Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Proslava je kot pogreb

Proslava je kot pogreb

res je

res je.

Proslava? To so ‘sposobni’ organizirat naši ‘umetniki’ in politikanti.
Nekaj podobnega ustvarjajo že 26 let iz naše Slovenije, ki je bila nekoč sončna, pozitivna, uspešna.

Danes je samo še nekaj narave….. in koritneži pravijo, da smo lahko zadovoljni, da nam nič ne manjka, da smo lahko hvaležni :-)))))) ! Komu in zakaj?

Primerjava s pogrebom je nesmiselna, razen, če bi šlo za pogreb države.

Je rekel Pahor: “…………prostora je dovolj za vse. Važna je spoštljivost…!”

P.R.E.K.L.E.T majmun, ki še NIKOLI ni nič naredil s svojimi rokami. Z gobcalom je prisesan na NAŠ denar!!

Ti prezident živi od ‘spoštljovosti’ in se začni že enkrat sam preživljat!! Kdor se ti pa smili – izvoli, pelji ga v svoj flet in preživljaj!! Denarja dobiš na mesec toliko, da komot preživiš 5 zapečencev!

PAHOR, ko boš na lastni izkusil, kako se preživljajo SLOVENSKE družine, kjer pride na člana 50 €/mesec za hrano – takrat pa beri z listka (ki so ti ga napisali svetovalci, ja!! tudi brez njih ne zmoreš!)
in in bo šel pravljični svet pa pa!
Nekje sem brala, da ste dali za to zanikrno proslavo 120 000 €! Dej doma ostani in nas najmanj staneš!
Veš kaj je 120 000 €??? Ne veš, ker si lolek!

Pahor je Titov pionir in misli, da še zdaj, še vedno padamo na eno gobcanje ?!!!
Kako nas ponižuje s temi govori!!
Pa kaj on misli, da živijo okoli njega palčki?? Prizadetki??

Lani je bila čisto v redu, sem celo célo pogledal, kar se mi še ni zgodilo. Je pa jasno, da za 120k ne moreš pričakovati presežka.. Vse najboljše, Slovenija!

A ti bi dala še več keša za te ksihte? Za vso zavoženost? ZAKAJ NISO ISKRENI??
Zakaj teh gobcal ni nikjer, ko joka slovenski narod???

Zakaj samo nekaj obljubljajo?!! Nekaj fantazirajo??

ZAKAJ ne pridejo na proslavo (in potem bi bila proslava) kratko in jasno!!

– to, to to smo naredili
– to to to bomo naredili
– to je v paci
– to to to to to to to to to to to to to to to to tototototototototot – nismo naredili
– tototototototototototototototototototototoototototototototototototototo – smo zaj*eb*ali

Kako težko gledam te nesposobne face. In se delajo, da neki so.
Fak – škoda vsakega centa, vsakega časa.

Ja. In potem je ob teh neleporečnih besedah svet takoj boljši :p

Pa ta proslava sploh ni bila slaba. In govor, saj kaj pa hoče povedati naš predsednik, saj vidi, da gre vse rikverc.
Saj se zgodi, da grem na pogreb in potem tam je kot, da bi bil na proslavi. Se mi zdi, da pretiravajo z govori, pa hvalijo pokojnika, pa petje, glasba. Nobene pietete do umrlega in svojcev, ki dejansko doživljajo hudo bolečino.
Proslava je pokazala stanje kakršno je, nikakršno.

Primerjava s pogrebom je nesmiselna, razen, če bi šlo za pogreb države.
[/quote]
Primerjava z pogrebom je čisto smiselna, državnosti, samostojnosti že dolgo ni več, Beograd smo zamenjali z Brusljem, kjer imamo samo še manj besede odločanja.

Drugo Švico pa lahko praznuje samo Peterle, pa tistih nekaj v prvih vrstah na proslavi, in še nekja elitnežev iz njihovega kroga.

New Report

Close