Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prva ki si je upala javno povedati kakšni k**** manipulatorji so moški

Prva ki si je upala javno povedati kakšni k**** manipulatorji so moški

No, to je bil moj point pisanja. :)).


če bi vsak posameznik kaj naredil- bi spremenilo marsikaj.
Tako pa se ne bo- ker manipulatorji enostavno to rabijo. Zakaj- to je vprašanje, katerega odgovor me zanima. Kaj vodi tak um, da to počne? V bistvu sem se zato vtaknila v temo. manipulatorji so bili, so in bodo.
[/quote]
Nič ne bo vsak posameznik naredil, že če pogledaš ta forum, vidiš kaka čredna norost in popolna vodljivost vladata in v reali je enako. Tu ni rešitve, ker se ne bo nihče ničesar od svoje polne riti in lagodja odrekel, ampak se stremi k vedno več in še čemu novemu, da je sploh zanimivo, sploh pa enostavnih rešitev ni.

Tako da samo na posameznike, manipulatorje kot ti praviš, nima smisla bistva polagat, ker ga ni tu, je mnogo širše in neustavljivo.

Čustvene frustracije so ravno tako povezane z destruktivnim umom. Ta proizvede uničujočo misel, čustva tej misli sledijo.
S svobodo srca sem drugače mislila. Hm, kako naj ubesedim to?

Čustvene frustracije so ravno tako povezane z destruktivnim umom. Ta proizvede uničujočo misel, čustva tej misli sledijo.
S svobodo srca sem drugače mislila. Hm, kako naj ubesedim to?
[/quote]
S pesmijo?

Nisem lingvist, mogoče iskrena čustva.


Nič ne bo vsak posameznik naredil, že če pogledaš ta forum, vidiš kaka čredna norost in popolna vodljivost vladata in v reali je enako. Tu ni rešitve, ker se ne bo nihče ničesar od svoje polne riti in lagodja odrekel, ampak se stremi k vedno več in še čemu novemu, da je sploh zanimivo, sploh pa enostavnih rešitev ni.

Tako da samo na posameznike, manipulatorje kot ti praviš, nima smisla bistva polagat, ker ga ni tu, je mnogo širše in neustavljivo.
[/quote]
To je problem ovčestva, ja.
To počnejo zato, ker je to najlažja pot.
Prosim te- kdo se bo zaziral vase?
Kdo bo iskal odgovore v sebi?
To počnemo samo taki, ki pač ovce nismo.
V očeh širše javnosti čufdaki, pa mi dol visi za to.

seveda po liniji najmanjšega odpora- manipulirat. Igrat se z ljudmi. vsi krivi samo oni ne. Bla bla bla.. saj veš kaj mislim ;))).

čudaki ne čufdaki


S pesmijo?
[/quote]
hehe, pesmice mi pa ne ležijo, sem bolj v življenjskih zgodbah. Ali pa mogoče s čopičem na golo platno.. :)). To mi leži :))).


Hvala, to bi šlo.


To je problem ovčestva, ja.
To počnejo zato, ker je to najlažja pot.
Prosim te- kdo se bo zaziral vase?
Kdo bo iskal odgovore v sebi?
To počnemo samo taki, ki pač ovce nismo.
V očeh širše javnosti čufdaki, pa mi dol visi za to.

seveda po liniji najmanjšega odpora- manipulirat. Igrat se z ljudmi. vsi krivi samo oni ne. Bla bla bla.. saj veš kaj mislim ;))).
[/quote]
Vem kaj misliš.

Že, že… ampak v tem primeru gre za dve mladoletni, razvijajoči se osebnosti, ki sta obe poškodovani. Punca zatrta in se pobira, mladi sociopat pa jo je izvohal in zlorabil.
Punca se morda še pobere in popravi, on pač ne in bo s svojimi veščinami zatrl še marsikatero.


če bi vsak posameznik kaj naredil- bi spremenilo marsikaj.
Tako pa se ne bo- ker manipulatorji enostavno to rabijo. Zakaj- to je vprašanje, katerega odgovor me zanima. Kaj vodi tak um, da to počne? V bistvu sem se zato vtaknila v temo. manipulatorji so bili, so in bodo.
[/quote]

Kaj ga vodi? Naslada nad situacijo, ko svobodno razpolaga z drugim, ujetim v njegovo mrežo.
Podobno kot se mačka igra z mišjo, preden ji zada smrtni udarec. Bolano.

Že, že… ampak v tem primeru gre za dve mladoletni, razvijajoči se osebnosti, ki sta obe poškodovani. Punca zatrta in se pobira, mladi sociopat pa jo je izvohal in zlorabil.
Punca se morda še pobere in popravi, on pač ne in bo s svojimi veščinami zatrl še marsikatero.
[/quote]
Mogoče se bo res pobrala, vendar ne bo šlo brez poglabljanja vase in brez iskanja absolutne resnice. Brez zatiskanja oči pred.. takimi. Seveda bo tale tip marsikatero izkoristil, žal.

Že, že… ampak v tem primeru gre za dve mladoletni, razvijajoči se osebnosti, ki sta obe poškodovani. Punca zatrta in se pobira, mladi sociopat pa jo je izvohal in zlorabil.
Punca se morda še pobere in popravi, on pač ne in bo s svojimi veščinami zatrl še marsikatero.
[/quote]

Točno to, kar sem ti odebelil je dober point, ki si ga napisal. In nihče nikogar ne more ubraniti pred tem, če se ne zna sam.
In manipulacije z ljudmi se dogajajo vsakodnevno in to na vseh nivojih. Od medčloveških odnosov, do manipulacije celotne družbe.
Na žalost kot družba po mojem mnenju ni možno storiti veliko. Lahko pa storiš, kot posameznik. Lahko se odločiš, da ne boš manipuliral, ter seveda še pomembneje, da ne boš zlahka nasedal takšnim ali drugačnim manipulacijam.

