Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punca bi seksala za boljšo službo

Punca bi seksala za boljšo službo

no, zdaj pa je uradno
lahko damo kot novi pregovor MONa

barci se pa res čisto vse možno zgodi.
novi slogan foruma
če se ni zgodilo Barci, potem ne obstaja

Od nespodobnih ponudb, do prijaznih davčnih kontrolorjev, če bodo pujsi leteli, bo barca prva, ki jih bo videla…
[/quote]Ne, prva bo, ki bo letela, poleti že tako v vsakem postu, ki ga napiše, vprašanje je le, če ostane v luftu.😁😁😁

Ogabn. Ga ni denarja, da bi se šla tega. Se preveč cenm in vem da sm sposobna službo dobit tud brez sexa. Je.beš napredovanje na tak način.
Tist, ki bi mi to ponudil v zameno za boljšo plačo….fuj, zagnusil bi se mi tist moment.


Nič ne sledim, imaš preganjavice več kot očitno, saj si nasrana kot driska v vseh temah, pa me nikjer ni, ne?😁😁😁
Tu sem pa prišel pogledat, da so mi izbrisali čisto lep realen post, da ni logično da baba nastavlja za delo. Prvo da, pol mora pa še delat, mislim, babja pamet od hudiča.😁😁😁
[/quote]

Če bi želel komentirati avtoričino pisanje, bi komentiral to, kar je ona napisala, ne pa s citatom komentiral samo moje pisanje, torej je jasno, da si v temi zasledil samo mene in je samo to zmotilo tvoje razmišljanje.

Na strani SŠ je več kot 50 tem, sama sem se oglasila v štirih, torej niti šteti ne znaš, saj štiri niso vse teme … tale tema pa je prestavljena iz SŠ, na ta forum pa drugače jaz ne zahajam.

In kot pravim, očitno slediš meni, avtorici teme tudi zdaj s tem svojim odgovorom nisi prav nič pomagal.

no, zdaj pa je uradno
lahko damo kot novi pregovor MONa

barci se pa res čisto vse možno zgodi.
novi slogan foruma
če se ni zgodilo Barci, potem ne obstaja

Od nespodobnih ponudb, do prijaznih davčnih kontrolorjev, če bodo pujsi leteli, bo barca prva, ki jih bo videla…
[/quote]

Kot da sem o tem pisala prvič …. lahko poiščeš moj (enak) odgovor v več kot 10 let starih temah.

Če bi želel komentirati avtoričino pisanje, bi komentiral to, kar je ona napisala, ne pa s citatom komentiral samo moje pisanje, torej je jasno, da si v temi zasledil samo mene in je samo to zmotilo tvoje razmišljanje.

Na strani SŠ je več kot 50 tem, sama sem se oglasila v štirih, torej niti šteti ne znaš, saj štiri niso vse teme … tale tema pa je prestavljena iz SŠ, na ta forum pa drugače jaz ne zahajam.

In kot pravim, očitno slediš meni, avtorici teme tudi zdaj s tem svojim odgovorom nisi prav nič pomagal.
[/quote]
eh….jaoooo😁😁😁 Zdaj bi bila rada pa še nedotakljiva, nihče ne bi smel replicirat tvojih bedastih postov, sicer te takoj zasleduje, ni dovolj da si tečna vsiljiva in zoprna kot driska?😁😁😁


eh….jaoooo😁😁😁 Zdaj bi bila rada pa še nedotakljiva, nihče ne bi smel replicirat tvojih bedastih postov, sicer te takoj zasleduje, ni dovolj da si tečna vsiljiva in zoprna kot driska?😁😁😁
[/quote]

Polarni, prestavi se na zasebna sporocila, dolgocasen si ze na forumu z nadlegovanjem, vsem nam je pa jasno, da brez Barce ne mores, ceprav ocitno ona ne goji takih custev do tebe, vsem nam je jasno, da si kot fantek v vrtcu, ki ima najraje tisto deklico, ki jo najveckrat vlece za copke in vsi drzimo pesti zate, da bos prej ali slej le nasel eno zensko, ki bo po tvojem okusu in bo zdrzala ob tebi, a vsi vemo, da ta, ki jo nadlegujes kar naprej tu, to ne bo.

