Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prove!!!!

Prove!!!!

Neumestno vprašanje,popolnoma!
Točno,čist mim usekano….kaj naj bi počel…hm,no..brez veze
Sp

Veš kaj…skrbi me za mojo muco…kaj pa vem kaj imaš v mislih…predno ti jo pokažem pa menda ja lahko izvem kaj boš delal z mojo kosmatinko…ali kaj bo delal Franci z njo….saj je namenjena njemu ne…saj imava oba v mislih še vedno mojo muco….na 4 tačkah…ne?;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muco?papal,papal!
Sp

Pa, a si ti Franci…ti moraš ja uno drugo muco papat in ne to mojo…..na 4 tačkah, lump si da ves!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja… roza muca… madona, pol nej pa človek dela, ko mu po glavi hodijo same luštne reči :))))

SončeK lepo popoldne, jaz zdaj zapuščam tole… moje mesto in odhajam domov :))) Se beremo!

Čau!

ja… ne pa kar to.. na 4 tačkah :)))))))))))))))))

Jani…samo bejžžžžžžžž….drugače te bo moja muca…boš videl…boš ves popraskan hodil naokoli in ljudem odgovarjal, da te je ena mucica popraskala…cmoka, lumpek lumpast…si kaj priden danes nasploh ali ti gredo po glavi same nagajivosti…no tudi to je pridnost,…ja..ja…saj vem;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja za adijo pa še nasteje roza barvo…pa omeni muco…in potem to združi v roza muco…to pa res ne vem…če je mislil tisto na 4 tačkah….no edino če jo niso pobarvali kot kravico za čokolado Milka v violo…potem pa adijo…pa bodi pameten ja…po vseh teh mucah…no pa adijo Jani in pazi kje hodiš, da se slucajno ne spotakneš ali zapelješ v nepravo smer…ulico…cmoka in poslavljam se tudi jaz do vecera, ko ti bom zaželela lepo ninanje, pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani ima rad, ko muce… praskajo… če ne praskajo.. da vsaj… bodejo :))))))

Mislim….. :))))))))))))))))))

Jani?
A si ti padel pod vpliv pokvarjencev tega foruma?
Za nemoralo sem že jaz tu zadolžen,pa nema veze,bolj kot svinjamo,bolj cvilijo ;-)))))
Sp

Mislim Jani…dobro, da je nočka in da hitro spokamo ninat…da te res še kakšna mucica ne šavsne;))! Cmoka, danes si pa….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

neeeeeeeeee, sploh ne :)))) samo povem, kaj paše :))))))))))

Oh…moški… pa kdo bi se sploh trudil vas razumeti…;))!

Cmoka obema…kar uživajta…dajta si duška…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja no… veš.. vedno se skušam prilagoditi in če je to .. tuki… mi niti ni delalo takih problemov… pa še pomlad je in travca dobiva fedrčke :))))))))

In kaj paše?he,he,he. a smo al nismo….pokvarjeni in krvavi pod kožo ;-)))
Sp

Aha!!!!!!!!11 :)))))))))) smo :))))

Jani…cmoka…in še malo ja, pa bo travca poleg fedrckov tudi tako topla…za ajat…kajne???
Jani…kako pa kaj številke…ali jih danes raje kar iz drugega kota gledaš???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)) cmoka na cmoko :)))

Ne smo samo normalni in malo nagajivi…to je to in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha!!!! Pika.

Cmoka …na cmoko da eno veliko cmoko…ali pa kar eno tapravo…joj tole cmokanje zna biti nevarno nekega dne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheheh v živo pa Jani ni tolk korajžen :)))))))9

Da…da…da…si kaj vrtiš pesem??? Paše še posebno sedajle zvečer…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

številke so tko prijazne in smo se zmenili, da mi danes dajo še mir… so obljubile, da jih bom ponoči sanjal in da bodo same nadoknadile, kar sem danes zamudil :)))))

Jani bo računovodstvo kljub temu spravil pod streho v prvem roku 😉

Se smejim…ker smo v živo vsi manj živi…no tudi to je normalno, ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close