Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvič (po dooolgem času)

Prvič (po dooolgem času)

abc123xzdg – kul sistem 🙂

Kar se mene tiče – če imaš urejeno na strip, bo perfect, samo to naredi dan prej, ne uro prej, da ni koža razdražena. Obleci kake tange, čipke magari, ostalo pa tako, da boš ti komot. Najhuje mi je, da se ženska v lastnem domu nafrfulji in poskuša bit nekdo drug.

Bi bila urejena. Ženska. Krilo do kolen, bluza, lep modrček, črne samostoječke gladke, brez kakšnih čipk, najvec 10 denske. Urejena stopala brez trde kože, višnjevo rdeče nalakirani nohti, kakšne odprti salonarji. In ne, ne bi izpadlo smešno. Napalila bi me do konca. Ker oba veva po kaj sem prišel in zakaj si odprla vrata.

Si ženska in bodi ženska. Z make upom ne pretiravaj. Nadišavi se s čistočo, milom in to je to, kar se tiče vonjav. Spodaj se le pobrij in bodi ponosna na to kakršna si. Ker si lepa. Sam bi si želel, da si zavihaš krilo in si me vzameš tako, da se “vsedeš” na moj obraz. Brezsramno vedoč, kaj si želiš. Prav je, da boš vodila in bila voljna se pustiti voditi. Vseeno se zavedaj, da si gostiteljica in da je prav, da tudi ti odstiraš meje in si jemlješ po svoje.

Za oblačila naj te ne skrbi. Slačenje in predigra, predvsem pa neobremenjeno izpolnjevanje lastnih želja je tisto, kar si pravzaprav lahko privoščiš. Časa bo dovolj, intima bo. Zakaj bi se ti mudilo, če lahko uživaš v vsakem zdrsu prstka, porisu kože z jezikom, objemih delčkov telesa z ustnicami.

Sezula bi me, če bi me zapeljevala. S svojo sproščenostjo, samozavestjo in odkrito željo po meni. Po mojem telesu, po udu. Če bi mi položila stopalo na prsi in počasi drsela proti trebuhu do mednožja in mimo … po stegnih in nazaj, me pobožala s stopalom, me nase pritegnila s stegni … božala odkrivala … lizljala, sopla in grizljala. Na počasi. Dišeča, urejena, z željo po užitku.

Všeč bi mi bilo, da si kdor si. Ponosna nase, s pravico do strasti, nežnosti, užitka. Lepi bi se mi zdelo, če bi me pogledala globoko v oči, medtem ko bi te nasajal nase in lepi bi se mi zdelo, če bi jasno vedel, kaj lahko in kaj ne, ker rajši vidim, da te poseksam še enkrat, kot da kaj pokvarim.

Na nočni ali pri roki imej nekaj za popit, vodo … robčke, olivno olje ali lubrikant. Za vmes in potem. Ko boš zadihana obležala. Ko ti bo šumelo v ušesih. Na koncu bi se mi zdelo noro dobro, če bi si po seksu položila eno Lindtovo pralino na prsi ali pa bi mi jo dala v usta. Verjemi, da so čutnice vključno z borbončicami takrat na 101{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Vse kar bi morala paziti je, da si čista. Tako telesno, kot v srcu in v želji. Nenarejeno samozavestna, odkrita in iskrena. In prav je, da si seksi.

Ne pozabi, da si ti tista, ki moraš kot gostiteljica voditi igro in postavljati meni meje. Jaz se bom v tem prekleto udobno pičutil, ker bom vedel kako in do kje si te bom lahko vzel. In zaboga ja. Te bom raziskoval, ampak doktorata pa ne bom delal. Pokaži mi, kaj ti je všeč. Na meni si izpolni svojo željo. Četudi bo prvič.

Osebna higiena je predpogoj. Tudi sam se ne bi počutil o.k., če ne bi bil tako čist, da ne bi mogla uživati v vseh moji koži (! in obratno). Ker ko ljubim, poljubljam, sesljam, je to od nožnega mezinčka, do ušesnega mešička.

In če se boš vmes kaj nasmejala, mi dala vedeti, da te ne boli in ti je lepo, da ti je všeč, bom vedel da sem na pravi poti. Da ti dajem tisto, kar si želiš.

;-). Tako nekako bi me popolnoma sezula. Pa še nekaj čisto praktičnega. Prej dodobra prezrači in potem ogrej stanovanje. Da ko bosta napol gola, da ne bo zeblo in da ne bo posteljnina premrzla.

