Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pustil me je zaradi tetovaž.

Pustil me je zaradi tetovaž.

Kot je nekdo že prej omenil, je to dejansko zrcalo delavskega razreda. Omenil je Dončića, ki je sedaj seveda zvezda in ima denarja ogromno, kot mnogi drugi zvezdniki. Ne spremeni pa dejstva, da je to delavski razred, ki se najboljše razume s sebi enakimi.

Odgovor na objavo uporabnika
žalostna240, 17.06.2024 ob 08:08

Spoznala sva se preko spleta, jaz 28 absolventka, on 37, zame popoln moški s kariero. Bil je pravi gentlemen, me povabil na pijačo, sva klepetala ure in ure. Naslednjič me je povabil na fancy večerjo, kjer sem se kar stopila. Res je tisti pravi moški, v pravem pomenu besede.

Za vikend sva šla na morje, me je celo vprašal, če želim biti s svoji sobi, ko je rezerviral hotel. Seveda je prišlo do intime in tudi tukaj se je res izkazal. Pol pa včeraj zjutraj zajtrk v hotelu nakar mi reče, da je čas, da se odpraviva domov. Jaz sem mislila, da bova do večera ostala, saj je nedelja. Na poti domov, med vožnjo mi je rekel, da sem mu res všeč za pogovore, da sem zelo “kul punca”. Da pa se nažalost ne bova več dobivala, ker imam tetovaže ter, da on išče punco za partnerko in se sramuje, da bil bil s nekom, ki ima tetovaže. Da v njegovi družbi to pač ni sprejemljivo.

Danes sem poklicala v službo, da sem zbolela, kar na jok mi gre, sploh ne vem kaj naj si mislim.

OMG 😳 Zaradi enega kurbircka, k si ga videla 3x, si zdaj na bolniski 🙄

Večina moških si za resno vezo ne želi tetovirank. To je dejstvo. Tudi, če tega ne povejo na glas si mislijo svoje.

Moj največji dosežek pri takih kurbirjih je bil, da jim nisem nikoli dala priložnosti, da bi se me dotaknili. Lahko se hvalijo, da sem jim poslala kakšno sporočilo ali dve, to je pa tudi vse. Jako mudo. Največji gušt pa je it mimo takega in se ga sploh ne spomniti, če te ustavi pa rečeš : gospod, to bo pomota, midva se sploh ne poznava. In to pred njegovimi frendi.

Taki, ki se delajo najbolj pošteni so ponavadi največji gnoji, prepoznaš jih pa po tem, da imajo gljivice na nogah, sončna očala ves čas, lažen nasmeh, pa cel kup pocestnic na IG.

Bog se usmili koliko enega obsojanja zaradi tatujev res ste vsi iz pradavnine in ja nisem tetovirana

Meni tudi tetovaže niso všeč in ne bil z neko žensko, ki je cela tetovirana. Nimam popolnoma nič proti, če se ljudje tetovirajo. Nebi pa imel partnerke, ki je tetovirana. Ne gre mi v glavo kaj človek razmišlja, da si gre svoje lepo telo tetovirati.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Dober izgovor 🙂

Očitno tvoje tetovaže niso vidne ko si oblečena. Torej kako točno bi njegova družba vedela za njih? 🙂

Ne vem pa kaj jokaš. Ker si se en vikend z enim dobro imela? Menda ja nisi tako naivna da si mislila da bo princ na belem konju? Verjetno ima abonma v hotelu 🙂

OK.

Meni so recimo tetovaže na ženskah tudi izjemno odbijajoče. Pa ti povem, da je to bolj pri selekcijah, npr. ženska, ki ima potetovirane roke, noge ali kaj drugega, kar je razvidno takoj, mi je odbijajoče. In nisem edini, nas je kar precej… Nauk zgodbe, je bolj za druge ženske.

Ti pa še vedno povem, da eno je, kar te odbija na prvi pogled, drugo pa je karakter. Po nekaj mesecih druženja, me navedeno – razen če je na obrazu ipd., verjetno nebi več odbijalo, ker nebi več posebej gledal vizuale, ampak karakter.

