Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim na pomoč, tako mi je nerodno!

Prosim na pomoč, tako mi je nerodno!

Danes zvečer sem sami doma pustila moji hčerki, 7 in 9- letnico. Preden se začnete zgražati, za pol ure sem skočila k sosedi, ki živi v sosednjem stanovanju. Punci sta ostali doma, ker sta gledali Talente. Pridem domov, slišim hihitanje in zagledam prizor, zaradi katerega sem otrpnila in prvič od kar sem mama, nisem vedela kako naj reagiram. Ta mala sedi na kavču, ta velika sedi na tleh pod njo. Mala jo masira po ramah in vratu, fak, z mojim vibratorjem. Ko sta me zagledali je bilo prvo, mami poglej kaj sva našli, a si vedela, da se v temi sveti, škoda, ker jutri ni šole, da bi ga vzeli sabo, mami zakaj nama nisi povedal, da imaš nov masažni aparat, poglej kako hecne oblike je.

Po glavi mi je šlo smo to, kako sem bila lahko tako tako butasta, da sem ga pustila v nočni omarici. Radi se igrata v moji spalnici, stikata po mojih stvareh in se lepotičita. Moja igračka je vedno skrita na varnem, kjer je hčerki ne moreta najti.

Ko sem se končno nakulirala, sem ju prosila, da mi vrneta igračko. Sem jima rekla, da še nisem prepričana, če jo bom obdržala, da še razmišljam, če je ne bi kar vrnila v trgovino, samo, da ne bi še kdaj prišli na kakšno noro idejo. Za  ta večer smo debato zaključile, a skrbi me, da bodo jutri sledila še taka in onaka vprašanje. Sploh ne vem kako naj reagiram na njuna vprašanja ali bi morda morala jaz začeti debato. Jima po pravici povedati, da je to pač igračka za velike punci. Obliko ima namreč precej očitno in skrbi me, da bosta prej ali slej izvedeli kakšna oblika je to. Saj veste, google ve vse, prijateljice pa še več. Res lepo prosim za kakšen pametno mislel!!!!!

 

 

Kupi jim kakšno drugo igračo, po možnosti, ki tudi vibrira pa bosta pozabila na to..

boga ja to je hudo

mors vibra v pizdo dajat k d kurcou ni dost

izprijenka ogabna

as tok grda

pomiri se, danes vibrator ni več znanstvena fantastika, še posebej odkar so naše vplivnice to fajn zreklamirale in zrihtale še kodo za popust, tako da vsaka misli, da brez tega živeti ni…. Glede na to, da jim sledijo tudi deklice, te najbrž že vedo, da so to kul igračke, da je fensi, če jo imaš in veš, kaj ti paše…. in najbrž tudi same komaj čakajo, da bodo dobile svojo.

jah glej, zafrknila si, zdaj nimaš druge, kot da jima poveš po pravici. Najbrž ne boš šla svojim otrokom lagat, da se mogoče enkrat osramotijo še pred svojimi prijateljicami. Seveda jim ni treba razlagati podrobnosti, lahko  pa rečeš, da je to masažni aparat za velike punce, da še nista dovolj stari in naj ga vrneta, kjer sta ga dobili. če vas kaj vprašata, jima razložite, seveda njunim letom primerno in tako, da ne lažete… na primer, da se odrasle punce rade pomasirajo, da se sprostijo. Če vprašata, da zakaj se onidve ne smeta, jima recite, da ta aparat ni za njih, lahko pa nabavite takega, ki bo tudi za mlajše punce…. In kupite pač normalni masažni aparat za hrbet.