Na koncu ostani ponosna na svojo ženskost in odprtost. Zahvali se mu za vse lepo (če si bo to seveda zaslužil). Ohrani spostovanje in zahtevaj ga.

Če pa bo tip polomija, bučman, štor ali truplo … potem pa v stlu McDonaldsa od njega vzemi tisto, kar ti bo v danem trenutku koristilo, potem pa ga po hitrem postopku pospremi skozi vhodna vrata.

Bodi ženska, bodi čista in urejena, manj je več – a vseeno bodi zapeljiva, bodi to kar si, predvsem pa ohrani vse nakopičene želje, izrazi jih … in uživaj. Čas je za to.

Veliko lepega!

To je pa tako lepo brat predvsem, ko vidiš da se še dobijo posamezniki, ki premorejo čutnost in erotiko.

Lepo, res lepo.

Kako lepo! Kako res lepo.
Mogoče se pa ne bom še ćisto poslovila od želje po erotičnem in zapeljivem in mogoče tudi malo romantičnem večeru ali kakem daljšem obdobju.


Hey!
Vedno bodi ti, SEBI ZVESTA, to kar si! Ker če je neko vzpostavil stik s tabo in si želi še kaj več, je zato kar si! Sledi svojim željam in ciljem, le ti pa naj bodo realni in tebi dosegljivi.
Nam boš pa povedala (če boš želela), kako se je stvar razpletla.

Če ti bo lepo, zakaj pa ne. Ne odrekaj si tistega, kar ti riše nasmeh na ustnicah. Ne odrivaj stran tistih, ki so ti o.k. in si te želijo, predvsem pa sama sebi ne jemlji priložnosti po tistem, česar se na trgovinskih policah ne da kupiti.

Če sama sebi ne boš dala priložnosti, ti jo ne bo nihče drug.

1 zaprašena. Res posrečen “nick”, mogoče v kontekstu … a ne verjamem da si. Deluješ simpatično, odkrito, iskreno. Zdi se mi, da v resnici nisi zaprašena, ker imaš želje in sanje stalno na prepihu.

Tisto spodaj ni pomembno. Pomembno je tisto zgoraj. Seks se tako ali tako dogaja v glavi. In s tvojo in s tabo je vse o.k.. Za dvome – kaj in kako – tehnikalije, ne skrbi.

Vse bo o.k.. če boš živela sebe, svoje želje in sanje, če boš spoštljiva do sebe in partnerja, predvsem pa, če se bosta uspela upret hitenju, se izognit nepotrebnemu dokazovanju.

Vzemita si čas. Imata ga. Dajta prednost strasti in ne strahu. Ne ocenjujta prehitro. Pustita “reki”, da steče.

Naj bo spontano. Po vajino. Romantika? Zakaj pa ne? Divji seks, strast in potne srage, ki rišejo na kožo črki Š in E? Ja. Vse bo prav. Naj bo le spontano. Po vajino. Ne po moje, ne po naše, po vajino.

Ženska si. Ti boš delala iz njega moškega. On naj dela iz tebe žensko. Z vsem lepim. Po vajino, kakorkoli že bo.

Od romantike k stvarnosti: zaščita, SPB … zaupanje in strast gor ali dol. Popazi nase, potem pa se izživi, zdivjaj se … čutno ali surovo.

Tvoje življenje, tvoja sreča. Vzemi si jo.

Lepe, lepe praznike ;-).

Če ti bo lepo, zakaj pa ne. Ne odrekaj si tistega, kar ti riše nasmeh na ustnicah. Ne odrivaj stran tistih, ki so ti o.k. in si te želijo, predvsem pa sama sebi ne jemlji priložnosti po tistem, česar se na trgovinskih policah ne da kupiti.

Če sama sebi ne boš dala priložnosti, ti jo ne bo nihče drug.

1 zaprašena. Res posrečen “nick”, mogoče v kontekstu … a ne verjamem da si. Deluješ simpatično, odkrito, iskreno. Zdi se mi, da v resnici nisi zaprašena, ker imaš želje in sanje stalno na prepihu.

Tisto spodaj ni pomembno. Pomembno je tisto zgoraj. Seks se tako ali tako dogaja v glavi. In s tvojo in s tabo je vse o.k.. Za dvome – kaj in kako – tehnikalije, ne skrbi.