To, kar pa ti opisuješ je verjetno playerček, ne skrbi, se ti bo javil v roku meseca in se opravičil, spet nekam peljal, da te pof**** in potem ponovi zgodbo. Si tega res želiš?

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 17.06.2024 ob 12:23

Meni tudi tetovaže niso všeč in ne bil z neko žensko, ki je cela tetovirana. Nimam popolnoma nič proti, če se ljudje tetovirajo. Nebi pa imel partnerke, ki je tetovirana. Ne gre mi v glavo kaj človek razmišlja, da si gre svoje lepo telo tetovirati.

A nisi ti z zenskami ze itak opravil?

Nisem potetoviran in seveda moja izbranka tudi ni. Sem pa, ko sem bil še samski srečaval marsikatero potetoviranko. Zame NO GO, ravno tako kot tiste s pircingi in lasmi, ki so pobarvani (govorim o temu, ko se iz aviona vidi da je pobarvana). To je škart roba. Ga popolnoma razumem, razumem pa tudi zakaj je seksal z njo, vložil je caš, energijio in denar, si je pol vsaj jajca spraznil. Da ne bo iz tega nic, je pa seveda vedel, takoj ko je videl tatujcek.

Noben poslovnež ne bo vzel tetovirano žensko, razen za nategni in pobegni varianto. Takšne frajle, če so res hot lahko dobijo kvečemu športnike, če jim že uspe dobiti tipa s kešom, drugače pa ostanejo delavci

Pofukal te je kot prasičko in zavrgel. Upam, da ti je vse odprtine spucal…

Jaz pa mislim, da je imel resne namene:

Bila sta na treh zmenkih:

1. pijača, normalno in spoštljivo

2. večerja, izkaz zanimanja in zelo lepo

3. vikend skupaj – ponudil, če želi svojo sobo.

 

Če bi jo on, kot eni pišete, želel zgolj pof*****, sigurno ne bi toliko časa in denarja zparavil. Toliko ni nobena vredna za skok med rjuhe.

Ga pa očitno tatuji res izredno motijo in je prekinil. Brez skrbi, klical te ne bo, kot eni tukaj navajajo. On bo svoj čas preusmeril v drugo, ki ni porisana

 

Vsaj skrivaj bi lahko bila njegova muza. Ampak očitno ima boljše izbire ali pač njegova napaka.

Strenirano in lepo telo naj bi nekako dalo tatoo v ozadje pomena.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1174, 17.06.2024 ob 13:28

Jaz pa mislim, da je imel resne namene:

Bila sta na treh zmenkih:

1. pijača, normalno in spoštljivo

2. večerja, izkaz zanimanja in zelo lepo

3. vikend skupaj – ponudil, če želi svojo sobo.

 

Če bi jo on, kot eni pišete, želel zgolj pof*****, sigurno ne bi toliko časa in denarja zparavil. Toliko ni nobena vredna za skok med rjuhe.

Ga pa očitno tatuji res izredno motijo in je prekinil. Brez skrbi, klical te ne bo, kot eni tukaj navajajo. On bo svoj čas preusmeril v drugo, ki ni porisana

 

Pa zaboga al ločite med 20 letniki in 35+ letniki, ki so že mojstri igre….

Odgovor na objavo uporabnika
Tako494, 17.06.2024 ob 13:43

Vsaj skrivaj bi lahko bila njegova muza. Ampak očitno ima boljše izbire ali pač njegova napaka.

Strenirano in lepo telo naj bi nekako dalo tatoo v ozadje pomena.

