Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek punca je premalo aktivna na družbenih omrežjih

punca je premalo aktivna na družbenih omrežjih

Meni so pa ravno tiste punce ki so PREVEC aktivne na omrezjih mimo. Nakazuje to na pomanjkanje samozavesti

Očitno kvota provokacij prejšnjega tedna ni bila izpolnjena. Vedno eno in isto, vztrajanje na svojem kao butastem pogledu.

Daj avtorica, vsaj stil spremeni, ker je to že čisto preveč prozorno. Lahko si pa najdeš tudi kak bolj realen hobi namesto tega. Samo ne pisanje, to ti enostavno ne gre od rok.


Potem pa že ni tako fajn. Verjetno bi se tudi rada družila v živo s teboj. Čudne so te ženske a ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča


Čigava norma pa? Komu slediš? In zakaj rabiš lajke, da se fajn počutiš?
Ta taisti človek, ki te podpira pri eni objavi, te lahko pri drugi objavi skritizira. In kaj boš potem?

Zdi se mi, da si ti en navaden primitivec in upam, da je punca dovolj pametna , da te da na čevelj.

Čakam na tistega, ki moli za uboge na duhu MON-a…

Tema je res očitna provokacija, me pa veselijo odgovori, ki so down to earth.
Tudi sam si želim, da bi si našel punco, ki raje živi v reali in se zna pogovarjati tudi v živo in ne leko preko sporočilc, pa sem star 20 let in mi punce, ki so neprestano na soc. omrežjih nikoli niso bile všeč, ker to meni pač ni. FB mam, ker je uporaben predvsem zarad nessengerja in ker se lahko za šolo v skupini da hiro zment, če je treba, komu poslat slikano snov in seveda tudi malo branja smešnih memov, vse v mejah normale in ne visim neprestano na njem. Profilno sliko imam tudi ze zelo dolgo in ne objavljam slik ker raje uzivam ko sem na potovanju kot pa da lovim prfektne slike za lajke.
Snapa in ostalega pa tudi nimam in mi nic be manjka, ceprav bi lahko rekel da smo dandanes taki res redki in nas je le okoli 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Moram rečt, da je spet obveljal Murphyjev zakon in da si ti našel punco, ki ne ustreza tvojemu vedenjskemu vzorcu, sam pa iščem tako punco pa vedno naletim na nasprotje oz. takšno kot jo iščeš ti.
Če ne drugega, so mi dali vsaj odgovori upanje, da še obstajajo take punce, ki so mi všeč in ne smem vreči puške v koruzo. 🙂

🙂
Dolgčas, a ne?

Mogoče je res provokacija, ampak tudi jaz sem hodila s takim bumbarjem, ki je bil užaljen, ker nisem prebrala vseh njegovih objav na FB, jih lajkala in delila, pa še na mail mi je pošiljal razno razne članke in posnetke … Je bil kakor politično angažiran in strašno užaljen, ker me ni zanimalo znanstvena utemeljitev taljenja večnega ledu na Antarktiki, ampak predvsem boj za preživetje tukaj v Sloveniji …

Če bi hotela pregledat vse to, kar mi je pošiljal, bi vsak dan porabila dve uri po mojem. Ne mislit, da ni možno.
Seveda so odgovori down to Earth, če je pa tukaj populacija v zrelih letih.

Gled aktivnosti na spletnih družbenih omrežjih bi jaz rekla takole: če si ti odvisnik in ona antiodvisnik, sta jing in jang in s tem idealen par. A le pod pogojem, da ona ta omrežja niti ne uporablja, ne gleda. Če pa brska in gleda in bere, a se ne vključuje… ne vem, meni so to “krneki” ljudje, nimam dobrega mnenja o njih.

Dobro, da se nisi ozirala na njegove larifari znanstvene članke o Antarktiki, ker so s pomočjo satelitskih slik odkrili, da ima Antarktika več ledu, kot so sprva predivdevali in je bilo tako leto 2014 rekordno leto, glede obsega ledu na Antarktiki od začetka meritev.

New Report

Close