Odgovor na objavo uporabnika
ok ok491, 25.10.2021 ob 22:29

pomiri se, danes vibrator ni več znanstvena fantastika, še posebej odkar so naše vplivnice to fajn zreklamirale in zrihtale še kodo za popust, tako da vsaka misli, da brez tega živeti ni…. Glede na to, da jim sledijo tudi deklice, te najbrž že vedo, da so to kul igračke, da je fensi, če jo imaš in veš, kaj ti paše…. in najbrž tudi same komaj čakajo, da bodo dobile svojo.

jah glej, zafrknila si, zdaj nimaš druge, kot da jima poveš po pravici. Najbrž ne boš šla svojim otrokom lagat, da se mogoče enkrat osramotijo še pred svojimi prijateljicami. Seveda jim ni treba razlagati podrobnosti, lahko  pa rečeš, da je to masažni aparat za velike punce, da še nista dovolj stari in naj ga vrneta, kjer sta ga dobili. če vas kaj vprašata, jima razložite, seveda njunim letom primerno in tako, da ne lažete… na primer, da se odrasle punce rade pomasirajo, da se sprostijo. Če vprašata, da zakaj se onidve ne smeta, jima recite, da ta aparat ni za njih, lahko pa nabavite takega, ki bo tudi za mlajše punce…. In kupite pač normalni masažni aparat za hrbet.

Tako nekako, ja.

Tole je pa malce popravljena verzija iz Žlahtne štorije. Samo, da je tam Marija našla vibrator in mislila, da je masažni aparat.

Moram reči, da tele tvoje dileme ti nisem čisto nič nevoščljiva. Kako povedati tako majhnima puncama, da je to mamičina igračka lahko samo še spodbudi raziskovanje, to pa nočeš, vsej ne v tej starosti.

Pa dej nic ne rabis go orit no.

Masazni aparat in zgodba zaklicena. Zakaj bi ji.a dajala idejo da si kaj dol devata. Pozabi na to.

Odgovor na objavo uporabnika
Mami brez odgovora, 25.10.2021 ob 02:19

Danes zvečer sem sami doma pustila moji hčerki, 7 in 9- letnico. Preden se začnete zgražati, za pol ure sem skočila k sosedi, ki živi v sosednjem stanovanju. Punci sta ostali doma, ker sta gledali Talente. Pridem domov, slišim hihitanje in zagledam prizor, zaradi katerega sem otrpnila in prvič od kar sem mama, nisem vedela kako naj reagiram. Ta mala sedi na kavču, ta velika sedi na tleh pod njo. Mala jo masira po ramah in vratu, fak, z mojim vibratorjem. Ko sta me zagledali je bilo prvo, mami poglej kaj sva našli, a si vedela, da se v temi sveti, škoda, ker jutri ni šole, da bi ga vzeli sabo, mami zakaj nama nisi povedal, da imaš nov masažni aparat, poglej kako hecne oblike je.

Po glavi mi je šlo smo to, kako sem bila lahko tako tako butasta, da sem ga pustila v nočni omarici. Radi se igrata v moji spalnici, stikata po mojih stvareh in se lepotičita. Moja igračka je vedno skrita na varnem, kjer je hčerki ne moreta najti.

Ko sem se končno nakulirala, sem ju prosila, da mi vrneta igračko. Sem jima rekla, da še nisem prepričana, če jo bom obdržala, da še razmišljam, če je ne bi kar vrnila v trgovino, samo, da ne bi še kdaj prišli na kakšno noro idejo. Za  ta večer smo debato zaključile, a skrbi me, da bodo jutri sledila še taka in onaka vprašanje. Sploh ne vem kako naj reagiram na njuna vprašanja ali bi morda morala jaz začeti debato. Jima po pravici povedati, da je to pač igračka za velike punci. Obliko ima namreč precej očitno in skrbi me, da bosta prej ali slej izvedeli kakšna oblika je to. Saj veste, google ve vse, prijateljice pa še več. Res lepo prosim za kakšen pametno mislel!!!!!

 

 

Jaz bi kupil en mesazer pa bi rekla tale boljše masira (Nano) pa se nekako podoben bi lahko bil.Resno mislim. Jbg se zgodi. Vsi smo ljudje

Deca si najdi, ne pa da si sama vrtaš po mednožju z udarnim kladivom.

Samo malo manj bi bila perverzna in težave ne bi bilo….

lol772, kje si pa ti pacijent prebral da je bil za v p…., mogoče je bil pa za v rito (hahaha)

 

Odgovor na objavo uporabnika
tole je bilo, 25.10.2021 ob 22:41

Tole je pa malce popravljena verzija iz Žlahtne štorije. Samo, da je tam Marija našla vibrator in mislila, da je masažni aparat.

