Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pustila sem ga …

Pustila sem ga …

Pa saj veš,da ti ves forum privošči!
In ko mi tace skupaj držimo,veš,daa uspeh ne more izostati!
Cmoka Bugi!
🙂
Sp

Oh … zlato … upam, da res … :)))))))

Sam danes je pa res krizen dan … Moj miško me skoz klicari in joče v telefon … po drugi strani me ON zasuva z SMS-i in klici … … … … … in danes zvečer greva ven na pijačko in jaz komaj čakam, da se bom lahko stisnila k njemu … … …

Ja … ta cvetni prah je naredu res kažin … … … :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,še jaz sem se v Shaky zaljubu danes!Bo res neki v luftu!
😉
Sp

E vidiš…….tudi take se dogajajo………sva imela dvakrat pavzo………..vsega skupaj pa sva hodila osem let……….Sicer so bili premori zelo kratki…ampak…kaj si češ pomagat…….kar se ima za zgodit, se bo pač zgodilo……tako je bilo tudi tukej……..zdej pa sva itak nazaj skupi…..USODA!!!

P.S. Nisem šla na malico, sem prosila ***** naj mi prinese panin, ker mene preveč kuha, da bi šla ven. CMOKA

Držim pesti zate, za obadva……….eh………..za vse tri………….naj ima zgodba srečen konec…….CMOKA

:))))))) No … pa naj bo res pravljica … :))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))) Verjetno ja … :)))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa res!
Tam pr batinah si že ceu cajt ljubezen izpovedujeva…….:-)
Sp

dej ti men povej kolkrat sta se vidva s tvojim miškotom že rašla,….
men se zdi da sem to zgodbo že nekajkrat slišal…al se pa pač motim.

No … lepo … samo da je ljubezen v zraku … pol smo ta pravi … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ohjej … še sama se ne spomnem kolikokrat sva šla že narazen … … … groza … Mislim, da je bil že skrajni čas, da greva dokončno, a? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja men se tud zdi da dokončno nehata in si dobiš enga tapravga…..

sam se mi zdi da bosta spet skupi in tako dalje in tako dalje……..

Če si se odločila, si se odločila in pika!!! Hodi dalje s novim. Itak zgleda, čeprav ne spremljam tvoje zgodbe od začetka, da s miškotom ti ni blo zmerom fajn, imela si dvome…to pa ni v redu. Želim ti veliko sreče z novim. Mogoče je pa to ljubezen tvojega življenja.

Ma kaki … Zdej se mu ne pustim več prepričat … pa tako srce od človeka imam zdej zraven … da res ne grem več nazaj …

Ne ne … sedaj mi je nekdo pokazal, kaj je to rasnična sreča … kaj pomeni to, da se neskončno pogrešaš, če se eno minutko ne vidiš … kako te začne zvijat po želodčku, če ne dobiš odgovora na SMS … … … :))))) … … …

Ne … ma tudi to je, ker sem se končno zavedla, da v razmerju z miškotom sem večinoma trpela … Preveč časa me je ustrahoval in psihično martratiral … Se imam preveč rada, da bi se mu pustila še naprej …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

kako te je psihično maltretiral?

Pa oprosti, ker sem se kar vrinla v vajin pogovor.

:)))))))))))))))))))))))) Hvala ti … :)))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Velikokrat me je poniževal … tako na samem kot med prijatelji … Ku sem naredila kakšno lahko še tako malenkostno napako … ali če sem kaj pozabila … je začel vpit name in mi dajal občutek, kot da sem čista budala …

Nikoli se nisem mogla kaj pohecat z njim ali se malo nasmejat, ker je bil vedno tako negativen in zživciran … Vedno je obrnil moj hec tako, kot da ga ponižujem …

… in še veliko podobnih zadev … :(((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

GROZA!!!!!
ZAKAJ GA NISI PREJ PUSTILA!!!!!!
jaz si tega nikoli ne bi dovolila…NIKOLI!!!!
spoštuj sama sebe, saj smo vsi vredni spoštovanja!!!!

ZAPOMNI SI, NIKOLI NI NOBEDEN VREDEN TEGA, DA GA NEKDO PONIŽUJE…NIKOLI !!!!!!

Saj vem … :((( … samo imela sem ga resnično rada … in on mene … in upala sem, da se bo s časom spremenil … da ne bo več tak … pa … ni bilo nič iz tega … :(((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

nihče se ne spremeni..to samo ženske upamo. Ga bomo spremenile, ob meni bo drugačen…BO KUR*A!!! tak kot je, je. zaslužiš si boljše.
Prijatelja in ljubimca(dobrega, seveda).

Naj se pohvalim..imam oboje..in to želim tudi tebi! Obveščaj nas kako gre. in ne sprijazni se z ničemer drugaim, razen najboljšim!!!

tako KUR. ga gleda.

tvoja glava tvoj svet.
Upam, da si storila prav.
Bolje prej kot prepozno.
Vseeno pa – s ta novim nikar ne hiti preveč… Čeprav pa, roko na srce, malo hecno sta izpadla tvoja dva posta – na enem žaluješ zaradi razhoda, drugi pa že prikazuje slikco mašince ta novega?! Hm, po moje ti moj gornji nasvet ne bo kaj prida prišel.
A veš, se mi zdi, da si le ti tista, ki bo morala najprej razčistiti kaj hoče… pa brez zamere.
Dekle, najprej na realna tla, potem pa glej v prihodnost. Verjemi mi. Jaz nisem drugim…..

točno tako!!!

:))))) Hvala ti nana…na? … Upam, da bom res imela lahko oboje tudi jaz …

Obveščala pa bom zihr … :))))))))))))))) … he he …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

KONČNOOOOOOOOOOOOOO……..

A TI PRIDEM ČESTITAT????’HIIHIHIHI

LEPA BGV…..SAMO KOLIKO ČASA BOŠ PA ZDRŽALA..HEHEHHE

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close