Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pupike

Pupike

:*

:))))))))))))))))))) 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Miši!
Mikimiska je neki sprašavu po tebi…pa sem mu napisau,da se mora mau bolj potrudit….vsaj med vikendom…;-)))

:))))))))))) Vse vidim, vse… 😉 Za mene trudit…. se baje ne splača 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

res je…kar praviš, da sw nw splača!!!!!!!

hheheh…boš več za mene ostalo…hihihihi

mipika, kidaj se vidiva???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo, če banka da ;), bom ta petek v Lj… Evo, en kapučino bi že lahko padel, a ne? 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

v petek????zanimivo…ti pišem tak skrivno na meil…

sam a bova sama?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

lumpa..lubcka nazaj;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe… Dopoldan ja ;).

Samo razo… tvoji poštarski golobi so taaaako počasni… mi še vedno vse tiste obljubljene maile nosijo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ne seri…..a ni bil bledek dovolj???mater hiter prideš k sebi….hihihihi

jest sem pa že mislil, da te bo treba na urgenco peljati…hihihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sem mojga mačka naanje našuntu!
Zato je ratu tko debu!
😉

Iiiijej… A ti si kriv? Bom poslala Franciju kak paket briketov, da bo revež nekaj poštenega pojedo… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Če mu pa brikete pošlješ…se ti bo sprdnil v ksiht!
Njegova hrana se začne pr “Mio Gatto”…in od tu dalje…..
😉

Mio Gato? Koji vrag pa je to?

Naša dečva so že tako izbirčni postali, da bi samo še Shebe (ribje, pa divjačino, pa tu in tam perutnino) in Hill’sove brikete jedli. Hmmm… Aja: pa tune, če si jih jaz odprem. Zdaj sma pa ravno pojedli pol pečenega hladnega pujsa – malo šefici, malo Mici 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

EH…

spomni se čez leta
ko se boš grizla v jezik hihi

send $

priloznost izgubljena ne vrne se nobena 😉

send $

Pri meni pa ni bratov ne sester,ko je prasence na meniju!
Sploh pa,da bi se še Franci motovili okrog nog…bi tako patafo v rit dobil,da bi ga zadnje noge prehitele!!!
😉

Sem že omenila, da je Franci booooogi? 😉 Pošlji ga k meni – jaz nimam srca, da bi kosmate barabine v rit brcala ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ti raje tvojo princeso sem pošlji…bo hitro ugotovila,kje ji je mesto v hiši!
😉

Ne morem… Spi na stolu poleg mene…

Sicer pa: kdo bi mi pa potem ponoči noge grel? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

volneni štunfi iz Micke!Grrrrrrrrr
😉

:)))))))))))))) Saj ni ofca…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bi jo za to priliko nardil!
😉

zakaj pa, plastelinka?

a ti jih tud kar teku razmetavaš? ;))

New Report

Close