Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Psihoterapevt Posavje?

Psihoterapevt Posavje?

Hudo.
Če pravilno razumem princesa Večnosti potrebuje Večnega služabnika oziroma Večnega strežnika.

drug drugega programiramo

Iskreno vam povem, da ne poznam nobenega “človeškega” terapevta.

Bodite brez strahu, to so samo moji služabniki, ki me ščitijo.

Avtor, ali avtorica, za božjo voljo, ne bodite tako trdi. Sprostite se in kaj čudovito lepega napišite kakšni neznani princesi⭐ ali princu⭐. Verjemite mi, da vam bo z veseljem odgovoril ali odgovorila. 🙂

Ves čas sem prisotna na forumu.

Večkrat sem že napisala, da neskončno rada fukam.

phantasy, čudoviti ste. Neskončno sem vam hvaležen za vašo iskrenost. Vem, da se na nek skrivnosten način skrivate v vsaki princesi.

drug drugega programiramo

S kolkimi nicki sam sebi pišeš, onanist!

Guglej terapevta v posavju in nehaj Packat teme!

S kolkimi nicki sam sebi pišeš, onanist!

Guglej terapevta v posavju in nehaj Packat teme!
[/quote]

Kako bi se dalo tega idiota banat?!!! Ves čas packa po raznih temah. Ne samo tukaj. Naj prilepi kakšne linke od posavskih terapevtov.

Kako bi se dalo tega idiota banat?!!! Ves čas packa po raznih temah. Ne samo tukaj. Naj prilepi kakšne linke od posavskih terapevtov.
[/quote]

Jaz pa sem odločno proti, da ga benate. Obožujem ga. Fantastičen je.

Nisem avtor teme. Avtorju sem neskončno hvaležen, da je odprl izredno zanimivo temo. Vedno sem zainteresiran, da se tema nadaljuje. Tudi vsem, ki sodelujete in berete to temo sem neskončno hvaležen za vaša mnenja, kakršnakoli že so…

(če Vas, ki berete te moje zapise ne bi bilo na tem svetu nimam več nikogar s kom bi se lahko pogovarjal)

drug drugega programiramo

Pogovarjej se s svojim fotrom doma, ne pa da teme packas in se s svojimi alternicki meniš, to je nenormalno.
Se ti zdi jako zanimiva tema a ne, in kaj si knji prinesel , si odgovoril avtorju ???

Pogovarjej se s svojim fotrom doma, ne pa da teme packas in se s svojimi alternicki meniš, to je nenormalno.
Se ti zdi jako zanimiva tema a ne, in kaj si knji prinesel , si odgovoril avtorju ???
[/quote]

Ste morda Vi avtor teme?

drug drugega programiramo

Pogovarjej se s svojim fotrom doma, ne pa da teme packas in se s svojimi alternicki meniš, to je nenormalno.
Se ti zdi jako zanimiva tema a ne, in kaj si knji prinesel , si odgovoril avtorju ???
[/quote]

Skuliraj se, odpri okno, da ti sveži zrak pride v betico.

Vsem se opravičujem, en cigaret sem pokadil. Opazoval sem konico cigarete, ki je žarela v rdeči svetlobi. Pa sem razmišljal kaj počne princesa Večnosti. Ona zna zažareti tudi v intenzivno rdeči svetlobi.

drug drugega programiramo

!!

!!
[/quote]

To je samo fikcija. Cigareta ni pomembna. Skoncentrirajte se na kaj lepšega.

drug drugega programiramo

Se opravičujem, da skačem sem ter tja. Ravno včeraj sem neki neznani prekrasni princesi rekel: vrhunski šamanizem je vrhunsko mojsterstvo.

drug drugega programiramo

Iz teme ven!

Ok. potem pa vi sami nadaljujte temo kakor veste in znate…

drug drugega programiramo

New Report

Close