Najdi forum

prsi

Evo še eno moško mnenje; Ne sekiraj se – ker so take itak najlepše.
Tudi samo na pogled – kar moški počnemo neznanim ženskam – so bolj važni proporci & oblika, kot velikost.
Pretirana velikost je pa itak bolj kot ne – odbijajoča.

Ko gre pa za “našo” žensko je pa precej nepomembno, ker imamo moški radi svojo žensko kot celoto, ne pa le njenih jošk.

A se ktera poti pod prsmi … jaz mam vedno modrček moker … bolj se potim kot pod pazduho … grem si klimo všaltat …

Jaz imam pa 75 D ali pa 80C pa je tudi kar težko spati na trebuhu, ker je dekolte poln gub pa pri telovadbi je hudo, ker skačejo gor in dol, zdi se mi, da imam glede na konfekcijsko številko 36 (52 kg) prevelike prsi. Imela sem samo en porod, dojila leto in pol, pred nosečnostjo sem imela 75 B (58 kg) velikost, po porodu 85 C (73 kg). Imela sem veliko maščobe na hrbtu bokih in trebuhu, zelo malo pa na prsih. S prehrano sem shujšala za 21 kg v letu in pol, sedaj pa sprehodi in skakanje na trampolinu, zdi se mi, da imam boljšo postavo, kot sem jo imela prej. Le prsi so malenkost manjše (98 cm obseg prsi in 77 cm podprsni obseg, prej pa 103 cm prsnega obsega in 85 cm podprsneg obsega- po porodu) in zelo težke. 🙁 😉

Sem in tja jih na kakšno podlago nasloni, da se preluftajo:-))

rok-1
lepo napisano 🙂

mene zaradi nezdrave prehrane ful mori celulit, k se mi je tko poslabšu v zadnjem mesecu. pa mi je prijateljica rekla, da še ni srečala moškega (govorimo o partnerju za zvezo, ne o moških pogledih na lepo žensko), ki bi rekel ti si ful ok ženska sam mal celulita imaš preveč. haha. pa še prav ima. tako da ženske prevečkrat napačno mislmo …

Evo še eno moško mnenje; Ne sekiraj se – ker so take itak najlepše.
Tudi samo na pogled – kar moški počnemo neznanim ženskam – so bolj važni proporci & oblika, kot velikost.
Pretirana velikost je pa itak bolj kot ne – odbijajoča.

Ko gre pa za “našo” žensko je pa precej nepomembno, ker imamo moški radi svojo žensko kot celoto, ne pa le njenih jošk.[/quote]

Hvala za prijazen odgovor.

Lp,

Še ena staraaaa, ki se poti pod prsmi. To je moteče posebno poleti, ko postane rdeče in pečeeee. Zato sem poleti mnogokrat brez in si pod prsmi popivnam z majčko. Ja staraa kaj čmo leta prinesejo svoje. Pomaga tudi smukec oz mi rečemo Borotalko (otroški puder).

New Report

Close