Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prosim vaše mnenje – donacija

Prosim vaše mnenje – donacija

Ker je tukaj največ obiskovalec, pa še izkušenih prosim vaše mnenje.

V službi organiziram eden večji dogodek (največi dogodek za vse poslovne partnerje in poslovne enote), v sklopu tega dogodka imamo vedno vključeno tudi dobrodelno akcijo. IN sicer prodajamo kupončke, za majhno nagrado (simbolično) in izkupiček denarja prodanih kupončkov gre v dobrodelne namene – eni organizaciji. Jaz se moram odločit kateri – tukaj pa potrebujem vašo pomoč – prosim svetujte kateri.
Lani je dobil Materinski dom.
Na tem dogodku je okoli 400 ljudi.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Živjo!

A ti (vam) napišem kar št. mojega tekočega računa? :))))))

Pomoči potrebnih je veliko, zato upam, da bo denarja čim več in bo šel v prave roke.

Lp

društva za avtizem!!!

Naše podjete je lani dalo namesto za novoletna darila za materinski dom, pred lani smo dali za Center Janka Premrla Vojka v Vipavi, potem za bolnišco Stara Gora, mi smo dali tukaj ker smo na tem koncu ne vem od kje si pa ti.

Tema otrokoma, ki jima je oče ubil mamo ter babico in dedka 🙁

dom Malči Beličeve

pediatrična klinika

Mogoče se poveži s Karitasom ali Rdečim križem, naj ti posredujejo ime kakšne zelo revne družine v hudi stiski. In potem zbirate samo zanje. Prej bi se morda še prepričali, kako in kaj, navezali stik z njimi…Ljudje radi darujejo, če zares vedo, komu bodo pomagali.

Je pa pomoči potrebnih res ogromno ljudi.

Slovenskim parom za posvojtev otroka. Bodo rešili eno siroto in osrečili slovensko družino.

Društvo NARAVNI ZAČETKI, neformalno gibanje za svobodno izbiro in informiranost pred, med in po rojstvu otroka, ki si prizadeva za kvalitetno obporodno skrb za ženske, ki postajajo mame.
http://www.mamazofa.org

Humanitarni zavod VID, Kranj

tudi jaz sem hotela predlagati VID iz Kranja.

New Report

Close