Idej ni treba iskati v nadaljevankah, to se res kar pogosto dogaja. Vibrator ni več pripomoček samskih potrebnic, ampak ga ima že vsaka druga, tudi poročene, kot popestritev v svojem že tako “bogatem” spolnem življenju.  In prej ali slej ostane na omarici ali pa otrok pogleda v predal.

Odgovor na objavo uporabnika
ok ok491, 26.10.2021 ob 08:54

 

Idej ni treba iskati v nadaljevankah, to se res kar pogosto dogaja. Vibrator ni več pripomoček samskih potrebnic, ampak ga ima že vsaka druga, tudi poročene, kot popestritev v svojem že tako “bogatem” spolnem življenju.  In prej ali slej ostane na omarici ali pa otrok pogleda v predal.

Hja, vibrator res ni nobena posebnost.

Ampak zgodbica je pa taka kot v Žlahtni štoriji, malce spremenjena, ne pa veliko.

Če pa ima ženska vibrator, je pa to seveda povsem normalno, zakaj pa ne.

Odgovor na objavo uporabnika
lol772, 25.10.2021 ob 07:41

boga ja to je hudo

mors vibra v pizdo dajat k d kurcou ni dost

izprijenka ogabna

as tok grda

Uf tukej pa en že dolg ni smel pomočit v lulo. Vsaka ženska bi ga mogla met … Ker meni močno olajša delo kadar pridejo dnevi ko je bolj zahtevna 🙂

zakaj bi še razpravljala o tem? si jima rekla, da je masažni aparat in da ga boš vrnila, zgodba zaključena. o čem bi zdaj še debatirala in razlagala?

Daj transvestit boljše da zaprereš ogabne gnojne lape ker vse smrdi od tebe

Nekega papagaja sem gori mislo da nebo pomote kake

    Lol772, ti si eno vlko tele.

kaj je ata, žena ne da pa moraš bolj inovativnim in odprtim kvarit to kar nimaš? z partnerjem prav z veseljem uporabljava to skupaj, pa se imava oba fino.

Kar sta vaši punci našli ni pištola in se nobeni ni nič zgodilo. Predvsem iz tega ne naredite prevelike zgodbe, bodite sproščeni, če bosta kaj vprašali, razložite, sicer ju pa s tem ne obremenjujte. Raje premislite, ali ni morda nastopil čas, da se pogovorite o zasebnosti. Vi kot starš imate seveda odgovornost in smete preveriti vsebino njunih omar, pa še tu je zdravo zgraditi zaupanje, dobro pa bi ju bilo naučiti, da se po tujih rečeh ne brska brez izrecnega dovoljenja. Ne gre le zato, da bi utegnilo biti vam nerodno, bolj gre za to, da se naučita spoštovati meje drugih ljudi. Če bi našli vašo kreditno in plačali eno malo večjo bedarijo, bi ziher obe kazen fasali, kajne? V to smer spodbujam premislek.

pohotnica

 

Ti pa si omejena..

Prizadeta si!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ehhh, 25.10.2021 ob 23:36

Deca si najdi, ne pa da si sama vrtaš po mednožju z udarnim kladivom.

Samo malo manj bi bila perverzna in težave ne bi bilo….

Samo moški lahko misli, da je nenadomestljiv…. In nujen za žensko zadovoljitev…. Večina ženskih orgazmov je itak v ženskih lastnih rokah in ne v moških mlahavih spolovilih….
Pa če s sopotnico nimata doma igrač je prav verjetno, da si bo bolj domiselnega partnerja našla….

Jaz bi puncama rekla da je to “masažni aparat” za velike punce in da oni dve tega ne smeta več uporabljat … in je debate konec …

Če pa bi bili toliko firbčni pa bi spraševali kaj je to … pa bi jima razložili kaj je to, seveda jima razložite njunim letom primerno.

New Report

Close