Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Punca, ki je danes umrla je tri ure pred nesrečo tole napisala na FB

Punca, ki je danes umrla je tri ure pred nesrečo tole napisala na FB

Ooo, fakkk, videl sem, da si munjen, da si pa tok, si pa nism mislil, jebo te Hitler. Pa mi je res vseeno, kaj kdo tukej piše na sč. eni tvoji zapisi so mi bili celo ok.
In, kot je nekdo napisal, skor vsak dan se vozim mimo tega križišča ali z avtom ali kolesom in ni nobenega jarka tam, je pa dobrih 30 metrov blizu Ljubljanica…., matr… je to možno. pa čeprav v virtuali, šodr.

a dejnodej – kašni mrhovinarji – če mediji objavijo novice. podkrepljene celo z nazornimi fotografijami, ki so lahko drugim v poduk in opozorilo, se ljudje lahko brez ovir pogovarjajo, pišejo na forum.
Pa a ti več, kako majhna je Slovenija, pa v dnašnjem svetu elektronskih medijev ni treba bit ravno zalezovalec ali pa mrhovinar, da izveš kdo kaj in kako. Samo vtipkaš v iskalnik in ven leti. Kot iskanje na Wikipediji…..

Pa z vsem spoštovanjem do svojcev preminulih.

Drugač pa je to tako, dober motor, odzadej privlačno dekle, model, pritisne gas do daske, pritisne pa ga zato, da razrajca bejbo, ki se ga oklepa z turiranjem mašine med nejnimi nogami, saj je od glavnega križišča na kajuhovi do tega križišča dobrih sto do 200 metrov, on je imel pa ziher več kot 120 km/h v tistem trenutku gor in ….. v zid direkt.
To je bil del predigre v motoristovi glavi, ki se je na žalost za vse žalostno končal, če bi šel čez to križišče z nadzvočno hitrostjo, tako kot si je motorist zamislil, bi šla vroča v pojsto, tako pa….. naj počivata v miru…
Reševalec voznik pa, bo stalno na meji samomora s to tavmo, dokler bo živ, žal…

jah pa kaj ga no obtožuješ. Saj je resnico na svoj način zapisal v tem primeru – malo na svoj način.

Jaz še vedno pravim, da je motor najlažje sredstvo za ubit se v cestnem prometu. SPloh tak, bolj težje kubikature.

Sem imela v mladosti tudi enega prijatelja, motorista – sicer ni bil tip motorista izzivalca na cesti, vse lepo po predpisih, previdno, tudi že kar dovolj izkušenj, je pa šel eno lepo nedeljo na motoristično traso skupaj s kolegi motoristi, pa ni enega ovinka zvozu, z glavo ob robnik in je kljub čeladi umrl na kraju nesreče. Me je vabil, če grem z njim, me je tudi osvajal. In priznam, če nebi bil motorist, bi lahko bilo kaj več med nama, tako pa ni bilo nič več, kot zgolj prijateljstvo. Jaz pa motor: ni šans…. Očitno res nisem nikoli imela in nimam glave samo za okras.

saj točno tole je imel v mislih tudi vesel oče s svojim komentarjem, kjer si ga prej spljuval…. A si ti torej kaj boljši s svojo razlago?

Ne bo držalo v primeru, če je bil rešilec na NUJNI vožnji z vklopljenimi signalnimi znaki in lučmi.

saj točno tole je imel v mislih tudi vesel oče s svojim komentarjem, kjer si ga prej spljuval…. A si ti torej kaj boljši s svojo razlago?[/quote]

Moj zapis in njegov primerjaš, torej tud ti nisi čist v glavo, če vidiš enako razmišljanje v njegovem in mojem pisanju, samo opomba, …. glava, toliko v poduk, neokusno v nulo.

Zakaj bi bla pa tokrat kriva? Ja, dejmo njiju posthumno obsodit, resilcu pa medaljo za hrabrost.

Rip

Nehajte. In sploh ji ni ime Belinda.

saj točno tole je imel v mislih tudi vesel oče s svojim komentarjem, kjer si ga prej spljuval…. A si ti torej kaj boljši s svojo razlago?[/quote]

Moj zapis in njegov primerjaš, torej tud ti nisi čist v glavo, če vidiš enako razmišljanje v njegovem in mojem pisanju, samo opomba, …. glava, toliko v poduk, neokusno v nulo.[/quote]

Ja, nobene razlike ni – oba sta povedla isto , vsak na svoj način.

Tudi jaz mislim, da bo dobil okoli 8 let. Z dobrim odvetnikom, ki bo zagovor koncentriral na preveliki hitrosti motorista tudi manj. Dober odvetnik bo v nasprotju z odvetnikom fanta, ki je ubil dekle vozeč skozi rdečo luč, pustil da se prek forumov oblikuje javno mnenje o nekrivdi voznika rešilca in o previsoki hitrosti motorista. V tem primeru forum deluje v korist obtoženca, kakor je prejšnjem primeru deloval v njegovo škodo in je bila tema zato umaknjena.

Ne bo držalo v primeru, če je bil rešilec na NUJNI vožnji z vklopljenimi signalnimi znaki in lučmi.[/quote]

NI bil na nujni voznji, zavijala sta v bife, tk da ne trosi brezpredmetnih izjav.

[/quote][/quote]

Ravnanje oskodovanca vpliva na deljeno odskodninsko odgovornost, na kazensko pa popolnoma nic.

RIP Barbara in Miha.
Počivajta v miru.

