Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim ansambel in fotografa. Oboje za 1000€, max 1300€. Je možno kje dobit?

Rabim ansambel in fotografa. Oboje za 1000€, max 1300€. Je možno kje dobit?

Če mi plača in zagotovi vse to, si tud vzamem čas za njun dan in se potrudim da kaj rata.
Če je vožnje več kot 2h iz Lj, pa bosta krila še prenočišče.
[/quote]

Aja evo, če pa dasta še 600€ zraven za muziko, vama pa tud muziko zrihtam: vidva pripravita vse zvočnike, povežeta kablovje, mikrofone če bosta kaj govorila, in pripravita en comp.

Mam na ključku za 4dni narazličnejše glasbe. Brez problema ga vstavim v comp in vama špila muzika.

Vmes bom fotografirala, a obljubim, da si bom za čas večerje vzela 4min časa, da nastavim playlisto iz druge mape, da bo muzika primerna ob večerji.

In da pol po večerji začnem z udarno muziko: po vajini želji in vsem starostnim skupinam primerno: od Krokodilčkov od Čukov za tamale, do največjih hitov Modrijanov Avsenikov in Gadov, in seveda imam tudi Eda Perfect za vajin polnočni ples (ki bo ob 20h).
Za avtorske pravice uporabe glasbe ne skrbita, kar je na netu je zastonj.
Če pa pride SAZAS, je kazen vajin strošek, prav tako strošek motenja miru če pride policija.

Evo: fotkanje in muzika v vajinem 1300€ budžetu.
Pusti kontakt. Resno mislim!

http://www.moj-foto.si
[email protected]


Reci, da se hecaš? Ti bi poroko slikala s telefonom? OMG. Ne rečem, da kakšna babica, teta, sestrična naredi fotko s telefonom za svoj osebni arhiv. Ne pa, da imaš glavnega “fotografa” ki slika s telefonom?.

Ne hvala. Me niti slučajno ne zanima.

Aja evo, če pa dasta še 600€ zraven za muziko, vama pa tud muziko zrihtam: vidva pripravita vse zvočnike, povežeta kablovje, mikrofone če bosta kaj govorila, in pripravita en comp.

Mam na ključku za 4dni narazličnejše glasbe. Brez problema ga vstavim v comp in vama špila muzika.

Vmes bom fotografirala, a obljubim, da si bom za čas večerje vzela 4min časa, da nastavim playlisto iz druge mape, da bo muzika primerna ob večerji.

In da pol po večerji začnem z udarno muziko: po vajini želji in vsem starostnim skupinam primerno: od Krokodilčkov od Čukov za tamale, do največjih hitov Modrijanov Avsenikov in Gadov, in seveda imam tudi Eda Perfect za vajin polnočni ples (ki bo ob 20h).
Za avtorske pravice uporabe glasbe ne skrbita, kar je na netu je zastonj.
Če pa pride SAZAS, je kazen vajin strošek, prav tako strošek motenja miru če pride policija.

Evo: fotkanje in muzika v vajinem 1300€ budžetu.
Pusti kontakt. Resno mislim!
[/quote]

Te ne bi najela niti za pol cene, ker si antipatična.

Skopuhoma
Bravo za tale zapis. Tocno tako je, sedaj se pa zamislite! Nobenega spostovanja ni do tujega dela!

Te ne bi najela niti za pol cene, ker si antipatična.
[/quote]

Meni je pa simpatična! Pokazala je kako v praksi izgleda tisto, kar je napisala “Skopuhoma”.
Saj veš kako pravijo: malo denarja, malo muzike.

[email protected]

[email protected]

Meni je pa simpatična! Pokazala je kako v praksi izgleda tisto, kar je napisala “Skopuhoma”.
Saj veš kako pravijo: malo denarja, malo muzike.
[/quote]

Veš kaj, ja malo denarja, malo muzike. 1300 sorry ni malo denarja in če recimo 3 je delajo po 8 ur je to kar lepa urna postavka. Vprašaj kako prevajalko, če ima tako urno postavko. Ampak veliko sp-jev raje jamra, kako hudo je, ker MORAJO biti sp, v resnici pa niso sposobni hoditi v resne službe, ker ao neprilagodljivi. Pa ne vsi, da se ne bo kdo za to obešal.

