Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prostitutke

Prostitutke

“Desi” obstaja ena razlaga, da so najpoštne na Kaiser strasse/F in Reeperbahn strasse/HH… 🙂
[/quote]

Reeperbahn.

V bistvu, od kar so jih klasificirali kot dejavnost in jim dali tudi zakonske obveznosti, jih je povsod polno. Avtoprikolica s “srckom” je praviloma razpoznavni znak. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

no saj o tem govorim. če opraviš dobro furo z dobrim avtom, ti ni potrebno gojiti čustev do avta
[/quote]
Kaj pa vem, včasih imam občutek, da so moški še kako zelo čustveni do svojega avta; morda celo bolj kot do svoje partnerke.

Moje mnenje pa je, da so prostitutke za družbo koristne. Si ne predstavljam kakšen kaos, nasilje in zmeda bi zavladali, če bi po svetu noreli seksualno nepotešeni moški.


Kaj pa vem, včasih imam občutek, da so moški še kako zelo čustveni do svojega avta; morda celo bolj kot do svoje partnerke.
[/quote]

Dozivljati obcutke je eno. Custvovati je drugo. Sam ne bi rekel, da gojijo moski pretirana custva do statusnega simbola (najsi bo to avto, ali kak drug simbol). Bolj jim sluzijo za (po-)dozivljanje obcutij, po katerih hrepenijo (oz. v prvi osebi bi bilo bolj korektno – hrepenimo).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Res je, so izredno koristne za družbo.
Jaz bi najbrž potreboval vedno neko prekrasno svečenico ljubezni.

drug drugega programiramo

Pa nekaj denarja vedno, tudi.

Pa nekaj denarja vedno, tudi.
[/quote]

Ja, res je!
Denar je pa večni problem.
Kako financirati tako prekrasno, prečudovito svečenico ljubezni…to pa je vprašanje.

drug drugega programiramo

Ja, res je!
Denar je pa večni problem.
Kako financirati tako prekrasno, prečudovito svečenico ljubezni…to pa je vprašanje.
[/quote]
Ne, to sploh ni vprašanje. Odgovor je: z denarjem. 🙂


Ne, to sploh ni vprašanje. Odgovor je: z denarjem. 🙂
[/quote]

V redu, potem svečenica ljubezni odpade.

drug drugega programiramo

V redu, potem svečenica ljubezni odpade.
[/quote]

Še vedno ti ostaneta telepatija in hipnoza. Kdo ve, da ne bi imel kaj sreče.

Okok, jaz sem spoznal eno prek kupida, da ponuja masažo. To je že res par let nazaj… Za 40. Dobila sva se pred trgovskim, govorila prek odprtega okna, vsak v svojem avtu. Zmenila sva se da pelje za mano, do bloka in potem je razumela, da počaka v avtu in sem jo bipnu z mobijem in ona mene ko je prišla do vhoda in sem bzzznu in whoola! Sexi, skor preveč za naš penzionističen blok! Potem se je lepo slekla, nagica me masirala, na koncu zdrkala, to je blo vse.. Potem ko je vedela, da je vse kul, ene tretjič ga je zraven začela cuzati do konca.. Včasih sva po masaži srknila vino, potem je odfrčala. Še vedno včasih pomislim nanjo, bilo je res preprosto dekle, i will always remember you Vesna!


10 evrov več kot tvoja mami..
[/quote]

hehe, dobr si ga/jo sesula…

Preprosto: nagon in izpraznitev testisev, ki tiščijo. Nekateri moški funkcionirajo tako.

Da tudi ukraijinske artistke ostarijo in ko se prilepijo na vakum na poden,ko naredijo špago, je konec…..
Ogromno moških v Sloveniji ima za partnerke ukrajinske artistke. Ne moreš misliti, celo poročijo se z njimi, kaj boš pa zdaj rekla?
[/quote]

…Callen bitte i gotovo je sve tu su žene najpoštenije….

Preprosto: nagon in izpraznitev testisev, ki tiščijo. Nekateri moški funkcionirajo tako.
[/quote]

Mnogi… Večina!

Ker če ne bi bilo tako, moški sploh ne bi mogli recimo masturbirati, tako pa to počne recimo kakšna milijarda vsak dan.
Brez čustev….

Kaj pa samski? Bi morali misliti ob mast. na nedeljsko nogometno tekmo ( navijaška čustva), ali mogoče na priljubljeni bend?

Je treba za tuširanje, pripravo večerje, vključiti čustva?

Mnogi… Večina!

Ker če ne bi bilo tako, moški sploh ne bi mogli recimo masturbirati, tako pa to počne recimo kakšna milijarda vsak dan.
Brez čustev….

Kaj pa samski? Bi morali misliti ob mast. na nedeljsko nogometno tekmo ( navijaška čustva), ali mogoče na priljubljeni bend?

Je treba za tuširanje, pripravo večerje, vključiti čustva?
[/quote]

Nekateri očitno tudi v letu 2018 ne ločijo med sexom in ljubeznijo, ali pa nočejo… ko bo enkrat človeštvo preseglo te okove ne bo več toliko razvez.

Ženske so pač boring. Lahko je najlepša a ko je vroča in te začne po seksu objemat kot nek bioloski instinkt, so vse enake. V tistem objemu je; hvala za bodoco bajto, avto, vrt.

Pa ne narobe razumet, ko si zaljubljen se ljubiš. In je cudovito. Ampak zenske ne znajo seksat za uzitek. Ne znajo bit obozevane, ne cenijo se.

Enako kot moski tud zenske prevec masturbirajo… To jih sprošča, potem pa kruta resnica, človek naj se ne bi sproščal tako, vodnjak se izprazni… Te nic vec ne privlaci, nic ne cutis. Mislim, zenske so butaste okrog seksa… Nic ne znajo. Samo ljubit se znajo. In ljubit znajo torej vsakega. Izjemno nizko bitje.

Na med.over je inteligenca izjemno nizka, mimogrede. Izrazate se kot prave druzbene smeti, potem pa jamrate da ste druzbene smeti…

Prostitutke sluzijo namenu… Moski vcasih rabi le seks. Zenska pa rabi cel proces, da se potem ljubi… Fuck that. Jebes ta proces, vcasih. Še po 20 letih zakona, je zenska se vedno proces… Nesigurna prtljaga da tolazis njene nesigurnosti.

bi bilo pa več denarja za kur.barijo ☺

Kot je že Realen napisal. Seks je sex, ljubezen pa ljubezen. Sta čisto dva ločena svetova. Eno so čustva drugo pa erogene cone.

New Report

Close