Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prove!!!!

Prove!!!!

Evo… dokaz, da je Franci res naredil pizdarijo in… požrl panceto!!!!

Aja, dobro jutro sosedje in en krasen dan!!!!

Ej Jani,me znaš nasmejat!
Za dobro jutro je pa res to dobra fora,pa čeprav me je ta mačja baraba včeraj razjezila do kraja.
Btw, zdaj spi spokojno poleg mene in prede!
Dobro jutro kolega!
Sp

Jani…je pa lumpek tale Franci kaj…pa kako prede…se vidi da se mu lepo gode pri Sprevržku…Franci na, hopa…en košček ribice…cmoka vsem trem, tebi Jani, tebi Franci in tebi gazda, ki imaš res krasnega mačka…no mucka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ubožček, vsaj rig**ti bi mu prej pustil, namesto, da si ga matral s fotoaparatom.

Vsem lepo jutro in cmoka na lička.

IOn tebi sonči,k imaš tako krasno muco 😉
Sp

Sem skoraj iz stola dol padla…ko omenjaš mojo muco;))…a ja tisto na 4 tackah misliš…ja moja je tudi lepa, tako kosmata, tako ljubka in topla… in kako prede…je dobro, da je Franci tam na drugem koncu Slovenije…če ne bi imela še s tem opravka ko bi jih vlekla narazen.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cmoka nazaj draga moja ;))! In naj te soncek boža skozi ves dan.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja tisto,ja!
Sp

No lepo, da oba misliva na eno in enako mucico…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa tako lepo imaš,res!Škoda,da jo ne moreš še ti pokazat drugim,kajne?
Sp

Btw.: a ti je razneslo ladlc prej;-)

:))))))) no ja.. Sp… a mas macka :))))))))))

Jest sem mel tud cist drugo muco v mislih… ceprav opis… hmmmmmm no razen tega da ima stiri tacke… ostalo bi znalo drzat :)))))

SoncKu soncka!!!!!

Je pa z gumicami kaj skupaj povezano…. no, vsaj tako sem jaz sklepala…:-))

Kako si kaj, Jani?!

Jani…ne kuri še ti in mir dajta moji mucki…lumpa lumpasta…

Jaz pa tebi nič sončka…ja naj ti sonček ornk nagaja…no eno cmoko pa vseeno, saj smo itak vsi lumpku nagajivi.;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja…pa ti jaz zašepetam, da ima Francija…ima…ima tapravga mačka…tam nekje;))!

Sedajle pa grem raje dol…ker postaja kar vroče tule…ta sonček ornk nagaja…se javim kasneje, pa-pa Jani…in bodi poreden še naprej…no priden sem imela v mislih!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmm… o gumicah bi se dalo razpravljat tako in drugače :))))

Jani ne mara.. gumic. Tko!!

žverca, viš, prov fajn sem 🙂 pa ti :)?

sje nisem n’č zakuru.. ko je pa zuni tkooooooooooooo lepo toplo… predvidevam :)))

evo, vračam cmoko na cmoko :))))

hahahahahahaha, ja sem vidu da ima Francelja ja :)))))

SončeK, bodi tko poreden še naprej… priden.. ne.. zdej pa ne vem več kaj je prav.. poredna al pridna :)))))

čau!

Jani, gumice smo včasih tudi za frače rabili – a imaš tudi proti tem kaj?!
:-))

Jani…pa bodiva raje oba kar nagajiva…se bolj nežno sliši in lepo bere;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne , ne…ti nisi pa jaz nič kriv…samo vceraj je bilo po tvoje…zaradi tebe…vse v zanamenju roza……….barve ne…danes pa se samo nadaljuje v zanamenju muce ne……………no tiste na 4 tackah…da ne bo kaksne pomote;))!

Ja sonce pa nam res kravžla možgane…in kaj šele bo, ko bo res ornk zasvetil-posvetil.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hočem MUCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
Prosim lepo?
Sp

yeeeeeeeeeeesssssssssssssss :))))

Tale Yes…me je pa kar potegnil tja nekam…cmoka Jani…lepo, da se tako razumeva, yes,yes;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In kaj boš z njo počel…no z mojo muco mislim…?

no tisto na 4 tačkah….da ne bo kdo pomislim na kaj porednega…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close