Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Račune je treba plačat!!!!

Račune je treba plačat!!!!

Zato grem jaz zdaj na banko in malo po mestu pohajkovat……mogoče kupim kakšno zanimivo perilo…spodnje….hi hi hi…..pa pa in cmoka…..lupčka in rada vas mam…vse po abecednem redu…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

po vrstem redu?!

Potem sem pa ta zadnja…. kot vedno. Vedno sem morala stati zadnja v vrsti, ker so bile same “košarkašice” okoli mene, smrk…..
Vseeno pa – hvala…. čeprav boš že vsa poslinjena, preden bom jaz na vrsti, uuuueeeeeeeeeeee…….

Kake štrumpantlne si poskušaj zamisliti ,……hehehehehe
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

He he , saj nekje sem malenkost pred teboj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa le glej, da boš vsaj malo obrit, dda ne bo uboga Trilči čisto popikana prišla do mene…. seveda, če ji bo sploh uspelo pobegniti od tebe naprej….:-)))

Ravno pred pol ure sem se obril (v službi),in moja kozica je kot na reklami za GILLET, hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Dvoumno!

Eno podvprašanje – katera kožica?!

A bi rada še dolžino vedela ?? (dolžino kocin na…..)
(bril se nisem od ponedeljka )

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ponedeljka, pa je dolžina ene 2mm……….
Domnevam, no!

Jih mam doma…..hi hi hi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz sem jih tudi danes plačala :)))
Samo spodnjega perila pa nisem šla kupovat :))

Bemti…zdaj se ti tu pojaviš,ko grem jaz na treninga….Sem ti danes SMSala,si vidla??????No,kakorkoli,sporoči mi na maila,kako in kaj je!!!
Upam predvsem,da je teta vredu!!!Nič daj se javit,opica ti….

Cmoka in še naprej lep dan!!!!!!!!!!Letimmmmmmmmmmm!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nisem še vidla SMS-a, ker nisem dosegljiva…Poslala pa sem ti mail malo prej…

Aja :))))) Pa ni me vrag vzel…čeprav niti ni dosti manjkalo…glede na to kako obdobje preživljam :))))))))

Lepo se mej na treningu…

Trilči evo ti vračam meil !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

dober večer mačko !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close