Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim pomagajte mi sem v hudi duševni stiski

Prosim pomagajte mi sem v hudi duševni stiski

Vsega se mi je nabralo preveč, kličem na telefone v stiski vse je stalno zasedeno, zdi se mi, da sem na robu. Če rečeš komu noben ne razume okoli mene kakšno stisko doživljam.

Napiši prosim. Karkoli. Naj gre ven. Več glav več ve. Potem bo pa morda tudi kaka linija sproščena.

Tudi jaz mislim, da daj iz sebe. Piši, jokaj, kriči. Dokler ne dobiš koga na drugi strani.

nova
Uredništvo priporoča

Pojdi ven, v dežurno lekarno po Persen forte ali Dominor… poskusi potem zaspat… zjutraj oz. ko se naredi dan, bo bolje… takrat boš reševal-a vzroke stiske.
Če pa veš, da to ne bo dovolj, pokliči koga, da bo čez noč pri tebi.
Če pa misli, da je tvoja stiska nevzdržna in neobvladljiva, potem pa takoj k dežurnemu zdravniku.
Želim ti vse dobro… Poskrbi zase.

napiši, pa ti pomagamo z nasveti. daj ven iz sebe.

Bo boljse..kmalu! Jutri nastavi zaprte veke soncu. Naj te napolni s pozitivoinsvelobo!

Zdi se mi, da sem v enem temnem tunelu in ne vidim izhoda ven. Sem sama sama sama.

jaz mislim nate z najlepšo možno energijo podpore – v mislih ti jo pošiljam. Drži se, vse bo dobro – ne samo dobro, še najboljše! verjemi!

Oba telefona sta zasedena že več kot eno uro non stop, kam še lahko pokličem rabim nujno???

http://zivziv.si/sos/

Hvala vsem, ki ste se oglasili hvala

Si boljse?, upam!

Ne vem kaj naj, kam naj se obrnem, saj nočem delat samomora ampak nekako se mi zdi, da sem na robu živcev, rada bi komu povedala kaj vse se je zgodilo, da ne moreme več tega pritiska.

http://www.psih-klinika.si/koristne-informacije/klic-v-dusevni-stiski/

Sem pokliči.

https://www.youtube.com/watch?v=9pdXYvXQSho

Sama imam prijatelja, ki se je pri 65 letih in s sešraufanim (negibljivim) gležnjem prejšnji mesec vrnil iz kompostele= 1400km peš v 4. tednih. Je eden izmed res redkih ljudi, ki ga imam za normalnega;-)))

Razpiši se tukaj. Piši, piši, piši…
Saj te nihče ne pozna.
Imaš med? Toplo mleko z medom. Ali vsaj sladkano mleko.
Poskušaj čimbolj počasi enakomerni dihati.
Štej nazaj po sedem, začni pri 1000.
Pa še enkrat, če bo treba. Ko boš začela zehati, bo že malo boljše, preverjeno!

Ta telefon je nonstop zaseden

Drž se avtorica.
Evo, lep dokaz kam drvi ta svet, človek išče pomoč, pa lahko samo sanja o njej. Kakšnih 30 let nazaj ljudje niso potrebovali teh telefonov, komot so potarnali svojim sosedom zarad težav, ki so jih imeli, popili kakšn glaž vina in šli lepo spat.

Nič ne piši sem, ker se bodo našle zlobe in te še do konca dotolkle.

Najprej se umiri, samo globoko dihaj, odmisli vse in poskusi zaspati, potem pa naprej…Mislim nate, drži se.

Verjamem, da ti je hudo. Vsakdo izmed nas se kdaj znajde v črni luknji. Poskusi se pomiriti. Skuhaj si kamilice, dodaj žličko medu in pojdi spat. Če imaš doma kakšen Persen ali baldrijanove kapljice spij in poskusi zaspati. Jutri je nov dan. Boš videla, kako bo. Če se ti zdi, da je stanje nevzdržno, pojdi h zdravniku. Zaupaj se staršem (če jih še imaš, morda bratu, sestri, sestrični, prijateljici).
Zavedaj se, da se da rešiti vse probleme. Več ljudi več ve. Nam bi zaupala, kaj te teži, da te lahko kam usmerimo?
Vse dobro, drži se, mnogo nas je, ki mislimo nate.

kot so ti že zgoraj svetovali, umiri se, poskusi se zbrati in napiši kaj je problem. Tu je precej ljudi, precej zgodb izkušenj, tako da reševanje težav ne bi smelo biti problem. Prav tako mislim da lahko tudi z našo pomočjo če ne gre drugače, nekako najdeš/najdemo pot iz tunela

o samomoru pa raje ne razmišljaj, ker to je lahk rešitev, lahk pa te zaje****a. Pa hudo je ker je to enosmerna karta.

Povej kaj ne štima pa ni da se ne bi dalo rešt.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Sem zdaj končno dobila enega na telefon od Psihiatričen klinike pa me je samo še globlje dol potisnu, saj je nekaj momljal čisto nezainteresirano ja ja ja, da me je je minilo sploh kaj povedati in sem še bolj dol, zdaj mi je žal, da sem sploh klicala to je bilo prvič.

Ves kaj, mene ubogaj. Sklece pojdi delat takoj zdaj, pojdi takoj, naredi jih vsaj 14 do 40 zelo pocasi, z ravno hrbtenico in dvignjeno ritjo (da te ne vo kriz za bolel ) . Saj lahko imas roke narazen namesto skupaj, a v tem primeeu skusaj skoraj do tal! Takoj pojdi in lepo dihaj, preznoji se in pridi povedat, kako si!

Če čutiš hudo duševno stisko ali imaš samomorilne misli, poišči strokovno pomoč v organizacijah, ki nudijo neposredno pomoč. Lahko se obrneš na svojega osebnega zdravnika ali na:

112 – Center za obveščanje (za takojšnjo nujno pomoč)
116 123 – Zaupni telefon Samarijan in Sopotnik (24h/dan)
116 111 – TOM – telefon za otroke in mladostnike (vsak dan med 12. in 20. uro)
01 520 99 00 – Klic v duševni stiski (vsak dan med 19. in 7. uro zjutraj)

To zadnjo številko sem dobila nekoga, ki me je še bolj dol potisnil, ko sem slišala, kako naveličano je rekel JA in potem te sploh nič ne vpraša, ampak je tiho. In sem rekla, da sme v veliki stiski in on spet naveličano JA in spet tišina. iN JAZ REČEM PROSIM POMAGAJTE MI IN ON SPET NAVELIČANO JA IN SPET TIŠINA. nisem mogla nič povedati sem samo odložila.

NOČEM UMRET JAZ HOČEM ŽIVET AMPAK ME STISKA V PRSIH ZELO MOČNO NE VIDIM IZHODA

New Report

Close