A te je podrl al ne?
[/quote]

🙂
Sem rekla, da ne razumem spolnih uslug kot del svojih delovnih obvez. Posledično sem “napredovala” na tako delovno mesto, da je bilo za it. Z malo grožnje me je dal na borzo on, da nisem uveljavila grožnje, da “nesem odpoved” njegovi ženi. Ne, ni me podrl. Zdaj veš. Ostali so verjetno že prej

vedno več je materialistk ki bi za denar ali dober položaj naredile marsikaj. če pa ugotovi, da se ji ni splačalo, ali če obžaluje, pa [hashtag=metoo]#metoo[/hashtag].

groza kaj ste vse pripravljene storiti za denar, njegova sperma bo lezla po tvoji češplji kak se mu bo fajn zdelo, pa če mene vprašaš ne boš dobila ne službe ne neparedovanja izkoristil te bo pa še smejal se ti bo mogoče še zanosiš kaj veš

Sicer sem dec ampak če pomislim, da bi moral podirat šefinjo, mi postane slabo. Pa ženska dobr zgleda, ampak mi na kraj pameti ne pride. Prej bi naskočil grdo čistilko.

Jaz sem bil na tem,sem se uprl in najebal.Take je šla nato lagat proti meni,v vodstvu na zagovoru jih smsi,skrita pisma sploh niso zanimali.Pač verjeli so ji.

In če bi takrat sexal z šefico bi danes bil na zelo zelo dobrem položaju.

Nasplošno pa sme od marsikoga izvedel, da so z sexom dobili plačano šolo in so hitro napredovali od navadnega delavca do vodje.

Pametna je.

Drugače pa v sloveniji je spolno nadlegovanje dovoljeno.Tudi če greš na policijo podat prijavo,dobiš odgovor: Nič ne moremo,to sem morate v službi in na vodstvu zmenit.

Če gre ženska jokat na policijo pa ji takoj verjamejo in nekatere izkoriščajo.

Prav žalostno je ko gledaš koliko laži e po TVju,novicah, koliko je spolnega nasia nnadženskami.Ja je ogromno,ker moških prijav sploh ne obravnavajo.

In če ve da bo uspela,da bo daleč prišla naj sexa.

Hej, ker si mlada in neumna – a ti nimaš nič svojega ponosa? Ko boš čez kako desetletje mama svojim potomcem in partnerka, pa bodo mimo tebe hodili tvoji bivši, ki te bodo izkoristili za kos friđnega mesa in s prstom lahko kazali, lej , tole sem pa položu, ker se je prodala za položaj, ne status :))))

Žal imate nekatere ženske dober želodec, nimate pa ne ponosa, niti ne cenite se.

In tudi ti boš enkrat “kača”, tvoj pa lovec na mlado meso…. Ne tega pozabit 😛

ni ne prva in ne zadnja ki jo je nastavila, saj jim je potem žal ,ampak nema kajanja poslje karanja.
posebaj če se razve-kar v danšnjih časih lahko vdak fotka in snema.

Jaz zanikam, da bi seksala z nekom za službo.

Če bo kdaj treba za preživetje, raje začnem oglaševati spolne usluge v oglasih in živim samo od tega. Res mi ni jasno, zakaj bi seksala z nekom zato, da moram potem opravljati ŠE DELO 8 ur dnevno.

Ja na kurbe grejo raje tisti ki jim je vseeno v kaksno ga namakajo a pri vseh ni tako. Tisti ki dobro zgledamo mamo se kako visoke kriterije oziroma popravek : natancno dolocen zeljen videz zenske do postave obraza

New Report

Close