Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Puf za 13’000 € na osebo.

Puf za 13’000 € na osebo.

SAMOOSKRBA je ključna zato da rečeš izkoriščevalskemu tajkunu, ki te hoče plačat 500 eur za celomesečno delo. Da zahtevaš dostojno plačilo za svoje delo.
NE
Ko bomo vsi rekli NE, ne bo imel K*** kapitalist koga izkoriščat.
A si sedaj kdo to upa. Ostati doma in živeti od svojih rok in svoje zemlje. NE., ker ne more, ne moremo.
Zato hlapčujemo izkoriščevalcem, kajti DENAR JE. Samo ga poberejo, pokradejo

Začne se pri NE vzemanju kreditov.
Če se Slovenija ne bi zakreditirala in živela le v obsegu svojih prihodkov, bi nam noben ne mogel dirigirati. To je SAMOOSKRBA in nič drugega.

Janković je pred dobrima 2 letoma jasno in glasno rekel, da bo jemal kredite za vzdrževanje “blaginje”. Volja ljudstva pa je to potrdila ….

Well certainly there are those more responsible than others, and they will be held accountable, but again truth be told, if you’re looking for the guilty, you need only look into a mirror. I know why you did it. I know you were afraid. Who wouldn’t be? War, terror, disease. There were a myriad of problems which conspired to corrupt your reason and rob you of your common sense. Fear got the best of you, and in your panic you turned to the now high chancellor, Adam Sutler.

He promised you order, he promised you peace, and all he demanded in return was your silent, obedient consent.

http://lybio.net/tag/v-for-vendetta-speech-text/

prihaja račun za zapitek
Tako je. S krediti se prodajamo, oz smo prodani.
In zakaj nismo vsi na cesti?
Ne vem no. Še vedno nam je očitno dovolj dobro.
Tako da vsi tisti ki javkate, da imate 500 eur – ste si sami krivi. Pa naj vam to izgleda še tako grobo in nesramno. Ste tiho in žrete govno za 500 eur. Prodalio ste svojop dušo, svoj ponos, prihodnost svojih otrok
Na ceste bi morali vsi. Se združiti, tako tisti na levi, kot tisti na desni. Zahtevati kazni za lopove, na novo spisati zakonodajo…brezkompromisno kaznovati tudi za nazaj..
samo pomislite koliko zemljiških dolgov so si omislili, ki jih kao ne moremo razveljaviti. Firme na nevemkašnih otokih, privatizacija na 100 načinov…
Mi smo država, mi ljudje. Ne pa da država fura ljudi. Narobe svet.

Well certainly there are those more responsible than others, and they will be held accountable, but again truth be told, if you’re looking for the guilty, you need only look into a mirror. I know why you did it. I know you were afraid. Who wouldn’t be? War, terror, disease. There were a myriad of problems which conspired to corrupt your reason and rob you of your common sense. Fear got the best of you, and in your panic you turned to the now high chancellor, Adam Sutler.

He promised you order, he promised you peace, and all he demanded in return was your silent, obedient consent.

http://lybio.net/tag/v-for-vendetta-speech-text/%5B/quote%5D

Ta znameniti govor bi morali poslušati 5x na dan.
Stavek, ki pove vse:
And the truth is, there is something terribly wrong with this country, isn’t there?

In zakaj nismo vsi na cesti?
Bili ste lani, ko je bilo treba dol vreč vlado, ki je hotela ta kreditni krč zmanjšati !!!

Na ceste bi morali vsi. Se združiti, tako tisti na levi, kot tisti na desni.
Protestirat bom šel, ko bo protest resnično v korist Sloveniji. Dokler pa so (bili) protesti v korist ZLOČINSKI levičarski opciji, pa me tam ne vidiš.

Mi smo država, mi ljudje.
Tako bi moralo biti. So nam pa to državo že davno ugrabili.
Tisti “strici iz ozadja” in njihovi zvesti sluge – uradniki ter birokrati. Njim bi morali izstaviti račun.

Ampak pride račun za zapitek. Ta bo pa zelo zelo neizprosen. Bo udaril po vseh. Najbolj pa po teh, ki nojevsko tiščijo glavo v pesek in se izogibajo priznaju svoje (so)krivde za propad države.

prihaja račun za zapitek
žal se tudi ti poistovetiš s politično opcijo
Čeprav razmišljaš
še vedno razmišljaš o tem, katera opcija je zločinska
JAZ PO TI POVEM- lopovi so vsi, ki kradejo, ki delajo proti ljudem, tako levi kot desni
VSI

Zločinskost leve opcije ima še poseben predznak.
Ne gre za tisto “običajno” lopovščino, ki se jo gredo politiki povsod po svetu. Nobena država ni izjema ali imuna pred tem. Toliko da se razumeva, zakaj levico posebej izpostavljam.

V primeru “naše” levice, pa so njena dejanja še posebej protinarodna/protidržavna. Gre za popolnoma drugo magnitudo kot pa v primeru desnice (karkoli bi že naj bi pri nas bila desnica). Zato posebej osveščanje o zločinskosti levice.
In dokler ne bo narod dojel, da je levica še posebej izprijena in kriva za veliko hujše zlo, kot pa ga povzročijo normalni politiki, bo Slovenija obsojena na propad.

No ja, narobe si izracunala… Zmotila si se za faktor 10.

New Report

Close