Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Punce, ste za kak martini?

Punce, ste za kak martini?

Kje je to?

Tam ko te hvalim, post od Olive!

vidim, da zaklučujete party… meni se je pa glih žurat začel… pa tisti martini v naslovu mi je do sem zadišal…

ga imam doma v vitrini, ampak še dva meseca ne bo nič z njim (pol pa mali neha pri meni papcat)… Sanje, sanje…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Eh, no problem… pa kako olivo pojej, da prideš “na okus”…;)))))))))

Olive, olive… ma ni isto :)))

To je tako, kot če bi jedu kaviar, pol bi ga pa zmanjkal… Pol bi pa en reku – ni panike saj imaš vložene paprike :)))

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Tako je vedno, v živalskem vrtu, na forumu, ma cel svet je obremenjen s falsifikati… Me too! :-(((((((((8

Ma, a res sam jaz ne znam poiskat nič okusnega v alkoholu? Sem pa res bedna družba.

mene je zadnjič po UNI-ju zvilo… sej sem že povedala…

v srednji šoli pa pol litra vodke…. (ja, ni bilo glih pametno….je pa izkušnja)….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Hojla ti….

narobe obrnjena -ol,iv,a-!!! Prej se mi ni dalo, ker sem pač brala kaj pišejo punce, ki si pustijo tudi malo resnosti, pa čeprav sredi noči.
Tisto varianto o zasvojenosti sem že zdavnaj poštekala, tko, da nč bat…

En nasvet, čeprav ti nikoli ne prosiš zanje: Nekatere imamo rade tebe, ne sicer vseh tvojih provokacij, ne vseh tvojih nickov…. in kaka od nas tudi marsikaj prenese…

Ker vem, da boš prebrala, se veselim že v naprej;-))))))))). Na ignore je pa brez veze dat !!! Taene, seveda;-))))))))

Nočkico!

Hojla ti….

narobe obrnjena -ol,iv,a-!!! Prej se mi ni dalo, ker sem pač brala kaj pišejo punce, ki si pustijo tudi malo resnosti, pa čeprav sredi noči.
Tisto varianto o zasvojenosti sem že zdavnaj poštekala, tko, da nč bat…

En nasvet, čeprav ti nikoli ne prosiš zanje: Nekatere imamo rade tebe, ne sicer vseh tvojih provokacij, ne vseh tvojih nickov…. in kaka od nas tudi marsikaj prenese…

Ker vem, da boš prebrala, se veselim že v naprej;-))))))))). Na ignore je pa brez veze dat !!! Taene, seveda;-))))))))

Nočkico!

Eh, sorry, 2x poslano….;-(((

New Report

Close