Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Prosim..ne pusti me predolgo čakati;))

Prosim..ne pusti me predolgo čakati;))

oh, zakaj me mučiš?? Opravi hitro, zajahaj me, vztavi mojega notri in butaj z vso silo čim hitreje…. Da ti lulčko napolnim s toplo spermo…. Ne zdržim več….

grem tudi jaz.. Veš kaj bom sedaj počel! Ne zdržim, grem… v WC!

Kolega. V sparu majo enkraten orehov sladoled v litrski banjici. ;)))))))))

…vležem se nate in počasi drsim po mucki s tvojo mogočno trdoto…nene, ne takoj ven in not…mal se bom še drajsala po tebi, takoooooo paše mi, ko ves trd in mogočen utripa pod mano, se dviguje in me čaka…z jezičkom se sprehodim po tvojih ustnicah, jih razprem in mmm…tvoje roke me oklenejo, obraz spustiš niže in pred očmi ti zaplešejo prsi…greva, sladek…rito privzdignem, boke potegnem više in med tem, ko čutim močne prijeme tvojih rok na mojih bokih, končno zdrsneš vame…trd in mogočen k**rac se me dotakne tam, kjer sem najbolj vroča…in zdaj, samo še dolgi sunki mojih bokov in glasni stoki z najinih ust…mmmm…

mmmmm, oh sprostitev je vendarle tu, zlata si!

za shladit, super ja! hahahaha

cmoka…

ŽEEEE, pa še ornk začela nisva;))…si užival…je pasalo..

ne bi raje počakal na kocko ledu, ki bi polzela po tebi, jaz pa bi kapljice vse polizala…šlo bi vse nižje in nižje..a si ga nalašč še ne bi vzela..naj raste, naj se debeli, naj pokaze kako si me zeli…ko se na njemu zasveti kapljica, ki vabi, da jo posesam,da se zlijem z njim… ja takrat pa to naredim…
okej bom nehala, da ne bom kriva še za drugi odhod v WC;))…grem delat dalje…mmmmmmmm

New Report

Close