Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Protestniki na poslance naslovili ultimat, “v treh tednih uredite zadeve” ali 28. maja v Ljubljani “vseslovenski shod"

Protestniki na poslance naslovili ultimat, “v treh tednih uredite zadeve” ali 28. maja v Ljubljani “vseslovenski shod"

Kaj, imajo v kleti spet akcijo pingo sokec za vsak članek?

Janšiste se vas opazi na 100km, ne more vaš človek zgrešiti, samo manipulirate in fasisticne ukrepe zagovarjate. Vsi vemo da si zagrizena Jansistka in puklastega podpiras.

Priznaj si da je konec z jansizmom Slovenija gre naprej.

VLADA PADA! IN to ji bomo tudi povedali. Jaz se borim za Slovenijo ti pa cepis v kleti in se praskas po svoji debeli riti in potem imas se obraz da nekaj blatis nas???

Baba, poglej se v ogledalo in bodi tiho.
[/quote]

::)))))

In kako se bodo tokrat zmenili? Jenul namreč ni anticepilec, on ima promocijo le za svojo rit s praznim gobezdanjem, podžgan z zapohanostjo in so se zadnjič skregal, ker ni podprl antimaskerjev. Butasta raja pa tako tam stala kot zombiji, ne da bi vedeli zakaj so sploh tam.


Gospodarstvo, to je delavci podpiramo vlado, zvišali so nam minimalca, sedaj še znižajo dvake, torej bo šla plača spet gor, levaki raje spravite delat, podjetja nujno rabijo delavce, torej veselo na delo…
Saj vem , rekli boste za minimalca pa že ne !
[/quote]

Blesavo multinično prizadeto. :)))))))))

nova
Uredništvo priporoča

Ja, Jenull ni podprl abticepilcev. Anticepilci so v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skrajni desničarji, kaj bi jih mel Jenull za podpirat?

Meni lani bi bil preveč všeč, zdaj mi je pa Jenull zelo prirasel k srcu, edini pravi borec je, nikoli ni odnehal in že več kot eno leto vztraja, vsak teden, občudujem ga.

Ja, Jenull ni podprl abticepilcev. Anticepilci so v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skrajni desničarji, kaj bi jih mel Jenull za podpirat?

Meni lani bi bil preveč všeč, zdaj mi je pa Jenull zelo prirasel k srcu, edini pravi borec je, nikoli ni odnehal in že več kot eno leto vztraja, vsak teden, občudujem ga.
[/quote]
Si izpustilo zdravila, da take ven mečeš?


uhhh…fu*** ustrasile ste ,pa ne samo njih ampak cel EU….

Me prav zanima, koliko od teh protestnikov hodi na volitve?

kaj je s tem da se hodi na volitve! na volitve hodis takrat ko mislis da imas pravega cloveka ki bo predstavil tvojo drzavo in vodil tvojo drzavo. ze 30 let se vidi kaksne so to volitve,nazadnje koga ste izbrali za predsednika te drzave!!!!

Zvončkarji se zgledujejo po nacistih – pohodi z baklami, zažiganje kartona/knjig, uničevanje fasad, in po voždu Slobotu za kaj več so pa intelektualno podhranjeni.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Heh, to je to, pazi ti ta Šoder jajohojsast…., kako so oni kulturni, kar med se cedi od njih….

Trenirkarji, prostitutke, zombiji…, kdo že tako naziva ljudi., napiši provokator ka In kdo pljuva po ljudeh… Pa koliko ima tvoj Fürer delavne dobe v gospodarstvu, ko je bil že v jugi komunist..
Verjamem, da ne bi rada prebrala, kaj ti bi zdej napisal, se bom samo cenzurira q…. jajohojsasta…, v službi nora24tv in s{d)s greznice..
KDO VAS BE POZNA VAS DRAGO PLAČA.

Heh, to je to, pazi ti ta Šoder jajohojsast…., kako so oni kulturni, kar med se cedi od njih….

