Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prošnja nekaterim uporabnikom MONa

Prošnja nekaterim uporabnikom MONa


Ponavadi so njegove teme slabo brane in komentirane. :-)))

Hahahahaha😅

Polepšal si mi dan, naštel si namreč največje kre-tene na tem forumu, lepo si jih zbral v čredico. Vsem tem bi jaz prepovedala udeležbo v katerikoli temi, ne samo TM temah.
Ploskam.

[/quote]

In kaj je posebnega v TM temah , oz. pri TM avtorjih?
Našteti so (ne ravno vsi) res zelo moteči.

na kar ne morem vplivati in me ne stane v € … mi je vseeno kaj je s temico ☺

oo ljubica dragaaaa
a nisi ti tista ki se stalno jokca, kako te vsi napadajo, ti pa nedolžna kot ovčka?
ne , ti pa res ne provociraš, NIKOLI

Polepšal si mi dan, naštel si namreč največje kre-tene na tem forumu, lepo si jih zbral v čredico. Vsem tem bi jaz prepovedala udeležbo v katerikoli temi, ne samo TM temah.
Ploskam.
[/quote]

Vidi, vidi, budale se več grupišu.

Si vis pacem, para bellum.

Vidi, vidi, budale se več grupišu.
[/quote]

A zato si hitro zraven pritekel.

Glej, fantek, da ti nekaj povem. nisi tako pameten, kot misliš, da si. Nisi niti približno tako zabaven, kot misliš, da si.
Jaz vidim samo enega mladička – bevskavčka, ki poskakuje za pozornost, včasih že rahlo histerično, ker sta mu mamica in očka rekla, kok je on fajn.
Tukaj s tabo govorijo samo tiste najbolj obupane, si opazil? Velika večina te ignorira, tako da bi bilo najbolje, da pospraviš tistega pimpeljčka v hlačke, in se pobereš v otroški peskovnik. tukaj se odrasli pogovarjamo, kakršnikoli že smo, smo boljši od tebe.

A zato si hitro zraven pritekel.

Glej, fantek, da ti nekaj povem. nisi tako pameten, kot misliš, da si. Nisi niti približno tako zabaven, kot misliš, da si.
Jaz vidim samo enega mladička – bevskavčka, ki poskakuje za pozornost, včasih že rahlo histerično, ker sta mu mamica in očka rekla, kok je on fajn.
Tukaj s tabo govorijo samo tiste najbolj obupane, si opazil? Velika večina te ignorira, tako da bi bilo najbolje, da pospraviš tistega pimpeljčka v hlačke, in se pobereš v otroški peskovnik. tukaj se odrasli pogovarjamo, kakršnikoli že smo, smo boljši od tebe.
[/quote]

TL DR

😎

Si vis pacem, para bellum.

TL DR

😎
[/quote]

Jasno, saj nisi sposoben prebrati in razumeti. Šššccc, v peskovnik!

pa pomete z njimi brez metle, kaj bi šele bilo, da bi metlo imela.😅😂


mišljeno s TMčki phahaha

Jasno, saj nisi sposoben prebrati in razumeti. Šššccc, v peskovnik!
[/quote]

No, no,…
Da si ne bo kdo še kaj naredil.

Si vis pacem, para bellum.

oo ljubica dragaaaa
a nisi ti tista ki se stalno jokca, kako te vsi napadajo, ti pa nedolžna kot ovčka?
ne , ti pa res ne provociraš, NIKOLI
[/quote]

To si me s kom zamenjal, jaz nikol ne jokcam.

Ničvredni levičarji se spet med sabo tolčete. Sesuli se boste sami vase in to bo vaš veličasten konec. Looool


mišljeno s TMčki phahaha
[/quote]
kaj je pa pometla??
Razen, da je sebe zelo dobro opisala … ni naredila nič ☺
btw: naredi temico o grdi, pa ji tam liži anus ☺


kaj je pa pometla??
Razen, da je sebe zelo dobro opisala … ni naredila nič ☺
btw: naredi temico o grdi, pa ji tam liži anus ☺
[/quote]
Vun se mečeš pa nič ni od tebe. 😂😂😂

New Report

Close