Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi bla milijonarka/ ne diši mi delo

Rada bi bla milijonarka/ ne diši mi delo

Tudi izven tega foruma mnogim smrdi lopata.

Hvala. 🙂

No, tudi tebi hvala. Mislim, da sva ravno midva res nekaj govorila o tem nazadnje, ja. Ampak se pa ne spomnim vec tocno, v kateri temi. Bi se pa tam dalo videti, kaj tocno sem zapisal. 🙂

Sicer pa je trenutna epizoda kratkotrajne narave. Malo sem se prisel “spihat” k vam, kmalu pa spet bolj kot ne “poniknem”. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Pravzaprav si rekel, da se boš poslovil od tega foruma, ne zmanjšal intenziteto. Kako to, da si si premislil?[/quote]

Tako je! Točno to je rekel. Da gre.
Pa veš zakaj vem? Zato, ker si se med drugim tudi z mano bockal v tisti temi. ;))))

Ampak nič hudega, saj zasvojenci ne moremo brez mona in te razumemo. Si med ”svojimi” , če se tako izrazim. Tako, da le še kaj napiši, obelodani misli in žulje, bom ziher sodelovala, če bom pri kompu. Pa ne pobegnit, če ne bo šlo po tvojih zamislih. ;))))

Kot vidiš si prijazno vabljen nazaj. 🙂

Hvala. Kljub vsemu je lepo vedeti, da sem dobrodosel.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hvala. Kljub vsemu je lepo vedeti, da sem dobrodosel.[/quote]

P.S.: Imas pa vsekakor prav. Mocno dvomim, da bo kdorkoli izmed nas postal milijonar na racun visenja tu gor. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close