Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim razsodnika – spor med partnerjema

Prosim razsodnika – spor med partnerjema

lepo. Sem že mislila nate.

Sem se morala nasmejati!
Ravno danes sva z možem imela tri tihe urice, ker me je komandiral pri vožnji in sem mu zabrusila eno grdo besedico, za kar mi je bilo tisti trenutek žal… Tiho sva se vrnila domov – poklicala sem dve prijateljici katerima seveda nisem o tem nič povedala o tem, samo pogovor z njima me je potolažil in raztresel. Sedajle je že pozabljeno – popila sva kavico
in se “normalno” menila…
Tukajle ni vzrok samo “en štumf” ampak včasih se tako zgodi, da se najnedolžnejša opazka spremeni v malo daljšo zamero…Temu so včasih rekli, ko se je kdo poročil: “pa veliko je treba potrpeti”..Največ pri banalnih zadevah.
SabrinaD – imejta se rada, pogovarjati pa se začni ti!

Sem se morala nasmejati!
Ravno danes sva z možem imela tri tihe urice, ker me je komandiral pri vožnji in sem mu zabrusila eno grdo besedico, za kar mi je bilo tisti trenutek žal… Tiho sva se vrnila domov – poklicala sem dve prijateljici katerima seveda nisem o tem nič povedala o tem, samo pogovor z njima me je potolažil in raztresel. Sedajle je že pozabljeno – popila sva kavico
in se “normalno” menila…
Tukajle ni vzrok samo “en štumf” ampak včasih se tako zgodi, da se najnedolžnejša opazka spremeni v malo daljšo zamero…Temu so včasih rekli, ko se je kdo poročil: “pa veliko je treba potrpeti”..Največ pri banalnih zadevah.
SabrinaD – imejta se rada, pogovarjati pa se začni ti!

Priporočam,da ga danes naučiš še prati,saj veš za vsak slučaj:)))))))))))))

Živjo
Rabim pomoč na katero si ne znam sama pomagat, že kar nekaj let nazaj kar sem zvezo s sedanjim partnerjem prekinila zaradi nezvestobe iz moje strani. Pa sva se našla nazaj,in je bilo vse skozi odnos ki sploh Nevem ali je to odnos ali kaj je?! Veliko nezaupanja,poniževanja,grdega govorjenja en drugem.Sva pa oba se zelo mlada.Lansko leto sem zanosila,celo nosečnost sem prav trpela,ga iskala po gostilnah in povsod, saj nisem želela narediti splava,želela sem urediti najin odnos. Uredila sva stanovanje pri meni doma in dobila hčerko. Vse ok,do sedaj ko se prepirava zaradi kosil,vecerij,skratka obrokov vseh. Med nosečnostjo sem se zredila in nism samozavestna kot sem bila prej,trudim se zgubiti vsaj nekaj kg. No partner je navajen da mu je mati kuhala ob polnoči če je bilo treba,pričakuje isto od mene,skuhati si sam ne zna tudi kave ne.Ničesar in se tudi noče naučitI. Prišlo je do takega prepira da sva se tudi stepla med sabo,grozno mi je zaradi moje hčere da to preživlja. Uglavnm prišlo je do tega da se je odselil in mi bo vse vzel kar je kupil. Pravi da me ne mara,za kar tudi jaz nevem kaj naj si mislim. Grozno mi je ker v nekaterih trenutkih je bilo super,bilo je pa tudi dovolj grdih stvari.
Neznam opisat kakšna tesnoba me daje,kako me boli ko nevem ali naj se pomenim z njim,ker po eni strani bi rada da smo skupaj,po drugi strani razmišljam samo o tem da bo spet isto.
Kaj naj naredim

New Report

Close