Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Prosim..ne pusti me predolgo čakati;))

Prosim..ne pusti me predolgo čakati;))

Prosim ne pusti me predolgo čakati…

Tuširam se, kapljice polzijo po mojem telesu, igrajo se z menoj, želijo prodreti v vsak moj kotiček, ena teče po napetih prsih, zebe jih…bradavicke si kar zelijo, da se nekdo prisesa na njih… druga se spušča po trebuščku vse tja nižje in nižje do muce, kako naj jo podepiliram danes…ja, tanka črtica bo…druga kapljica drsi po mojem hrbtu, po ritnih hlebčkih, dol po nogah …

Sklonjena se depiliram, ko začutim poglede, kar tako med nogami pogledam k vratom in te zagledam, naslonjen le v kavbojkah brez majice,kosmata prsa…kot kaksen apolon me opazujes, roke imaš prekrizane in iz tvojih oči sili pohota na plan…kar nadaljuj ljubezen moja mi rečeš, lahko čakam, mi paše, da te opazujem…

Dragi, nocoj želim, da mi ti urediš muco, daj no…in zvlečem ga v banjo, kar v kavbojkah, dovolj je bil moj pogled, pritisk mojega telesa na njega…pogled mojih rok, ki so se igrale z muco…strasten poljub in zacutila sem trdoto v hlacah in ze je bil pod mojimi nogami…pocepnila sem nad njegovo glavo in mu dala popoln razgled muce…čaka te dragi…začni…s prsti je najprej pobozal…nato narahlo drsel z brivnikom gor in dol, levo, desno, zaprla sem oci in uzivala…zraven je sepetal kako je lepa..kako si jo zeli in besede so bile cedalje bolj divje…kako te bom pofukal..le čakaj srce moje…draga daj noge se bolj narazen..spusti se name..usedi se na moja prsa…daj igraj se malo z njo…tako pred mojim obrazom…mmmm
, muca sveze depilirana, diseca…razprla sem jo in se zacela igrati…kmalu nisem vec zdrzala..ne morem vec..hocm ga cutiti v sebi..daj mi ga..le malo prosim…ne vem od kje, kar pokazal se je v njegovih rokah…debel umeten tič…počasi mi ga je usmerjal v muco…želela sem še in še…debelina je bila prava…nasajala sem se na njega…ampak hotela sem imeti v sebi dva…hočm še tebe, daj pofukaj me žeeee…
vsedel se je na rob banje, prisesala sem se v njega…o bog, kako to paše..čutiti vso trdoto v ustih, njegov sok in njegove roke na meni…moja usta so drsela gor in dol, z eno roko sem si pomagala, opazovala sem ga, kako globoko diha, kako zapira oči in sanja…koža se mu ježi, kar pomeni še malo in malo in eksplodiral bo..ne, nočm že končat…hočm da mi ga zabije še od uzad, hočm ga nocoj čutiti še v riti…kadar sem tako zrajcana…si želim samo še to…mmmmmm…
odnesel me je v posteljo, vlegla sva se en na drugega, on pod muco, jaz nad korenjakom…znorela sva..prelizala sva vse, raziskala vsak košček najinih spolovil…ne morem več…daj mi ga že..prosim …pokleknila sem in mu dala svojo rito…ulegel se je pod muco, jo lizal, da je sok kar tekel od nje…pomagal si je z umetnim..drsel je v meni notr in ven..obliznila sem ga..da sem zacutila svoj sok, ki polzi iz mene…nisva zdrzala dolgo…jaz sem prevzela umetnega in si ga porivala hitreje in hitreje, rajcala sem se še z roko..in kričala, daj mi ga že…rita ga je mamila…počasi je začel drseti v njo…ko je prodrl čez mišico, sem začutila tisto sladko bolečino, ki me vedno znova in znova iznori…mešalo se mi je od užitka…mešalo se je njemu…sploh ne vem več kaj vse sva govorila;))in v divjem ritmu sva končevala…
Odnesel me je nazaj v kopalnico, me namilil, s poljubi popeljal v čudovito jutro, polno ljubezni in nato so govorile le še oči,ko sva na soncu pila najino kavo… besed nisva potrebovaa v tistem jutru nič več;))…

Br jutr banda…;))…ste že…al še ne…v tem jutru…

pili kafe;))…

sem že…

pila kafe…bi pa še kaj drugega, bolj mmmmmmmm, zdajle posebno…

lep dan…men tud…

Kadar se “igrava” predolgo v noc, tja do zgodnjih jutranjih, se zjutraj slozno vstaneva skupaj in popijeva kavico, ne glede na dan in ne gleda ali ima eden od naju popoldanski siht.
Taksno jutranje delovanje se mi zdi fer in demokraticno za oba, glede na to, da ponoci “garava” oba…
Pa se lepse je zaceti dan, ko ga zacnes ob kavici v dvoje. 🙂

Lepo in slikovito pišeš, veš. Samo ne vem zakaj – sem in tja – čist brez potrebe glumiš kačo.