Vse bo o.k.. če boš živela sebe, svoje želje in sanje, če boš spoštljiva do sebe in partnerja, predvsem pa, če se bosta uspela upret hitenju, se izognit nepotrebnemu dokazovanju.

Vzemita si čas. Imata ga. Dajta prednost strasti in ne strahu. Ne ocenjujta prehitro. Pustita “reki”, da steče.

Naj bo spontano. Po vajino. Romantika? Zakaj pa ne? Divji seks, strast in potne srage, ki rišejo na kožo črki Š in E? Ja. Vse bo prav. Naj bo le spontano. Po vajino. Ne po moje, ne po naše, po vajino.

Ženska si. Ti boš delala iz njega moškega. On naj dela iz tebe žensko. Z vsem lepim. Po vajino, kakorkoli že bo.

Od romantike k stvarnosti: zaščita, SPB … zaupanje in strast gor ali dol. Popazi nase, potem pa se izživi, zdivjaj se … čutno ali surovo.

Tvoje življenje, tvoja sreča. Vzemi si jo.

Lepe, lepe praznike ;-).
[/quote]


Tudi tebi lepe praznike.

1malomanjzaprašena

da sem čudak. Meni so najbolj seksi športne ženske v športnih oblačilih in natur. Morda poudarjene oči a brez šminke. Predvsem pa sproščene in ja… bistrost je največji afrodiziak…
Bodi sproščena, bodi ti in daj si duška. Tudi fantazijam…upam, da se ti bo zelo posvetil.


Tudi tebi lepe praznike.

1malomanjzaprašena
[/quote]

Malo manj? 🙂 Super! Super!

Prazniki bodo fajn. Si jih bo treba naredit. Že dons se obeta lep dan. Sonce sije. Dan že kliče :-).

Hvala za pohvalo. Sicer pa, saj veš … samo mejčkn včasih rabmo, pa je življenje lepše.

Podpis z reg nickom, sicer pa ist dec.

Ničzaprašena :-), u ž i v a j!

Če ti bo lepo, zakaj pa ne. Ne odrekaj si tistega, kar ti riše nasmeh na ustnicah. Ne odrivaj stran tistih, ki so ti o.k. in si te želijo, predvsem pa sama sebi ne jemlji priložnosti po tistem, česar se na trgovinskih policah ne da kupiti.

Če sama sebi ne boš dala priložnosti, ti jo ne bo nihče drug.

1 zaprašena. Res posrečen “nick”, mogoče v kontekstu … a ne verjamem da si. Deluješ simpatično, odkrito, iskreno. Zdi se mi, da v resnici nisi zaprašena, ker imaš želje in sanje stalno na prepihu.

Tisto spodaj ni pomembno. Pomembno je tisto zgoraj. Seks se tako ali tako dogaja v glavi. In s tvojo in s tabo je vse o.k.. Za dvome – kaj in kako – tehnikalije, ne skrbi.

Vse bo o.k.. če boš živela sebe, svoje želje in sanje, če boš spoštljiva do sebe in partnerja, predvsem pa, če se bosta uspela upret hitenju, se izognit nepotrebnemu dokazovanju.

Vzemita si čas. Imata ga. Dajta prednost strasti in ne strahu. Ne ocenjujta prehitro. Pustita “reki”, da steče.

Naj bo spontano. Po vajino. Romantika? Zakaj pa ne? Divji seks, strast in potne srage, ki rišejo na kožo črki Š in E? Ja. Vse bo prav. Naj bo le spontano. Po vajino. Ne po moje, ne po naše, po vajino.

Ženska si. Ti boš delala iz njega moškega. On naj dela iz tebe žensko. Z vsem lepim. Po vajino, kakorkoli že bo.

Od romantike k stvarnosti: zaščita, SPB … zaupanje in strast gor ali dol. Popazi nase, potem pa se izživi, zdivjaj se … čutno ali surovo.

Tvoje življenje, tvoja sreča. Vzemi si jo.

Lepe, lepe praznike ;-).
[/quote]

Omg, a še obstajajo moški, ki znajo tako lepo prelit besede na papir?

Čeprav sem že na nek način naredila križ čez svojo intimo, si mi na nek način z napisanim dal material, da v tem prazničnem času malo premislim o sebi kot ženski in morda si še dam priložnost.

Hvala ti in ljudje se včasih ne zavedamo, kako močne so besede in lahko vplivajo ne samo na tiste, karerim so namenjene.

Lepe praznike.

Omg, a še obstajajo moški, ki znajo tako lepo prelit besede na papir?

