Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PUNČKE ;KOLIKOKRAT STE ..

PUNČKE ;KOLIKOKRAT STE ..

IN KAKO MOČNO TER NA KAKŠEN NAČIN ŽE SPROVOCIRALE MOŠKE DO TE MERE, DA JE BIL ČISTO “PREČ”………?

p.s. vem, da to znajo tudi moški…ampak me boj zanimajo pupike….

hihihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

To bi pa moral katerega od moških,ki me poznajo vprašat…sicer pa:
;-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

heheh kaj pa je to??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh kaj pa je to??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh kaj pa je to??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh kaj pa je to??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Komu – meni , hahahaha
Pravijo kdor prizna mu je polovico oproščeno
Ja ta naša Trillči , ko bi jo videli “mačka taka da se šika “
Ja iz tačke bi ji lizali fantje
lep dan vam želim
Trilčiki pa GGGRRRRRR, hahahhahaa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Da je bil čisto preč…ti lump ti…no včeraj pa se je res dogajalo nekaj takega…mojega dragega sem tako izmučila, da je bil res čist PREČ…od sesanja vsega stanovanja in ostalih čistilnih akcij…si imel to v mislih…

Dragi moj, na različne načine ste moški včasih čist preč…..sedaj pa si misliva kaj je to …verjamem pa, da ti je tale čist preč… verjetno najbolj pri srcu…kaj…. ko je dovolj samo pogled na del gole kože, strasten poljub, objem, šepetanje kaj nežnega…in norite-znorite- in ste čist preč…

Poljub…da boš čist preč…no sem ti dodala še nekaj na mejlček, da te res zadane!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da jaz tega ne znam…..

(imam angelski sij….:-)))

Cmoka, Razo, a si še kaj moj?!

Trilči!
Še enkrat tvoje mega tačice pokaži…pol bo koj jasno,kdo je za preč!
;-)))))))
Sp

P.s.: Hvala za mail!Komentiram pa v drugih postih tu okrog.

New Report

Close