Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Račun za mobitel čez 200 EUR

Račun za mobitel čez 200 EUR

Vsi, ki preplačujete po več kot 50€ na mesec za telefon (za razne tujine; ne velja za plačljive številke 090), dajte raje razmislit in zamenjat operaterja. Ker dandanes dobiš že za 25€ 10GB podatkov, 100min iz slo v eu in 200mb prenosa podatkov v eu/zda na mesec če greš na paket največ pri telemachu. Klici, sms in mms seveda neomejeno. Meni se to, da ima oseba precej službenih klicev v tujino, ne zdi izgovor za to, da je račun čez 200€. To se mi zdi nenormalno veliko in daleč od normalnega.

Ne saj niso bili službeni klici, mi je potrdil, da muje manjkalo akcije. Neodgovoren dedec, sram bi ga lahko bilo!

Če ne pregleduješ promet na skrivaj, vprašaj, od kod in ni pač jasno, da zalagaš za ostale primarne dobrine? Nekaj je narobe v osnovi.
Mene bi tko napel nekdo, ko ne vem, kakšen paket sploh je in bi verjela, da ima paket kot sama za 8,91 le na telefonu vsak mesec, ker internet sedaj tu uporabjlam )))

Saj se bo zgudil no.


ali z drugimi besedami, tretiraš ga isto, kot froce. in ti ne razumeš v čem je problem.

Draga OP (avtorica zacetnega prispevka). Mislim, da je 200 evrski racun za telefon se najmanjsi problem. Ali vsaj eden izmed zanemarljivih. Ki pa seveda pride zelo prav, da se ni treba lotevati kljucnh, kajne?

S kaksnim namenom pa si ti sploh zacela graditi odnos z njim in zanosila, donosila otroke, ter jih rodila v to skupnost (ki je po tvojem pisanju nikakor nimam srca imenovati druzina){b]?[/b]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Povej mirno, da ima visok račun za telefon in ga vprašaj zakaj.[/quote]Ja. najboljše je direktno vprašanje.[/quote]

Še otroc ne bodo odgovoril, al si ti to pokvaril al ne direkt, bodo pa, če so na tak ali drugačen način drugače in bodo hitro povedali, kateri je bil, ker obrneš vprašanje ali zastaviš stavek. Če te lahko tudi razvaja, saj si pooblaščena )))
Vseeno dvomim, da bi zalagala in bi ti pustil odprt tudi vsaj vpogled v promet, če že tako dvomiš in ker ima mož le privat telefon in kliče le tebe ter otroke.

New Report

Close