Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PROSIM ZA POMOČ

PROSIM ZA POMOČ

..ja res raje bi da me kaj drugega tkole zjutraj no ali pa čez dan…ma možno tudi zvečer..

..ma ja ti bi delala to…
:)))))))

počasi , da paše , da se zdi kot da izginjaš med oblake in se vračaš na zemljo..prijetna utrujenost , blaženi super občutek…pustiš da enostavno gre…počasi…počasi…

cmokov tristapedeset !

SEbi !!!!!!

Ja

Si dobila SMS

kul ja :)))) pride pa gre… to mi je pa všeč ja…

pokvarenjaki. Že navsezgodaj hehehe. Nibilo zadosti “jajčkov” hehehe

Cmokov: štiristapedeset. Da kdo več?

ja za jajčka ne vem… tistega tadruzga je pa blo malo manj ja :)))))))))99

dam petsta :))))

CMOKA

jaz..

..ja sej to je to ja..premalo…se strinjam, cmoka ej :)))))))))))))))) Jani !

Ma ja ej :)))))))))))))

A klobasce hehehe

Petstapedeset

..kolk..

Cmoke

Cepica

Dobro , da te imam tok rada 🙂

cmoka velikega !

…464..

smo že na 550

Ma ja lej jo :o))))))))))

Ma …. po moje gre tu za enkratno , točno definirano pozo dveh cifer v matematični operaciji , možno je , da gre za rezultat ali zgolj za enega od faktorjev v dani matematični operaciji – naj bo seštevanje , množenje , deljenje , potenciranje , korenjenje ; opcija je tudi, da gre zgolj za vrsto cifer , ki se skladajo v števila po točno določenih zakonitostih in s tem tvorijo zaporedje (za katero vrsto zaporedja gre , ne vemo , ker je dana zgolj ta kombinaciaj dveh cifer , za natančno definicijo pa bi potrebovali vsaj predhodnika in naslednika danega števila )

Torej – možnih je več rešitev danega problema , ker pa imamo za natančnejšo razlago premalo podatkov , smo se omejili zgolj na naštevanje nekaterih možnih danosti …

Kogar zanima kaj več , naj vprašanje zastavi precizneje , kar Nikitki , po možnosti … vsi računi , sklepanja , šloganja , analiziranja kažejo , da bo danes lep dan :)))

:))))))))))))))))))) Aha!!!! cmoka ja :))))))))

no ja… tud klobas je blo dost ja :)))))))))))))))))) seba… unga.. na un stran no 🙂

hehehehehehehe. Bravo Nikita. Jaz rabim inštrukcije iz matematike hehehe

… naj bo taužent .. pa pluni u roko 🙂

Čau od Nikite (ziher sem zmagala :)))

Kein problem !

Nikitka je bila pred leti tudi prfoksarca mat in fiz , hehe …. očalca pa še vedno nosi in huda tudi zna bit 😉

1001

New Report

Close