Je še nisem pil. Ob pol enih. Ne gre prej in ni potrebe. Sem zdaj zmazal eno sladko muco. Imagininarno muco. Šel sem na stranišče, se usedel na zaprto školjko in zaprl oči. Nekaj dni imam “tam gor”, kjer stranišče je, fotografijo lepega obraza. Odpel sem si kavbojke in jih potegnil do kolen. Dovolj, ker je hladno jutro, za hrbtom pa je odprto okroglo Plečnikovo okno. Po roki se mi je pocedila topla svilena tekočina. Dodobra zrajcan sem jo z nekaj gibi ponesel preko vse površine otrdelega k*urca. Zamišljal sem njo, ki sedi na robu banje in si boža bedra. S prsti ležerno vleče po mehki koži. Lepi koži. Njeni koži. Vidne so sledi let a duša in oči so jo zadržale v brezčasju. Lepa ženska je. Ženstvena in zaljubljam se vanjo. Želim poslušati njen glas, želim si njenih dotikov. Še bolj se zasanjam. Ob vstopu v kopalnico opazujem njeno golo telo. Roka mi drsi po tredmu ožilju in lepo mi je. Jutranje drkanje je fantastično. Z levo roko si božam mošnji z desno pa čvrsto stisnjeno okoli mesa premikam pest. Ni ga lepšega občutko, ko s stisnjeno roko povlečem preko glaviča. Čisto moker je in svilenost se pelije preko prstov na zunanjo stran roke. Prične čofotati in moj ritem postaja hitrejši. Ustavim se. Želim da traja. Odprem oči in vidim jo na fotografiji kako zasanjano zre. Zopet zamižim. Sedaj jo imam na sebi. Sediva tukaj na snažnem stranišču združena v eno in se ljubiva. S premiki bokov mi drsi po bedrih in se nasaja. Telo sem ji napolnil s čudovitim mesom, ki je samo njen. V obraz dobivam naval krvi. Pričenja se. Ko masturbiram hitro končam. Ritnici imam čvrsto stisnjeni, ker se v ledjih pripravlja orkan. Pri ritnem zgibu, pod mošnjami čutim naval goste sperme. S prav nič enakomerno hitrostjo prihaja skozi svoje kanale. Odprem oči in zopet vidim njo. Zdaj mi bo prišlo dokončno. Od silne želje zamižim in predstavljam si mimiko njenega obraza. Gleda v najino stičišče in z grizljanjem sopodnje ustnice vedno glasneje ječi. Prihaja mi. Še vedno sem v njeni maternici in zdaj čutim kako sperma v navalu prihaja skozi semenovod v otrdelo meso. Med svojo potjo širi kanale in stimulira občutke sladkobne bolečine. Ni bolečina je prijetno ščemenje, ki pripelje do orgazmične eksplozije. Čutim kako zaradi pritiska, ki ga je ustvarila topla gosta sperma primanjkuje prostora v njeni maternici in v tistem mehkem mesu nasploh. Z dvema potegoma preko glaviča sprožim predstavo kako sperma polzi iz njenega lepega telesa in se pocedi po mojem bedru.

Odprem oči in topla tekočina je res na meni. V globokem dihanju poiščem papir in obrišem seme s sebe. Nekdo je vstopil v pisarno. Mudi se mi. Mudi se mi poljubiti njen obraz in oditi nazaj na delo. Kavo bom pil kasneje. Zdaj rabim svež zrak in odprl si bom vrata.

Merki, da te ne pičim-da se ne zagrizem v sladko meso;)), pomisli kaj je naredila ena sama samcata kača Adamu in Evi;))…če verjameš tej zgodbi…

Tud jaz bi se dal, pičit če bi me nežno…

Adam je tko en dan visu v Raju, ful zdoločasen.

Pa ga Bog vprasa:”koji ti je k…?”

Adam pove, da se še pogovarjat nima s kom.

Pa prav Tastar: “Ti bom naredu eno družbo, deklco, da bo zgovorna pa tko…

…ti bo hrano nabirala in kuhala,

pa umazane cunje ti bo prala in šivala.

Lepo se bo strinjala s tvojimi odločitvami in nič ne bo sitnarila,

še če bo slučajno kaj rekla drugače, kot boš ti mislil, se ti bo ful opravičevala. Spoštljiva bo!

Otroke ti bo povijala…

in na kraj pameti ji ne bo prišlo, da bi ti ponoč ustajal in jih pedenal. Bo ona to.

NIKOLI glavobola, vedno ZA če se ti bo zahotelo!”

