Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Punce!

Punce!

Rad bi par poljubčkov.
;-))))))))))))))))))))))))))))))))
Hvala
Sp

Cmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook! :-******

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uaffffffffffffffffffffffffffffff!
Me je kar zabilo v fotelj!
Mnjam…ga vračam!
Sp

»In kaj bi ustnice brez poljubov
in dotiki brez strasti….«

Evo……..Ne samo par……..sto cmokov zate………CMOKCI

Oj Stelči!
Si se že potolažila?
Če si pa še vedno žalostna,odpri radio in če slišiš Radio Cerkno boš zdaj krepavala,ko tipi v idrskem in carkljanskem dialektu dajejo oglase….meni se zdi full smešno in kar mencam z nogami od smeha….
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

Ja, ja……..sem se že potolažila……saj sem že BGV rekla, da zdaj si pojem »Sonček je in ti si skuštrana…« in ne, na žalost ne lovim te postaje…..Mi boš moral ti kaj več povedat, kaj se dogaja….Verjamem pa, da je zanimivo. CMOKA

Zanimivo?
Če veš kako cerkljani in idrci vlečejo…pol bi se tudi ti zdaj za trebuh držala od smeha!
Zvezdica!
Ne se sekirat preveč…saj nas je bilo kar nekaj danes s tabo in radi vaju imamo oba!
Sp

Ej………..za te besede pa si zasluži res konkreten poljubček……..

zate vedno…

Pa na levo, pa na desno….ekola. CMOK.

Ej moja draga zlata Žverči!
Pa a veš,da sem kosmat ku medo?
:-))))
Ko se pa ti pojaviš tu…me pa na neki spomni…prijetno!
Sp

pa ne, da te spomnim na britev?! :-)))

No, ja, saj sem občasno ostra, danes pa nisem lih….:-))))))
Cmoka, medo!
Pa obrij se. Pikaš. :-)))

Čaki neobriti moški so pa ja seksiš…:)))
:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki neobriti moški so pa ja seksiš…:)))
:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prav – kar ‘mej ga….:-)))

heheheh čaki sej je velik kosmatih..vse pa tud ne morem met!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A me že prodajaš,prijateljica? :-((
Sem že oddan,prodan,zavezan,prikovan….itd.

No ja,za kakega trojčka,bi se pa še vedno dalo zment ;-)))
Sp

Ja madona tuki pa gre res hiter…sploh ne rabiš ven dat potrebe..že prleti ponudba…
jet pravim..da so kosmati moški..seksiš….kaj tukej kej narobe….??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nič,sam jaz sem pa res neki kosmat danes….pravzaprav sem kosmat vedno..sam danes nisem obrit(pravzaprav že en teden ne,ker se mi NE LJUBI!).
Cmokija Muci
Sp

a že za nov čopič dlake nabiraš??

Pol moreš bit pa fejst F***š……………

heheh CMOKA NAZAJ!! Na tisto neobrito bradico….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

en cbc u ret nucaš… madona lupčke lupčke… kej boš živu od njih!?

cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,
cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok,cmok…itd….mam že čist suha usta…..;-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči…..a veš,da ratam čist mehak po taki kanonadi?
Kar prepustil bi se ti……
Sp

New Report

Close