Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rad bi ji povedal, pa ne vem kako

Rad bi ji povedal, pa ne vem kako

Sam nisem ravno lepotec, moja žena pa je prava mačka ampak je ne ljubim, z njo sem bolj kot ne, zaradi njene lepote, rad vidim, da so mi je drugi moški nevoščljivi, da se obračajo za njo. Med prijatelji sem bil vedno v vsem ta zadnji, potem pa dobim tako žensko. To me je zavedlo, da sem jo zaprosil za roko, skupnega pa nimava popolnoma nič. Najhuje mi je, ker se počutim ujetega, saj ona do mene svoja čustva krepi. Rad bi ji predlagal ločitev, a ne vem kako naj ji povem na najbolj obziren način. Ne bi je rad prizadel, je super, samo ljubim jo ne in zato se sam sebi zdim velik hinavec. Ne bi je rad še dlje zavajal, da je še dovolj mlada in lepa, da si lahko najde nekoga, ki ji bo ljubezen vračal.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dajte no mir, 17.02.2022 ob 19:48

Sam nisem ravno lepotec, moja žena pa je prava mačka ampak je ne ljubim, z njo sem bolj kot ne, zaradi njene lepote, rad vidim, da so mi je drugi moški nevoščljivi, da se obračajo za njo. Med prijatelji sem bil vedno v vsem ta zadnji, potem pa dobim tako žensko. To me je zavedlo, da sem jo zaprosil za roko, skupnega pa nimava popolnoma nič. Najhuje mi je, ker se počutim ujetega, saj ona do mene svoja čustva krepi. Rad bi ji predlagal ločitev, a ne vem kako naj ji povem na najbolj obziren način. Ne bi je rad prizadel, je super, samo ljubim jo ne in zato se sam sebi zdim velik hinavec. Ne bi je rad še dlje zavajal, da je še dovolj mlada in lepa, da si lahko najde nekoga, ki ji bo ljubezen vračal.

 

Povej ji, da si peder..

Ojej.. nezavidljiva situacija. Nimam pojma kako se boš izvil iz tega, upam da ti bo kdo tu znal svetovati. Srečno

 

Reči ji: Ej a veš ko se nekdo zapufa in si kupi drag avto samo zato da bi imel boljšega kot sosed in da bi se vsi ozirali za njim in ga občudovali, medtem ko bi si zaradi odplačevanja pufa za obrok lahko privoščil  le mačje konzerve? No nekaj takega jaz čutim do tebe. Tisti z pufom si ne more pomagat jaz pa si lahko, bi se ločila?

 

Pač poveš ji, da so se tvoja čustva do nje ugasnila. Ni pa treba pogrevati zgodovine, kako je nisi v resnici nikoli ljubil in podobno. Povej po pravici, a vedi da resnica boli, da vverjetno bo na začetku hudo za oba.

A veš, da resnica nikdar ne boli tako kot laž?

Torej povej resnico. Tako boš osvobodil sebe in njo.

kero moško prase. Zato da si si ego bildav boš ženski uničil življenje. Sram naj te bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Čibivimba, 18.02.2022 ob 09:23

kero moško prase. Zato da si si ego bildav boš ženski uničil življenje. Sram naj te bo.

Takega kot je iskala, takega je dobila. V kaj pa je ona gledala, da mu je rekla takoj da? Za poroko in pravega izbranca je treba veliko pameti in zdravega razuma. Sama si je kriva.

Povej ji, da si med tem časom spoznal, d aona ni prava zate. Da je super in da ni prava, da bi šel narazen, dokler sta še mlada.

samo kasneje ti ne sme biti žal, ne zaradi drugih, zaradi tebe.

Ja, zihr ja. Zeh zeh

V mladih letih sem bil čisti povprečnež v vseh pogledih. sem si našel povprečno ženo in z njo preživel 20 let. Nakar sem ugotovil da se občasno dobiva z njenim nekdanjim že 10 let. Premlatil sem z kolom oba, da sta bila skupaj v bolnici. Nič nisem rabil govoriti in razlagati za razhod. Njegova žena se je tudi ločila od takšne svinje.