Veš kaj, ja malo denarja, malo muzike. 1300 sorry ni malo denarja in če recimo 3 je delajo po 8 ur je to kar lepa urna postavka. Vprašaj kako prevajalko, če ima tako urno postavko. Ampak veliko sp-jev raje jamra, kako hudo je, ker MORAJO biti sp, v resnici pa niso sposobni hoditi v resne službe, ker ao neprilagodljivi. Pa ne vsi, da se ne bo kdo za to obešal.
[/quote]

In kaj rabi prevajalka za svoje delo? Računalnik, je Skopuhoma lepo napisala zakaj so cene takšne kot so.

In kaj rabi prevajalka za svoje delo? Računalnik, je Skopuhoma lepo napisala zakaj so cene takšne kot so.
[/quote]

Za začetek 4 leta faksa, potem pa pisarno. Pa prevajalci v glavnem prevajajo za firme in morajo izstavljati račune, od muzkonterja še nisem dobila računa.

Za fotografiranje se lahko mi zmenimo, mislim pa, da bi tudi ansambel lahko priporočila.
Lahko mi pišete na [email protected]

Evo fotografi se dvigajo kot gobe po dežju…je pa res, da nekega presežka na njihovih linkih ni videti, ampak hej, za ta denar so fotke povsem spodobne.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čist tak, včasih smo imeli fotografa iz najbližjega studia, prišel je na matičnega, naredil nekaj fotk, pol še nekaj fotk v cerkvi, dve gasilski in v studiu samo mladoporočenca z zaveso od zadaj. To še vedno ni drago. Za muzičara najdeš neki one man band, ki bo vmes še malo dj, za pri matičnem, da zunaj vleče pol ure muge, pa stisneš stotko kakemu mulcu, pa se vas bo držal še na večerji in odšpilal polko za otvoritveni ples. Vse skup jurja in roka

Veš kaj, ja malo denarja, malo muzike. 1300 sorry ni malo denarja in če recimo 3 je delajo po 8 ur je to kar lepa urna postavka. Vprašaj kako prevajalko, če ima tako urno postavko. Ampak veliko sp-jev raje jamra, kako hudo je, ker MORAJO biti sp, v resnici pa niso sposobni hoditi v resne službe, ker ao neprilagodljivi. Pa ne vsi, da se ne bo kdo za to obešal.
[/quote]

Khm, prevajalka lahko prevaja podnevi ponoči, petek, svetek, fotograf pa poroke slika samo v sobotah. Najboljši so zasedeni vsaj pol leta naprej in se bodo težko klonirali, da bodo na desetih placij hkrati, zato je cena takšna kot je. Ima pa možnost tisti, ki bi rad prišparal pri ceni, da se poroči pač v četrtek, pa bo, a ne?

https://www.flickr.com/photos/149379317@N03/with/37556790090/

Tukaj je tudi nekaj mojih poročnih fotografij, lahko pošljem še ostale reference. Nimam visoke cene, ker sem pač revna študentka in zelo rada fotkam. Več na mailu.

[email protected]

A dJ pa ni ok…vi bi ansambel , pa celo jurja bi plačali za oboje.. a še zlato uro s kukavco zraven?

mi smo najeli tega https://www.facebook.com/matej.lancic
zelo lepe slike je naredil … piši mu na facebook, telefonske nimam več

Vaša ponudba je oderuška.

A te kdo sili, da greš delat za ta denar? Raje leži na kavču in čakaj na socialko.

Priporočam Vaš link res top top in zmirne cene in čudovite fotografije.

Lp
Lea M

New Report

Close