Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prvas izmena!!!

Prvas izmena!!!

Spet začenja s svojim jutranjim mrkom :))

Dobro jutro gmajna, dobro jutro Slovenija, dobro jutro svet. In naj vam dan mine v raznoraznih “obšolskih” dejavnostih, predvsem naj vam pa hitro mine, ker.. še malo pa bo Božič, ne da zajček?

Jani ma danes en kup obveznosti, zato bo… pestro :))

Heh heh heh, Jani, seveda, kup obveznosti.
DA si jih nisi kar naložil, a? Jaz jih tudi imam
danes en kup, malo več kot včeraj in veliko več
kot prejšnji dan, a jutri bo zato lepši dan!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jutro Mariči **

Jani, dobro jutro ! Veš da res diši po božiču :)))
Tale jutranja izmena je pa huda a ne, mrzlo, zaspano itd…

cmoka predbožičnega !
grem še peljat kužka ven..

ne Marija.. nisem si jih naložil.. so se naložile kar same :)))))

tale jutranja izmena je predvsem… en klinc.. ker je treba tko zgodaj vstat :)))))))

uajček, vračam cmoke pa lep dan želim :)))

Dobro jutro everybody na livadi. Že diši po praznikih, pa po snegu tudi. Tudi pri meni so se naložile ene stvari. In to so žurke na firmi, jupiiiiiiii
Cmoke za vse, Jani zate zauhi. saj veš zakaj! he he he

Bomo mi tuki malo te žurke pri vas sankcionirali veš Seba :))
prezgodaj je še za afne guncat 🙂

Dobro jutro, klapa!!! Uživaste, a???? Ej…kakšna tema je zunaj….Super! Kot šus za spanje. Lahko noč….zzzzzzz

Ooooo, to pa ne. Pa veš zakaj ne?
Ker je veseli december ha ha ha

Lepo nini

Hi,hi,hi….sej bi…ma povej mi kaj naredi šef z mano, če me dobi zad za računalnikom…??

Seba prav, če ti je to v veselje. 🙂
samo, da se ne raztegne potem v veseli januar itd…..

matr, kaj ga eni serjete :))))

zauh seba!!

Za srat ga, sem pa zmeri zraven ha ha ha

Ne, ne. To pa ne. Januarja bo treba počasi delat plan za 2003 .o)))

Lupčka ti da za nežen spanec, te pokrije in zapoje uspavanko ha ha ha
Cmoka

kaj majo eno srečo… s temo :))))))))))))))) Na zdravje :)))))

zvezdica , hej. Si sploh še živa ?? Zajček je popal tvoj mandulatek, pa ti pisal na mailček, pa nič odgovora dobil ):

Ja, še sem živa…pa zdrava tudi…. Sem bila verjetno samo v ponedeljek bolj “švoh”. Hvala za mail, sem bila vesela, ko sem ga dobila in ga tudi z veseljem prebrala. V torej sem bila doma, v sredo sem pa imela full gužvo, tako da nisem mogla nič sem gor pokukat. Dej napiši mi še kaj na mail….ko je pa tako lepo brat….

Jani,

mater si ti zgoden!! ti bi bil lahko moderator pa pobrisal vse neumnosti, ki se čez noč napasejo, da jih tisti, ki pridejo ob 7 in 8 ne bi videli :)))

Jaz sem takrat se krepko v sanjah :))

Lepo jutro vsem

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Primož živjo :)))

Res da se mi rata zgodaj javiti, skoraj vsako jutro, da pa bi neumnosti brisal.. hehehehe, potem bi najprej moral jaz nehati pisati, šele potem bi lahko komu rekel, da piše neumnosti :))))

Drugače pa…. takle delavnik me sleduje že 20 let in se človek navadi zgodnjega vstajanja 🙂

Primož :)))) srečnega pa zdravga tud teb, pa vesele Božične praznike :))

Jaja točno tako….nč radiranja..na zdravje!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej no a viš da se prec zavohala da si en tič!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close