Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Punce

Punce

Zvezdica ima v bušiju vse tisto kar imaš ti še kje drugje…Zvezdica…samo pobožaj se po bušiju, kaj lepega mu zašepetaj in to je to!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti se pa res moraš na vsako moje osvajanje odzvat,kaj!

Tisto kar ima zvezdica v bušiju…se pri meni pase že 18 in 12 let.
spodaj,malce nižje pa imam municije za milijardo takih dveh smeškotov.
:-))))))
Cmoka,pa a sem ti že napisal danes,da te imam rad?

Sp

Jaz se popam nate…še ne veš to;)), vedno in povsod…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He, he, he…..Bomo Sprevržkota malo po riti kaj, Sonček? Ne….jaz si niti pod točko razno ne bi mogla omislit lubčka…Pa ne, da si ne bi mogla….ne, ne….Tako je moje mišljenje…tako si mislim in tako je…….vsaj zaenkrat…. Je pa res, da bi včasih potrebovala kakšno »ramo« za se komu kaj potožit…

Bom ljubico nate našuntal…pol boš vidla hudiča.
Sp

Še mal zrasti….pa prideš za mano.Prej kot slej.
Kolk časa si poročena,če smem vprašat?
Sp

Eh……malo, malo……….leto in pol…….. Glej…ne zanikam, da včasih ne bi…ampak imam v glavi, da NE SMEM!!!

Se ne bojim nobene ženskice…kar probaj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj smo…rama za plakanje…rama za sve…evo nas…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa moja ljubica je šarf,veš?
Sp

Oh…….včeraj zvečer bi imela cel roman za napisat, kaj se je dogajalo med mano in možičkom….Ampak danes je vse O.K….Hvala vseeno…

Dragi moj…pa saj veš kaj vse je žabica…kaj vse zna biti…tudi šarf…če hoče;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Draga moja…tisti ki pravi da je njun zakon oh in sploh, da se ne kregata…laže ali pa živita eden mimo drugega…Normalno je, da se kdaj jezično prepiramo…se imamo potem še raje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, z ljubico ;-))))
Sp

Lump…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš…ma meni je žalostno to, da se morava kregati zaradi njegovih staršev, ker je več z njimi, kot pa z mano……sploh pa sedaj, ko sem noseča….Ma to je itak tako doooooooolga štorija, da bi ti jo morala napisat od začetka do konca….da bi točno razumela……

Si mi fouš kaj,da imam ljubico,kaj?
Pa si še ti ljubimca omisli…velja isto kot za Zvezdico!
Sp

ne…ne…ne boš me…ne…ne…kaj te briga…koga imam vse ob sebi…ti kar bodi pridkan in razlagaj kdo vse je tvoj…jaz pa bom pridno molčala…lump…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Draga moja, vsak ima nekaj…neko težavo…težavice…vsega lepega pa itak ne moremo imeti…pogovorita se, dopovej mu kaj te moti…in verjamem, da bosta s kompromisi resila vse to…saj vaju čaka nekaj najlepšega…otroček!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close