Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Psssssssssstttttttttt!

Psssssssssstttttttttt!

sem na tajno tukaj!a je kdo tu?
ne smem se izpostavljat preveč,ker je ljubica malo ljubosumna postala.
Mi je kar ukazala,da se ne smem sem prikazat do večera…..
Jaz bi pa rad kako govejo rekel z vami..kje ste’
sp

Tukaj sem…ampak šibaj…danes si ga sral že preveč in se bojim, da te bo, da me bo, da naju bo tvoja ljubica oba …no ne vem kaj nama bo naredila, če naju je brala, jao nama…cmoka lumpek in kje si zdaj, pa te menda ja ni ljubica že dobila…saj te bom branila nič bat, pa saj ve, da sva prijatelja!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
če te moja ljubica prepozna kot potencialno mojo recimo osvajalko…si mrtva!Razumeš?zato mi ne repliciraj toliko,ker si v defaultu target!!!!
RTI
Sp

Ne seri…kajti če bo koga, bo tebe kaj pa rti…aaaaaaa, saj ti izzivaš in ne jaz…cmoka in vračam rti…ljubica ti pa stran glej…žena pa itak ne bere in je vse pošlihtano!

p.s. Če pa res hočeš mojo vzdržnost pa samo reči…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej klapa?
Sem spet malo sam,ljubica je nekam ušla,pa lahko kako svinjsko rečem.
Pssssst!Kje ste?A ste vsi po gmajnah,mater?
Sp

Heeeeejjhoooojjjj… a sem dost glasen ;)) Sprevržkooooo, gaaa pa nekaaaaaaaajjj drkaaaaaa, upsssss… diiirkaaaaaaaa ;))

Ne,ker sem se včeraj dol dal so jajčka bolj mlahava,pa ne bi zdaj en cajt nič d(i)rkal ,hehe
Sp

Mata pa kar lep dialog, samo ne vem a o dirkanju ali čem drugem…cmoka obema…in uživajta v tistem kar že delata;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hmmm, kaj se ti bolj dozdeva, da delava ;))?? Živjo SončeK moj… cmoka!! :*

Kaj se mi dozdeva…ja lumparije delata kaj pa čta drugega…
in medek…greva na kafe…in lizat…ledek, prav pasal bi sedajle nekje tam zunaj na sončku…cmoka nazaj…ga čutiš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…ga čutiš tiiii?? kako sladek je, kot bonbonček ;)))
Mmmmm, hmm, čakaj, da se priklopim nekam… za kafe mislem, da začutim… ;)))

Čutim…in paše in zadane, ali ne Medi…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close