Čeprav sem že na nek način naredila križ čez svojo intimo, si mi na nek način z napisanim dal material, da v tem prazničnem času malo premislim o sebi kot ženski in morda si še dam priložnost.

Hvala ti in ljudje se včasih ne zavedamo, kako močne so besede in lahko vplivajo ne samo na tiste, karerim so namenjene.

Lepe praznike.
[/quote]

Hvala. Enako lepe praznike ti želim, mogoče začinjene z mislijo na svojo ženskost, ki je lahko že zdaj živa in prebujena, če le sama tako želiš. Stvari so v resnici preproste in res ne razumem zakaj bi se ji (ženskosti) odrekala … zakaj bi samo sebe osiromašila za toliko lepih stvari, ki te mogoče še čakajo, da jih spoznaš. Pa če je to zgolj poljub mokrih ustnic, na točno določeno mesto. En sam samcat poljub.

Minule izkušnje … razumem. Ampak časa imaš dovolj, da narediš prostor drugim. Tistim lepim.

Zdravje? Omejitve? Saj veš da se odnos lahko udejanja na 1001 način. Nekaj ustvarjalnosti, razumevanja, pa gre. Če ne drugače z besedami, dotiki, pogledi. Zvročiči marsikaj, še preden se koža zlepi s kožo. Dokler si kolikortoliko telesno in mentalno zdrava, živi in se uresničuj. Tudi v lepem. Drugo je, če se zanemarjaš. V tem primeru si za “zaspanost” kriva sama. Če pa se v svoji koži dobro počutiš, potem daj komu priložnost da po U2-jevsko, zajaha tvoje (divje) konje.

Tole je namenjeno tebi “material za razmišljanje”. Za tvojo ženskost. Lepo bi bilo, če bi si dovolila jo prebudit in jo spustit na plano. Naj odleti in naj te odnese. Ne delaj križa čez svojo intimo. Raje ji prikimaj in jo začni spet negovat. Zbudi se. Jutro je začetek dneva.

Še obstajamo moški, ki udejanjamo. Misli in besede. V odnos. To zadnje še največ šteje. Verjamem, da je tudi marsikomu od drugih najljubše tisto “just do it”. Ampak v tem primeru so besede edino menjalno sredstvo. In če nekatere od njih v tebi zaživijo … je to najlepše. Verjetno nas ni malo. In ni nujno, da so tisti “bolj tihi v besedah” kaj slabši … sploh ne. Verjamem, da tihe vode tudi pri nas bregove derejo. “Pacientov” ne bom dajal na tapeto. Dovolj si stara za brezkompromisno filtracijo. Si namreč svoje sreče kovač, tako kot vsak izmed nas. In prazniki so res dober čas za razmislek.

Ti, kdorkoli že si.

Zakaj se ne bi v svoji koži počutila zapeljivo in privlačno? Saj ne gledam zgolj prsi in nog in ritke in … . Veš, da se pogled ustavi na nasmehu, na žaru v očeh, na vzvravnani hrbtenici … na linijah, ki jih rišejo oblike telesa … na pregibih. Na koži … na rdečici, ki nakazuje tvojo živost … na ritmu tvojega dihanja? Nisi zgolj to ali ono. Si še marsikaj ob tem.

Zakaj ne bi podžigala misli, me slekla s pojavnostjo, me pustila s priprtimi usti brez besede? Saj veš kako. Včasih je dovolj en sam gib. Način, kako ga narediš. Kako se vsedeš, prekrižaš nogi, kako vrtiš gleženj, se presedaš … kako se skloniš naprej ali sproščeno zlekneš nazaj. Kako si popraviš lase ali s prsti pogladiš samo sebe kjerkoli že.

Veš da lahko napišeš zgodbo čisto po tvoje? Si drzneš? Me vzeti tako kot hočeš, me peljati po sebi v čisti tišini, kjer govorijo samo pogledi? Brez nakladanja. Iz lepega presenečenja v tisto še vznemirljivejše. Zakaj se mi ne bi razkrila. Mi zaupala in se razprla. Zakaj ne bi povabila tako neposredno. Zakaj ne bi gibala z boki in me hkrati vlekla nase in odrivala? Zakaj se ne bi igrala, če pa se lahko?

Ne vem sicer, kaj te je do tega trenutka delalo žensko, vem pa kako in s čim bi te delal sam. Pa pustiva odnos in spoštovanje, kar je osnova za karkoli več pri strani. Kar je samoumevno je pač samoumevno.