A SI PRIZADET ?!

če nekoga ne ljubiš ji pač povej sej bo spoznala lepšega mogoče pametnejšega

ali pa ti drugo ribico

SEJ NE BO KONC SVETA

ta korona je vplivala tudi na bedake škoda ! res prej je bilo človeštvo pametno zdej k je pa virus pršu smo pa spet v tretjem stoletju

IMEJTE MOŽGANE

Murko, ali ti to pišeš?

Saj ni rekel, da se mu kurac ne dvigne nanjo, ampak da je ne ljubi oziroma ne goji čustev do nje in da se ne vidi v skupnem življenju z njo. A eni sploh še ločite te pojme ali ste čisto zabredli?

Odgovor na objavo uporabnika
Poslušaj ti mene, 19.02.2022 ob 00:41

Saj ni rekel, da se mu kurac ne dvigne nanjo, ampak da je ne ljubi oziroma ne goji čustev do nje in da se ne vidi v skupnem življenju z njo. A eni sploh še ločite te pojme ali ste čisto zabredli?

Bi mogel misliti prej, se ti ne zdi..? Ne vem, poroka le ni nekaj, v kar boš kar čez noč nepremisljeno skočil kar tako…da se pohvališ pred prijatelji. Zgrešeno a kar je je. Nimam besed. Res. Žalostno sam ne vem kaj ti svetovati..

Nič se ne boš ločeval od nje. Kar potrudi se zanjo.

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 19.02.2022 ob 00:46

Bi mogel misliti prej, se ti ne zdi..? Ne vem, poroka le ni nekaj, v kar boš kar čez noč nepremisljeno skočil kar tako…da se pohvališ pred prijatelji. Zgrešeno a kar je je. Nimam besed. Res. Žalostno sam ne vem kaj ti svetovati..

Je bila replika na žabo, ampak se mi je quote vrstica pobrisala. Ona je takoj začela s pedri.

Rada ti svetujem, a le po telefonu: 031 666 444

Vsaj pocakaj da najdes zamenjavo, da ne bos na suhem. Sex z zensko ki je ne ljubis je se boljsi 😉

Kva boš menjal za staro kripo….tistih pa mesecev ljubezni potem pa zopet po starem.

Nauči se ljubiti.

Čimprej odlimi obliž bolj ko čakaš težje bo – če do sedaj nisi bil nikoli iskren pa bodi sedaj in ji na lep način povej. Vsako  jutro je nov začetek in to bo prvi korak k bolšemu tebi!

Majkemi k dobi gadn tip dobro babo misle da je ratu nevem kva in si dvigne ego. sad. Pomoje jo boli kurac zate

Odgovor na objavo uporabnika
Poslušaj ti mene, 19.02.2022 ob 14:18

Je bila replika na žabo, ampak se mi je quote vrstica pobrisala. Ona je takoj začela s pedri.

Če bi misla, da je homo bi napisala gej..

Si pa res prasec egoistični. Izbral si si deklino, ker ti je bila trofeja. Zdaj pa nimaš jajc povedati resnice… Samo nase misliš. Je ne bi prizadel, ker bi rad lep izpadel. V vezo pa si vstopil z lažjo. Tole je čista provokacija. Vsaj upam da je. Igraš se z življenjem drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah daj no, 20.02.2022 ob 07:21

Si pa res prasec egoistični. Izbral si si deklino, ker ti je bila trofeja. Zdaj pa nimaš jajc povedati resnice… Samo nase misliš. Je ne bi prizadel, ker bi rad lep izpadel. V vezo pa si vstopil z lažjo. Tole je čista provokacija. Vsaj upam da je. Igraš se z življenjem drugega.

No.. tk nekak😉😂

New Report

Close