Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prošnja

Prošnja

Če se komu zdi vredno privat mi pisati,naj mi piše na siol!Hotmaila organsko ne prenesem več!Ker mi spet ne dela!
Sp

prijatelj, že pred tem sem ti izpolnila prošnjo…. pridna, ne?!
Cmoka.

…samo da ne bo žena odkrila,pol pa me pride iskat v Mb,pa se bom morala skrivat okoli…;)))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa tebi se bo še zmešalo od tega hotmaila, tako se smejim, da se bom polulala….pa zakaj meni dela, tebi pa ne??????
Kaj si naredil Amerikanosom, pa da nisi v kaksni spanoviji z teroristi, saj sokola že imaš tapravga… leti in leti, potem pa napad in strasen zločin je tu…grem lulat, ker drugace bo poplava!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

potem ga še spremeni na uporabniškem imenu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonči!Žaba!Ne me na tak način!
Ker veš,da te imam rad!
Sp

…joj ne lulat v hlače…..saj bi jaz tudi morala…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

o pozdravljen ….se moram spomniti nekaj ljubkovalnega iz tvojega imena…si dobro spal???Si vceraj zvecer potem doživel še kaj lepega, po nogometu recimo??? danes sem malo nagajiva…cmoka;)!!!
Pa se vedno nisem izvedela kaksno kombinacijo bos napisal bodo 33 ali 66 prevladovale???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti, ampak res se smejim, raje grem….ker si te predstavljam tam na oknu v boju s sokolom in potem te zeza se hotmail…raje gremmmmmmmmmmm!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

počakaj malo ,še sexy čarobni napitek spijem in potem bodo same 66666666666

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa misliš da bo tole zadetek v polno??? Bo taprava strast in norenje???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Proradio!Hotmail mislim!navali narode!
samo velike datoteke(beri slike) pa le na Siol!
Hvala Sp

Hudičevo.
:-))

odvisno od učinka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No evo, saj ves kdor caka docaka…uživaj in daj svojega pingvina na…saj ves kaj???Pa tapravega mislim, onega pusti tam kjer je;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

le kako naj dokažem :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tiste lekcije še nisem uspel obvladati.Še vedno je vse počekirano in rdeče,razen pingvina!
Sp

dokaz pride prav. Pa se sam odloči….
:-))
Bo pa HUDIČEVO težko, ne?!
Cmoka na lička.

DA BI V PIZDO OD BGV ŠEFICE NESLO TA KURČEV HOTMAIL!!!!!!!!!!!
Pa a je možno,da me toliko v glave jebe ta Gates in njegovi purši!?
Spet ne dela ta skret!
Za znoret!
Sp

Saj bo…nekega dne vse bo…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…a da bo.. ;)))) …marca jesen… ..kje si ti Sonce rumeno ;)))

Tukaj sem, kje je moj sladoled???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))) Ne bom komentirala … sem se pa fejst nasmejala temu komentarju … In zadet je do konca … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close