Na žalost je ta svet pač takšen.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kaj ga vodi? Naslada nad situacijo, ko svobodno razpolaga z drugim, ujetim v njegovo mrežo.
Podobno kot se mačka igra z mišjo, preden ji zada smrtni udarec. Bolano.
[/quote]
Se zato počuti močnejšega?
Več vrednega?
Bolj pomembnega v svojih očeh?
Za koji k… je to vredno za sabo puščat tako opustošenje. Zagotovo se jim kako drugače vrača nazaj, pa vprašanje, če stvari povežejo med seboj.

Punca v tem videu je pač tipično dekletce danes . Fante njenih let pa bi jaz bolj težko imenoval moški . Pod tem imenom sam razumem odraslo , odgovorno osebo – po domače dedca . Pričakovat te lastnosti od njenih sovrstnikov je malo naivno …


Mogoče se bo res pobrala, vendar ne bo šlo brez poglabljanja vase in brez iskanja absolutne resnice. Brez zatiskanja oči pred.. takimi. Seveda bo tale tip marsikatero izkoristil, žal.
[/quote]

Uf, zdajle si ga pa močno pobiksala s to absolutno resnico. Če to vidi Stepni, ti bo takoj nalimal link do njegovega razglabljanja o resnicah. 😉

Točno to, kar sem ti odebelil je dober point, ki si ga napisal. In nihče nikogar ne more ubraniti pred tem, če se ne zna sam.
In manipulacije z ljudmi se dogajajo vsakodnevno in to na vseh nivojih. Od medčloveških odnosov, do manipulacije celotne družbe.
Na žalost kot družba po mojem mnenju ni možno storiti veliko. Lahko pa storiš, kot posameznik. Lahko se odločiš, da ne boš manipuliral, ter seveda še pomembneje, da ne boš zlahka nasedal takšnim ali drugačnim manipulacijam.

Na žalost je ta svet pač takšen.
[/quote]

…ja in v šoli nas o tem niso naučili prav nič, niti besedice o tem ni bilo. Starši pa nimajo vsi tovrstnih izkušenj in mnogi otrokom sploh ne morejo in znajo povedati kaj jih lahko čaka v žviljenju.

Uf, zdajle si ga pa močno pobiksala s to absolutno resnico. Če to vidi Stepni, ti bo takoj nalimal link do njegovega razglabljanja o resnicah. 😉
[/quote]
Ma mi dol visi za nakladanje in linke. :)).
Resnica je simp stvar, samo je treba bit odprt za njo. tako simp kot ljubezen pravzaprav. :))).

Uf, zdajle si ga pa močno pobiksala s to absolutno resnico. Če to vidi Stepni, ti bo takoj nalimal link do njegovega razglabljanja o resnicah. 😉
[/quote]

Absolutna resnica ne obstaja. To nas pravnike naučijo takoj. Obstaja recimo samo beyond reasonable doubt.

…ja in v šoli nas o tem niso naučili prav nič, niti besedice o tem ni bilo. Starši pa nimajo vsi tovrstnih izkušenj in mnogi otrokom sploh ne morejo in znajo povedati kaj jih lahko čaka v žviljenju.
[/quote]

Mislim, da smo s takšnimi in drugačnimi manipulacijami vsi že imeli opravka.
kar starš lahko naredi je, da otroka vzgaja v duhu resnice in poštenosti(iluzija vem). Seveda otrok še vedno lahko zaide na drugo pot..

Absolutna resnica ne obstaja. To nas pravnike naučijo takoj. Obstaja recimo samo beyond reasonable doubt.
[/quote]
Dokaži.
:))).


Se zato počuti močnejšega?
Več vrednega?
Bolj pomembnega v svojih očeh?
Za koji k… je to vredno za sabo puščat tako opustošenje. Zagotovo se jim kako drugače vrača nazaj, pa vprašanje, če stvari povežejo med seboj.
[/quote]

Vse to povežejo, zlahka, večinoma so hiperinteligentni, nimajo pa vesti, sramu. Pri njih so te reči priučene in ne koreninijo v njihovih primarnih čustvih. Opustošenje, ki ga pustijo za seboj jih ne zanima, uporabijo pa ga, seveda primerno obdelanega, za hvalisanja pred drugimi in za dvigovanje svojega ega.


Dokaži.
:))).
[/quote]

Ne moreš dokazovati nečesa, kar ne obstaja. ;))))

Vse to povežejo, zlahka, večinoma so hiperinteligentni, nimajo pa vesti, sramu. Pri njih so te reči priučene in ne koreninijo v njihovih primarnih čustvih. Opustošenje, ki ga pustijo za seboj jih ne zanima, uporabijo pa ga, seveda primerno obdelanega, za hvalisanja pred drugimi in za dvigovanje svojega ega.
[/quote]
Bingo- priučene.
Tako se krog skoraj nikoli ne zaključi, ko si izročilo podajajo naprej.. enkrat na vsake toliko kvatre pa eden v rodbini reče- ne jaz pa to nisem in gre v druge vode. .

New Report

Close