Trenirkarji, prostitutke, zombiji…, kdo že tako naziva ljudi., napiši provokator ka In kdo pljuva po ljudeh… Pa koliko ima tvoj Fürer delavne dobe v gospodarstvu, ko je bil že v jugi komunist..
Verjamem, da ne bi rada prebrala, kaj ti bi zdej napisal, se bom samo cenzurira q…. jajohojsasta…, v službi nora24tv in s{d)s greznice..
KDO VAS BE POZNA VAS DRAGO PLAČA.
[/quote]
Popajek, daj povej če boš ti tud stal tam in gledal kot tele v nova vrata, ko en zapohani ” kulturnik” Jenul skače kot opica?

Zvončkarji se zgledujejo po nacistih – pohodi z baklami, zažiganje kartona/knjig, uničevanje fasad, in po voždu Slobotu za kaj več so pa intelektualno podhranjeni.
[/quote]
preberi knjigo .- 8moških zakaj pa ne (Jana Pristovšek)- in ti bo vse jasno…velja tudi za

Robi..

Heh, to je to, pazi ti ta Šoder jajohojsast…., kako so oni kulturni, kar med se cedi od njih….

Trenirkarji, prostitutke, zombiji…, kdo že tako naziva ljudi., napiši provokator ka In kdo pljuva po ljudeh… Pa koliko ima tvoj Fürer delavne dobe v gospodarstvu, ko je bil že v jugi komunist..
Verjamem, da ne bi rada prebrala, kaj ti bi zdej napisal, se bom samo cenzurira q…. jajohojsasta…, v službi nora24tv in s{d)s greznice..
KDO VAS BE POZNA VAS DRAGO PLAČA.
[/quote]

Si že naročil novo skodelico KDO VAM LAŽE?

Si že naročil novo skodelico KDO VAM LAŽE?
[/quote]
Zdaj pravi, da bo te delovne ljudi podprl z Jenulom na čelu. Poglej kako lepo plešejo.😁

[img]https://shrani.si/f/23/Wp/jZpKuOR/4575353.jpg[/img]

Je nula, pa Božo Repe, pa anus licinka in podobni zajedavci naše družbe…

Če hočete red in mir, spremembe, boste te zajedavce nastavljene poskrili.


Zdaj pravi, da bo te delovne ljudi podprl z Jenulom na čelu. Poglej kako lepo plešejo.😁

[img]https://shrani.si/f/23/Wp/jZpKuOR/4575353.jpg[/img]
[/quote]

Ti janšistek fašistek, tak ali tak ne veš, kaj je umetnost, ti bi kulturo in umetnost kar ukinil, ne?


Protestniki ste dvoličneži, ker se obnašate tako kot da so bile prejšnje vlade brezmadežne. Daleč od tega, kvečemu nasprotno še mnogo več potencialnih nepravilnosti je bilo ampak ste bili tiho in niste šli na ulice, ne kakorkoli drugače izrazili nestrinjanje. Pri tej vladi, pa ne rečem da je popolnoma, so pa včasih malenkosti, ki omembe niso vredne, pa skačete v strop. Jaz podpiram to, da se najprej zaposli državljane pa potem tujce, pa nisem nikoli volil SDS niti SNS niti katerokoli drugo stranko ki je v trenutni koaliciji.
Prejšnje vlade pa izkoriščale revnejše države bivše SFRJ in “kradle” delovno silo tem državam, borze z državljani so se pa polnile. Čudno da takrat ni nihče stavkal. Seveda mnogim je boljše da se uvaža, cenejša delovna sila je vedno dobrodošla, sploh če se morebiti da še pol plače “na roke” in ima prijavljeni še družino in dobi velike dodatke.

Ti janšistek fašistek, tak ali tak ne veš, kaj je umetnost, ti bi kulturo in umetnost kar ukinil, ne?
[/quote]
Zate so vsi janšisti. Je ti že večkrat povedal, da ne podpira janše, teh pa tudi ne, ker so še mnogo slabši. In večina ljudi nas tako razmišlja.

