnosti in velike sreče.

služba:
na kratko: ne pričakuj preveč, pazi se starejše negativne ženske, ki ti želi škodovati[/quote]

Me je kar stisnilo, ko sem prebrala tvoj odgovor. Res sem v obdobju razmišljanja, nekdo mi izpoveduje ljubezen, jaz pa do njega ne čutim nič več kot prijateljstvo. In tako bo tudi ostalo.

Kar se pa službe tiče – šef mi je sicer že pred meseci povedal, da mi ne bo podaljšal, a še vedno upam, da si bo premislil. Ravno starejša negativna ženska je pa razlog, da mi ne bo, saj mi skoraj že od vsega začetka nagaja na vse možne načine. Sicer je zlobna do vseh, a najbolj se je spravila name. Sicer že iščem drugo službo, a se bojim, da mi je ne bo uspelo tako hitro najti in da bom pristala na cesti 🙁

Mi lahko prosim pogledaš še to, ali mi bo uspelo najti drugo službo, v kateri bom zadovoljna?

Najlepša hvala.[/quote]

Ni za kaj.
Poglej, tako pokažejo karte, jaz jih samo berem:)

glede službe pa:
spet obdobje razmišljanja, sprejmi izgubo, ne hiti in se bolj usmeri v prihodnost, v tej službi si nabrala izkušnje,
za naprej ti pa kaže samo dobro, uspešni poslovni odnosi, stalnost (karta sonca, ki je najboljša karta), sposobnost začeti znova, in na koncu še karta ki mi kaže da se bo situacija pri tebi močno izboljšala. Bo, super bo!!!
Srečno!

preteklost:v preteklosti te zaznamujeta denar in starejši moški,

sedanjost: sedanjost te povezuje z ljudmi v uniformi – uradni opravki-zdravniški pregledi

prihodnost:želiš si nekaj, kar ni v skladu z resničnimi možnostmi, tej želji se raje odreci,
ljudem ne zaupaj preveč[/quote]

hvala. preteklost drzi, sedanjost in prihodnost pa prihajata, a ne? da pa preveč zaupam, je res, najbrž nisem edina, sem pa zaradi tega zelo zelo nasankala….

Ciganka pozdravljena,

ali lahko še zame vržeš karte? In sicer glede službe…

jo bom dobila v kratkem, tako kot se nekaj kaže al bom spet takratko potegnila?
In če jo dobim, bo to za dlje časa al služba za krajši čas?

Hvala ti

hiša:
Pazi se predvsem hitrih odločitev in lahkomiselnosti, vse kar narediš prej dobro premisli, da te ne bo kdo ogoljufal. Z veseljem in ljubeznijo (vidim da te obdaja veliko ljubezni) boš vse premagala. Boste zmogli.

zdravje:
Poskrbi za svoje psihično zdravje.
S tvojim zdravjem res nekaj ni v redu, ker se mi je najprej odprla karta bolezni, izogibaj se starejše osebe, ki zelo slabo vpliva na tvoje zdravje, situacija se bo izboljšala, opravi vse preglede, na koncu se vse dobro izide – na koncu je karta otroka:)

Srečno!

Najlepša ti hvala, iz srca. A veš, da si zadela točno v sredino.

Lahko še samo nekaj, zdravje mojih dveh otrok, eden od njiju je zelo bolan otrok, ali bomo premagali vse težave???

Zlata si.

Me je grozno strah, ampak si me potolažila :). Pa če si še pri volji, lahko prosim pogledaš še za
zdravje moje mami? Zadnje čase se slabo počuti in me grozno skrbi zanjo. Potem pa danes ne bom več težila, obljubim 🙂

Hvala še enkrat.

Veliko razmišljaš o tej službi, ko boš spremenila svoje razmišljanje se ti bodo odprle nove možnosti, pazi se prijateljev, ker ti utegnejo škodovati, ne zaupaj, pazi se starejše ženske osebe in še enkrat vse dobro premisli. Trenutno ni čas za nove začetke.

Naj še enkrat povem:

Jaz samo berem karte, nič ne zadanem, uganem, nisem jasnovidka:))

In še enkrat: Ne verjemite vsemu, to je kot horoskop, včasih zadane, največkrat pa ne.

hm, kaj pa ker sem že podpisala pogodbo? SAam še delat nisem začela…

Kaj pa jaz – ljubezen, diploma, služba, zdravje,…?

Hvalaaa!!!

S tem se moraš soočiti, sprejeti bolezen, slabše ne bo, če boš psihično stabilna boš vse premagala. Poskrbi najprej za svoje zdravje. Na koncu bo vse v redu.

Me je grozno strah, ampak si me potolažila :). Pa če si še pri volji, lahko prosim pogledaš še za
zdravje moje mami? Zadnje čase se slabo počuti in me grozno skrbi zanjo. Potem pa danes ne bom več težila, obljubim 🙂

Hvala še enkrat.[/quote]

slabo počutje je prehodno, vse se bo uredilo, potrebna bo razbremenitev in počitek.
lp

🙂

Ljubice moje, grem na en dooolg sprehod, da si napolnim baterije.
Lep dan in vse dobro v življenju vsem še naprej!

Res si zlata, hvala ti. Uživaj 🙂

Ciganka, hvala….prijazno 🙂

Lahko še prosim pogledaš meni? Zanima me zakon in otroci.

Lp

Prosila bi če bi lahko pogledala še meni. Zanima me predvsem služba in šola. Hvala

Če želite da vam pogledam v karte, mi pustite kontakt in vprašanje.
LP

New Report

Close