Kakšno natrenirano telo? Jaz ko vidim tetovažo, jo tudi napičil ne bi. To je znak, da z njo ni vse OK, psihološko. Poskodovana roba pač. Natrenirana, lepa, karkoli je pol čisto nepomembno

Uspešni moški imajo kar zelo omejeno izbiro žensk danes. Bodisi niso privlačne, bodisi porisane, največ jih je pa tumpastih. In ko najdeš nekaj, kar misliš, da je primernega, je to pol res razočaranje, ko zagledaš kaj takega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7769, 17.06.2024 ob 12:41

Noben poslovnež ne bo vzel tetovirano žensko, razen za nategni in pobegni varianto. Takšne frajle, če so res hot lahko dobijo kvečemu športnike, če jim že uspe dobiti tipa s kešom, drugače pa ostanejo delavci

Naš direktor ima obe roki potetovirani, pa verjetno še marsikaj drugega. Jasno ko je v obleki tega ni videti. Tudi njegova žena ima tatuje. Vemo vsi, jih lahko vidiš če jo najdeš na FB :). Pa je lastnik in direktor enega največjih podjetij v sloveniji 🙂

Jaz sicer nimam tatujev, so mi všeč na drugih, na meni ne, jih ima pa ogromno mojih sodelavcev in kolegov. Pa so vsi poslovneži 🙂

Ženske, imate se za pametnejše od moških, pa delate OSNOVNOŠOLSKE napake.

Delate, počnete tisto, kar počne večina. Ampak večina žensk ima podpovprečen IQ, torej jih NE KAŽE posnemati niti v eni točki.

Če še dodamo dejstvo  da naj ženska ne bi bila ” plakat” ali “galerija” na dveh nogah, potem je odločitev tattoo ne tattoo jasna

Ampak ne,  je treba slediti modnim zapovedim, pa tudi agendam, ki vam marsikaj zapovedujejo.

.Namesto , da bi jim pokazali  fakič…

 

Jaz imam tudi eno, ki mi je všeč, je del mene in če jo to deal breaker naj bo.

Jaz iščem nekoga, ki bo imel rad mene in ne moje telo iz zunanji videz. Če si sama tako plehka kot je on, pa pojdi na laser…

Kera jajca … za seks ga ni motilo (in: kdaj misliš diplomirati?).

In še to: v hotelih ponavadi ne moreš ostati do večera, ker to pomeni še en dodaten dan.

Odgovor na objavo uporabnika
glupost, 17.06.2024 ob 12:23

Dober izgovor 🙂

Očitno tvoje tetovaže niso vidne ko si oblečena. Torej kako točno bi njegova družba vedela za njih? 🙂

Ne vem pa kaj jokaš. Ker si se en vikend z enim dobro imela? Menda ja nisi tako naivna da si mislila da bo princ na belem konju? Verjetno ima abonma v hotelu 🙂

Aja, pa to tudi.

Jaz tudi ne prenašam tistih groznih tetovaž.Odurno,grdo,plehko,nesprejemljivo.Nekateri ste kar črni od tiste tinte.Saj koža ni platno za risanje.

Naj te to izuči,da normalni ljudje tega ne počnemo.Vpraš se kako bo na starost,ko bo koža visela,kot firang.

To je samo izgovor.  Dobil je kar je hotel in te pustil. Pač potreboval je izgovor.

Saj se tatuji lahko odstranijo če bi bil to problem.

Tip ima denar in menjava ženske, ki jih očitno išče preko spleta samo za sex.

Pustl te je “na lep” način

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno397, 17.06.2024 ob 16:21

To je samo izgovor.  Dobil je kar je hotel in te pustil. Pač potreboval je izgovor.

Saj se tatuji lahko odstranijo če bi bil to problem.

Tip ima denar in menjava ženske, ki jih očitno išče preko spleta samo za sex.

Pustl te je “na lep” način

Ni je PUSTIL. Saj nista bila par. Pač dobivala sta se. Tretjič sta se dobila, šla je z njim v hotel za vikend. In sedaj joka. Ker ni veza iz tega nastala. Nič je ni pustil. Ni imel kaj pustit. Ni bila njegova, ne on njen. Nista bila par. Dvakrat sta se dobila, tretjič sta se naskočila, četrtič je več ne želi videt. Ljudje sploh razumete kaj so zmenki? Dva zmenka pa si kar domišljate da ste v vezi. Patetično do amena.

New Report

Close