Adam vpraša, “Ej, kolk bi pa taka zadevca koštala?”

Bog reče, “Eno rokco pa eno nogco.”

Pa Adam: “Ti, kaj bi se pa dobilo za eno rebro?”

Naprej pa že veste…………………

:-)))

Barabe.
Ti, pa Adam, pa Tastar!

Kaj bi dala, da bi kdo tako lepo sanjaril o meni……

Da si včasih kača? No, tista mislim, ki tako lepo in rajcig piči..
Jaz tako mislim o tebi!

Nikar tako, ti bitje moje lunarno. Če boš takole pisala, te še kdo prostovoljno vzame v obravnavo kako moraš doma začet šlihtat, sebe v red spravljat, … itn.

Jaz te pa kljub vsemu ljubim. Kokr kol obrneš. ;o)

Poznaš kačo, ki nežno piči, no saj ne piči, ugrizne, jaz je ne, če kača šavsne, polej ornk ali nič;))tako, da… kaj zdej, želiš ornk ali nič;))

kako pa se “igrata”??…haha…ma si skrivnostna;))

Bo zelo bolelo?

Joj, sem pozabila, da ste moški kar se bolečin tiče…žive reve;)), ja zelo bo bolelo, samo če veš zakaj boli, od kje boli, mar ni to prijeten občutek, tista prijetna bolečina…baje če te ugrizne kača, zelo zaboli…;))zato ti ne bom lagala in rekla nič ne boli, le pridi v moje gnezdece..haha..rajš prej povem…

Oh draga, bolečine, ki bi jih povzročila ti bi bile sladke!

Kot Kleopatra si; nežna, sladka, pa tudi zahtevna, kar hočeš dobiš a ne? Ona je sicer zmešala glavi Cezarju, pa še Mark Antoniju, ti le meni…

Prijetno je, ko se mešajo glave, le merkat morva, da se obema ne zmeša..hihi..smotko moj!
Zdaj bi mi pasale tvoje roke na mojih laseh…kuštral bi me in gledal v oči…usta bi šepetala besede, ki jih znaš izgovarjat le ti;))
jaz pa bi ti vrnila pogled..ki bi govoril..le kaj bi ti povedal..kaj meniš;))…

Hmm, iskrica bi bila v njih? Da si me želiš? Da ti ljubkujem vrat in ušesa, se prisesata najini ustnici??? Morda da se ti z usti spustim nižje in sesam nabrekli bradavički medtem ko sredinec nežno med špranjico išče tvoj ščegetavček in ti ga čisto nežno masira medtem ko tvoja roka odpenja zadrgo mojih hlač ……? Morda, kdo ve.. Kleopatra moja

ufff…rajcaš…

Morda pa res Cezar moj;))…

…ko se zadrgo odpre in zacuti vsa trdota in pohota njega…ko si zeli le se dotika njenih ust, ki bi ga pozresno pozrle vase in nato nezno grizljale in ga izgubljale nazaj notr in ven, ko bi se roke zacele dotikat jajck in okoli rite, ko bi boki usmerjali ritem in ko bi tvoje roke pritiskale njeno glavo vse hitereje in hitreje in bi se v ustih zacutil njegov sok sladkobe…ko bi se nato slisal še glas strasti, in ukazovalne roke, ki bi si zazelele obcutiti še vse ostalo…in bi si jo vzel v narocje, da bi skupaj zajahala v valove omame;))!!

BI…haha

Ne draga, le želim si te… Da se prisesam na tvoj ščegetavček, z obema rokama gnetem tvoji ritnici.. Ti me držiš za lase in ko je bolečina prevelika, se potegnem nate, dvignem boke in ti ga nežno potisnem v vlažno luknjico… Naprej so le še nianse in hitiva da doseževa vrh naslade, ter obleživa vsa prepotena drug ob drugem, le najini ustnici se stikata in kažeta zadovoljstvo…

Oh, saj veš da bi, ohhh!

Oh, saj boš, saj veš, da boš..še mal pa bo vikend tu…grem nazaj delat, da bova potem lahko uživala;))..imej se prelepo, spočij se , naužij polno vsega in v sanjah pa le dovoli…kaj že;))…papa dragi !

ti to men??? če se nis zmotil…eh, jebi ga, tud če si se, pasalo pa je tole zdajle, sladkobesednež…
mmm, všeč mi je, ko se potegneš name in mi ga nežno potisneš v vlažno mucko…ker, sladek, danes se mi nežno…danes moji prsti nežno hitijo po tvojem hrbtu, se prepletejo v tvoje lase in počasi pritegnejo tvoje ustnice k mojim…čutiš moj dih, jeziček, ki te ljubkuje?…noge, kako se te oklenejo? in boke, ki se počasi, skoraj sramežljivo dvigujejo k tvojim…
mmm…

New Report

Close