S čim torej? Z željo. Tvojo in mojo iskreno izraženo željo. Najprej to. Željo po tebi. Tvoji intimi. Po vroči tebi. Ne mlačni, zaspani, cincajoči. Po vroči tebi. Zanalašč ponavljam. Hočem. Še. Daj me. Daj mi. Tvoj poteg in priteg z roko. Zagrab. To mi je všeč. Nekompliciranje in spontanost.

S komunikacijo. Šepetom na uho med grizljanjem ušesnega mešička. Z iztečenimi tistimi vmesnicami a la “ka-ko-mi-je-to-vše-č. Gibi, zarivi in vtiki bi besede trgali na koščke. Je lepo, ko bi želel ti rečt nekaj, pa v enem kosu ne bi zmogel. Izrek komplimenta. Nakaz kaj me res vzburja in kaj me odplakuje v tist popoln odklop.

S plesom prstov. Tvojih. Pogled na kontrast barve nohtkov in kože, hitrost njihovega premikanja. Zadržek in obstanek. Zamrz časa. Veš da je lepo, če si vzameš čas, mi ga stisneš v vsej njegovi nabreknjenosti in občutiš v njem moj utrip? Utrip … utrip … utrip … utrip … Kam se ti mudi? Stisni ga. Paše mi. … In potem zdrs tvojega palca po napeti žili, ki se riše tam nekje. S plesom prstov. Mojih. Rad jih prepletam. Z lasmi. Z nožnimi prstki. Z vsem tvojim tam vmes med stegni. Ta potovanja z njimi so res lepa. Raziskovanje oblik telesa vvrazlicnih smereh. Tvoje telo je lahko tako zelo lepo.

Tvojo ženskost in intimo bi crkljala s smehom. Ni ga čez sproščen smeh na kakšno inteligentno foro, ki razgalja v globino. Potvarjanje in laganje samemu sebi in tebi odpade. V takem špilu na koncu nikomur ne ostane nič. Odkritost in preprostost. Čistost misli, namer in dejanj.

Kdorkoli že si in ker je namenjeno tebi. Kot vidiš, v nas tiči marsikaj. In ker je svet velik, je sorazmerno tega veliko. Le želja po iskanju tega bo morala obstajat.

Zbudi jo. Je pa res, da samo od sebe redko komu želeno prileti v naročje. Če boš jasna, kdo si, kaj si, kaj si želiš in kako si to želiš … če boš sama pri sebi s tem na jasnem, bo vse skupaj precej bolj preprosto.

V razmislek: če sama zadržuješ željo, kako naj jo potem opazim in izpolnim? Tako nekako. Res je potrebno nekaj poguma, sprejetja zavrnitev ali investiranega časa v iskanje “primernega” … ampak … ko se vse poklopi, je pa lahko vse skupaj lepše in boljše kot zgoraj opisano.

Če boš v sebi zbudila žensko, je bil namen dosežen. Do sebe pa le ne bodi preveč zahtevna in stroga. Rada se imej in dopusti čustvovati.

Naj ti bo lepo.

Nepoznaš njegovega ukusa?
Kje si ga staknila?
Take navadno računajo!
Sploh veš koga boš “spustila” na sebe?
Ka te nebo jutri oglednik pregledoval!

Drugače pa ja urejenost : obrita (brez črtic) obleka : bluza , krilo, zapeljive najlonke z kakim vzorcem na litkih, salonarčki z trakcem po možnosti!
Be sexy!
Makeup obvezen nežen ne vulgaret ta je za naslednjič😉
Sicer pa je res najbolje da ti pokažem v živo😎!

1zaprašena. A je kej prahu za posesat al je že kej bl spucan po praznikih? 🙂

Če oblečeš svetleče pajkice, pod njih samostoječe nogavice, pa kratko usnjeno jaknco boš zagotovo vsakega upalila…..:)

Če pa si malo bolj pogumna pa pod pajkicami pozabi obleči hlačke 🙂 🙂

kaj zaključka še ni bilo?? smo se tako narajcali zraven, ne vemo pa, ali ga je zaprašena naskočila ali ne ….

Očitno ga ni zapalila. Prah ostaja … 🙂

Pridem, pa posesam. Na konc pobrišm tud. Kkšne solze ob odhodu :). Jah upam, da je kaj blo in da se je 1zaprašena fajn imela. Ma je treba uživat in si lepo narest.

Ste pa nakladali v 3pm.

New Report

Close