Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Punce

Punce

Če bi vi malce tiste energije,ki jo porabite za mlatenje po tipkovnici raje usmerile v masiranje mojega…..
Bi bil bolj vesel,ker se mi še vedno(žverči ne beri!) f**a!
Jasno?Sem kot od Trilči Hamlet.
A ste lepe,ne niste!
Sp

Meni se zdajle nič ne da, sem se tako lepo napapcala, zdaj pijem kofetka. Pa nekaj čudno se počutim, upam da me ne bo gripa dohitela.

Veš kaj, dokler ni(si) trd kot hlod, me ne zanima…:-)))))

Cmoka na lička, pa nikamor drugam.

Evo sedajle se pa posvečam samo tvojemu mačku Franciju, saj si njega mislil, ali ne??? Saj vem da je hudo, če se nenehno goni sem in tja, ampak saj bo nehal, mucke bodo sle in Franci bo utrujeno zaspal…

cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kakšnemu Franciju.On spi kot čok.Mene,mene,sonce!
Grem jest
pa-pa

Ja kje je pa sosedka, aja sedaj ko sosedke ni, pa naj jaz tebe masiram, saj te, cutis, božam, je že vroče kaj, ja ti moji žarki so topli…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tvojga kanarčka?

Ne mi omenjat pokojnika,revčka,take strašne smrti je umrl božec!
Helči,kako je kaj dol v AJ?
Sp

TAKI LEPI SONČEK JE :))))
NIČ NE PIHLJA… MA PRIDI KEJ POGLEDAT.

Še tja do soseda sem komi rit nesu,pa je samo 20 m proč,ti,ki pa si 100 KM proč,ne je pa že malo predaleč..
LS
Sp

POLE PEJ NEČ… RITA LEJNA… :)))
SE BOŠ ZREDU ČE BOŠ SAM DOMA ZA ČARUNALNIKOM SEDU… (SE RIMLJE) :)))

Vem,da se rima,pa brez veze.Jaz bi tu al pa kje drugje..
LS
Sp

Rime delal?! :-)))

Ja,gor,dol,ven,not in tako naprej!
A sem ti že napisal,da si lepa,danes še prav posebno!
Sp

so ti že punce pomagale z masiranjem? Ali se še ni nobena opogumila?

Oj Arči,svetlo sonce naše.Servus!Kak kaj tam v štajermarku?Izpit je pa jutri a ne?
Že tiščim pesti!
Lepa si
Sp

Ma super je! Nekaj sem že pometala pločnik zunaj. Mogla sem ven…če ne bi, bi verjetno popi***a v hiši. In sem si mislila nekoristno ne smem časa zapravljat, bom pa pometala.
Izpit pa je jutri, ja. Zlati si, ker si vse tak zapomniš. Strah me je že ko malega psa :)))))))))
Upam, da bo toplo in lepo vreme jutri, ker si bom oblekla en drzen deklote in krilo z norim razporkom (hecam se :))))))))

rima, se mi zdi…
Dečko, preusmeri misli na kaj drugega. Glej Francija, kako dremucka. (pa ne ga potem začeti tam spodaj šlatati, to pa nisem rekla!!!).
Pride kakšen dan, ko je suša, pa bo tudi to minilo.
Drugače pa kar v semensko banko, še zaslužil boš s tem!
:-))))

ja, lepi, seveda :))
g’luck

Arči!Izpit si že nardila!!!!Splohni dileme o tem,bolj me matra tvoj dekolte in razporek,saj si mogoče že prebrala danes kje,kako se meni noro hoče seksat.
Lepa si
Sp

Pazi se, če ne naredim izpita. Pol pa res pridem v taki opremi do tebe in vso slabo jezo izlijem na tebe…Na kak način pa si sam zamisli ;))

No ja Arči,saj tudi kakšne perverznosti ne rečem,da mi niso všeč,ampak zaboga,jaz bi zdaj!
lepa si
Sp

New Report

Close