Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rad bi srečal

Rad bi srečal

…nekoga,ki bi enkrat zares videl v mojo dušo.
Sp

Dober večer !

Če kaj želim komu , želim vam vsem …tebi… . tistim ki mislite , da tega niste našli …da najdete takega človeka .
Človeka , ki vam bo videl v dušo in hkrati tudi v srce.
A je to premalo . Tak človek , bi videno moral tudi znati ceniti . To je pogoj , da se dovoli vpogled v človekova čustva .

In moj dodatek temu..
Ne samo , da ti nočejo pogledati dušo in srce , da ne cenijo dandanes tega kar nekateri imamo , občutek imam , da sem en velik butelj…ker zaupam..ker verjamem…ker sem taka kot sem ! In sprašujem se , kdaj me bo potegnilo v nasprotno stran , tam kjer se bolje shaja če nisi pošten , čustven in iskren.

zajčka tja ne bo potegnilo nikoli! Tko!!!!

Jani pa zdej odhaja.. drnjohat… nočko vsem skupaj 🙂

Zajči?
A se lahko podpišem pod zadnji tvoj odstavek?
Sp

Pa sanjaj kaj lepega!
Sp

Sprevržko , lahko !
Čeprav mi je hudo , da je temu tako …

lepo nočko !

Zaupaš mi in meni je zato lepo . Je pa dejstvo , da se večkrat na dan vprašam če mi res ne bi bilo bolje tako , na drugi strani.
Lepe sanje , pa še pokrijem te :)))
bye
in cmoka

Jep,kar nekaj nas je takih….tud mi mormo živet!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ujej tole je pa zelo velika želja……

Ampak Sprevrženc,tukaj si na dobi poti.Smo sami dr.mag. in ing..kar se duše tiče se-ve…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak uresničljiva

ja če bo fejst zamižal,pa še bolj pihnil..ni vrag!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

miži in pihaj

aha…..:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehehehehehe

Kar slišim te….:))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mogoče simpatičen glas?

Tak sexiš…..heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, pol to ni moj hehehe

Mah…lumpast si!:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

But you like me

aha…wery much….mučisssimo…ah ja:)))

hehehe *** zdej pa res te zapuščam bye…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A zapuščaš me. Pol me imaš pa res rada hehehe

Čao

Tu sem!!!! Tvoja prijateljica in poznam tvojo dušo…jo čutim, jo sprejemam…poljubček…in upam, da je današnji dan že lepši…bolj topel in svetel…tudi za tvojo dušo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,si prijateljica….ampak oprosti…..ne poznaš je dovolj….predvsem enega zelo važnega dela ne.
Pa vseeno hvala za besede.
Sp

No kaj naj ti dodam…ostala sem brez besed…in to se dogaja…nikoli…pa naj bo po tvoje…cmoka prijatelj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close