Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rabim!

Rabim!

Recept za kakšno višnjevo pecivo – višnjev kolač, pita iz višenj.

Mishika ali morebitni ostali dobro-znalci… plizzz, plizzz….. pošljem en košček v taoblazinjeni kuverti.

Aja, dans bi to nucala!

Thanx

hitro si se spomnila :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

helci..jaz specem najraje cokoladni biskvit..in naredim torto..visnje..umes..kombinacija smetane..in jaz dodam se vanilijevo kremo…lahko pa jogurtovo kremo..mmmmmmmmm..sam ej..zdele sem jaz cis out..ne morem pisat receptov kle..sibaj na kulinarika…in tam dobis vse..uzivaj mala moja

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grenak in sladek!
Sem pač SP!
;-))))))

sam ne greš skupi s češpovim kompotom !!!

send $

Pa še kako grem!
;-)))))))))))

hvala Since, še an bot!

zlat si!
škoda, ker pališ na jurčke! ;(((

aja?
ma kej vložen si tud? in izkoščičen?

;))))))))

jeseni vsi palijo na jurcke ;)))

send $

ej, ma ti ne poznaš našga Sinceta….

on pali na jurčke v vseh letnih časih… for ever, anede Since? ;))

ma kaj ga ne bi poznal..;)

gurman pac, mal drugacen 😉

send $

ma neeeeeeeeeeeeeeeee

ti ne štekaš!

a ne veš kaj so jurčki??????? ;)))))

jaaaaaaaaaaaaaa

a ti tud?;)))

send $

eh, Miki……. ne greva midva vkep…. vidim to….

zdaj se pa poslavljam od tebe, ker drvim nekam……… in cel dan me ne boš več videl……….. piši mi kej tacajt na mejlčka……… a je prou? ;))))))

luptka Stričko Miki :************

ne, ne
jaz se poslavljam od tebe;)))
cau

send $

New Report

Close