Te ni nič sram? Res nimaš niti malo človeškega v sebi?[/quote]

Kaj cloveskega mu pa manjka, ce vprasa za prevod?[/quote]

Ko sem enkrat za prevod vprašal Črnogorca, se je hotel stepst z mano.
…pa res nisem razumel, kaj je hotel.

Kaj cloveskega mu pa manjka, ce vprasa za prevod?[/quote]

Ko sem enkrat za prevod vprašal Črnogorca, se je hotel stepst z mano.
…pa res nisem razumel, kaj je hotel.[/quote]

Saj ni noben problem napisat prevod,,fora je v tem, ker se eni lahk s tem sam norca delajo, pač provocirajo s tem ko hočejo prevod, ker vsi vemo kakšno mnenje imajo eni osebki glede drugih narodov. Sicer je pa na netu prevajalnik in tist ki res ne razume naj si prevede v prevajalniku.

Prevod ?[/quote]

Te ni nič sram? Res nimaš niti malo človeškega v sebi?[/quote]

Tebe naj bo sram. Misliš da vsi razumejo ta jezik? Živiš v zmoti.

Ma kakih 8 let. Dobil ne bo nič, ker tudi kriv ni, ker je motorist kot kaže divjal preko vseh meja.
In tudi prav je tako. Pa nima veze, ali je bil rešilec z lučjo, brez ali navaden občan.
Izstrelek ne vidiš in se mu ne moreš umaknit.

Ko sem enkrat za prevod vprašal Črnogorca, se je hotel stepst z mano.
…pa res nisem razumel, kaj je hotel.[/quote]

Saj ni noben problem napisat prevod,,fora je v tem, ker se eni lahk s tem sam norca delajo, pač provocirajo s tem ko hočejo prevod, ker vsi vemo kakšno mnenje imajo eni osebki glede drugih narodov. Sicer je pa na netu prevajalnik in tist ki res ne razume naj si prevede v prevajalniku.[/quote]

To drži pa to o provokaciji tudi, ampak današnja mladina, razen fužinarjev, dravljecev, štepanjcev res ne razume, ker se nimajo kje naučiti. Znajo pa angleško pa nemško pa italiansko…
En cajt nazaj je moja hči z domačini na Ugljanu za razjasnjevanje pomenov uporavljala angleščino…

Ko sem enkrat za prevod vprašal Črnogorca, se je hotel stepst z mano.
…pa res nisem razumel, kaj je hotel.[/quote]

Saj ni noben problem napisat prevod,,fora je v tem, ker se eni lahk s tem sam norca delajo, pač provocirajo s tem ko hočejo prevod, ker vsi vemo kakšno mnenje imajo eni osebki glede drugih narodov. Sicer je pa na netu prevajalnik in tist ki res ne razume naj si prevede v prevajalniku.[/quote]

Ne, ne gre zato, da bi se norčevali, sploh ne; uradni jezik v tej državi, pa tudi na forumu je slovenski…..

Saj ni noben problem napisat prevod,,fora je v tem, ker se eni lahk s tem sam norca delajo, pač provocirajo s tem ko hočejo prevod, ker vsi vemo kakšno mnenje imajo eni osebki glede drugih narodov. Sicer je pa na netu prevajalnik in tist ki res ne razume naj si prevede v prevajalniku.[/quote]

To drži pa to o provokaciji tudi, ampak današnja mladina, razen fužinarjev, dravljecev, štepanjcev res ne razume, ker se nimajo kje naučiti. Znajo pa angleško pa nemško pa italiansko…
En cajt nazaj je moja hči z domačini na Ugljanu za razjasnjevanje pomenov uporavljala angleščino…[/quote]

…moram pa še povedat, da je mene konstantno strah, da ne bo moj hči fasala kje kakega nabritega motorista. Tole, kar gledam danes… mladina popolnoma neodgovorna… Poznam človeka, ki se ukvarja z akrobatiko na težkih motorjih in je res veliko na motorju. Mi je razložil par situacij v naseljih – so mi šle kocine pokonci od groze. Primeri, ko zaradi neumnega razkazovanja voznik, ki se slučajno tam znajde z avtom, ne more narediti prav nič. Samo upa lahko, da ne bo še on polomljen…

Moj zapis in njegov primerjaš, torej tud ti nisi čist v glavo, če vidiš enako razmišljanje v njegovem in mojem pisanju, samo opomba, …. glava, toliko v poduk, neokusno v nulo.[/quote]

Ja, nobene razlike ni – oba sta povedla isto , vsak na svoj način.[/quote]

Ti veš o načinih isto, kot jst o poletih na luno, se pravi nič. Ignoraš krvoločnost v njegovem zapisu,….. jašek,…… pišeš kot one, tako, da imam občutek, da komunicirm za marsevcem.
Lej brez zamere, sem vedno za debato ampak vedno mi je tud mimo, ko ne vem s kom komuniciram ali za žensko ali z moškim in katerih let je, torej so tvoji zapisi totalno brcanje v meglo, nični, (ker ne poznaš osnovnega fair play-a), po domače povedano, ne trzam več na njih. Lp

Kako žalostno. Sožalje svojcem.
Naj dekle počiva v miru.

A kdo dejansko ve, kdo je kriv v tem primeru? Če bi motorist pripeljal 60km/h je verjetno kriv rešilec oz. bi se motorist z lahkoto ustavil. Če prigoni 120km/h+ ga pa človek, ki zavija enostavno ne more videti.

New Report

Close