Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prvi vročinski val 2018

prvi vročinski val 2018

Tudi na morju je vroče. Bili včeraj. Od 11 do 16 katastrofa. Vroče tudi v senci. Če ni klime, je tudi ob morju vroče. Razen ko greš v vodo. Ampak skoz tud ne moreš not bit.
[/quote]

Mi smo bili pa v soboto na morju, prav prijetno je bilo, malo je pihljalo, nič vroče, v senci je bilo celo hladno.

Mi smo bili pa v soboto na morju, prav prijetno je bilo, malo je pihljalo, nič vroče, v senci je bilo celo hladno.
[/quote]

Sigurno si ženska. Ve imate navado, da imate raje toplo kot hladno. Verjetno je bilo 30 + v senci in za vas hladno.

Sigurno si ženska. Ve imate navado, da imate raje toplo kot hladno. Verjetno je bilo 30 + v senci in za vas hladno.
[/quote]

Sem ženska in v senci sploh nisem bila, so se pa moški, ki jim je drugače vedno vroče, oblačili v majce v senci.

Sem ženska in v senci sploh nisem bila, so se pa moški, ki jim je drugače vedno vroče, oblačili v majce v senci.
[/quote]

A to ste bili v Angliji, na morju?

Avtocesta je strašno poslabšala zrak v Vipavski dolini. Ne da se povedati, kako vse smrdi in duši.
Pa še obilo sadovnjakov, njiv, vinogradov, vse to poškropljeno s fungicidi, herbicidi, fitofarmakološkimi pripravki, boljše, da tega zraka ne dihaš, že hoditi na okrog je obupno.
Pa ne moreš samo bivati v klimatskem prostoru.
Krajinski arhitekti bi morali vedeti, kaj so naredili z Vipavsko dolino. Pokvarjena je.

New Report

Close