Pa tudi “leve” ki so oh in sploh, niso bleda senca komunizma v gospodarskem smislu. Vsa podjetja prodali tujcem, novih investicij iz tujine bore malo (pa investicija ni da ti nek tujec domače podjetje prevzame, ga uredi in čez 5 let proda po 2x ceni), trgovsko podjetje prodali, niti enega večjega projekta zadnja leta ni naredilo domače podjetje in podobno. Še tisto avtocesto so iz tujine prihajali delat. Včasih so vse domači proizvajalci gradili, pa še v tujino so hodili gradit, kaj pa danes? Kitajci, Rusi, Američani vse večje domače projekte striktno njihova podjetja gradijo.
Mene pri določenih politikih čudi, da če že niso preveč brihtni, da vsaj opazovat ne znajo.

Prej ali slej bodo protestniki spoznali, da ni vredno protestirati.

No, saj večina jih je to že spoznala, samo okoli 100 vaških posebnežev se pride še pokazat vsak petek.


Popajek, daj povej če boš ti tud stal tam in gledal kot tele v nova vrata, ko en zapohani ” kulturnik” Jenul skače kot opica?
[/quote]

Ruuupa, ne mešej mene s temi jebivetri.

Si
že naročil
8 Maj 2021 20:09

Popay je napisal/a: ↑

Si že naročil novo skodelico KDO VAM LAŽE?

uhhh, komi čakam, dej jih ti naroči v mojem imenu in mi jih dostavi, z veseljem jih bom zmetal v vrata lažnjeve greznice nora24tv… Lipe, se upaš s to šalco in sliko tistga pijančka sprehajat med ljudmi, ki niso verniki naci s(d)s stranke..
Verejtno imaš toliko lajtnge, kljub temu, da si zadet, da veš da se bi na tem sprehodu imel nekako tako kot navijač Olimpije med navijači Maribora.


Protestniki ste dvoličneži, ker se obnašate tako kot da so bile prejšnje vlade brezmadežne. Daleč od tega, kvečemu nasprotno še mnogo več potencialnih nepravilnosti je bilo ampak ste bili tiho in niste šli na ulice, ne kakorkoli drugače izrazili nestrinjanje. Pri tej vladi, pa ne rečem da je popolnoma, so pa včasih malenkosti, ki omembe niso vredne, pa skačete v strop. Jaz podpiram to, da se najprej zaposli državljane pa potem tujce, pa nisem nikoli volil SDS niti SNS niti katerokoli drugo stranko ki je v trenutni koaliciji.
Prejšnje vlade pa izkoriščale revnejše države bivše SFRJ in “kradle” delovno silo tem državam, borze z državljani so se pa polnile. Čudno da takrat ni nihče stavkal. Seveda mnogim je boljše da se uvaža, cenejša delovna sila je vedno dobrodošla, sploh če se morebiti da še pol plače “na roke” in ima prijavljeni še družino in dobi velike dodatke.
[/quote]

CITIRAM:

[hashtag=Pri]#Pri[/hashtag] tej vladi pa so včasih “malenkosti,ki omembe niso vredne”….#

A se ti mal hecaš?
Sam vprašam!!!

Ti navijaš menda za vojno? No, jaz imam čin rezervnega oficirja. Bova videla, če si na terenu sposoben česa, ne samo na gobcu, ko do česa pride. Če si starostno že ven iz rezervne sheme, si v vojni še vedno dolžan dati svoje premoženje po potrebi na razpolago vojski, nastanitev, in se podrejati ukazom najvišjega po činu enote. Bova potem videla.
[/quote]
Če mi kakršen koli cepec z katerimkolim činom tudi v času vojne pride blizu mojega premoženja, mu odpihnem glavo, tako, da ti kar poizkusi. Nimate kaj vdirati v privat posest, vojna gor ali dol.

S spoštovanjem

Hasan Abi

Vir pri Domžalah

Protest je sklican za Maribor! Ne boje vse ljubljančani imeli!

Kdaj bo?

Jaz bi se ga z veseljem udeležila?

Mam dosti totih lopovov.

New Report

Close