Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi, da se loči

Rada bi, da se loči

Na kratko.

Všeč mi je poročen moški, sam ne vem, kako naj se v tej situaciji obnašam. Nisva še seksala, sam nočem, da bi mu bila samo za pojebi in odjebi. Rada bi, da se tudi on zaljubi vame, da na koncu zapusti ženo.

Nasveti dobrodošli!

Enkrat se spomnim tete ko je rekla..  pa je cist navadna smrtnica… v rogu je delala… znaci navadna delavka v tovarni…

Je rekla za heleno blagne… da ona nikol nebi mogla vzet porocenega moskega… da nikol nebi mogla tko kot npr ona…

Stvarno nije do skole…

Če rabiš tule spraševati takele nebuloze zihr nisi iz pravega testa. Preberi Dashenko, morda ti to pomaga. Sam ona ni spraševala kaj naj naredi, take babe morjo imet to v sebi.

Izogni se, spoštuj sama sebe in najdi samskega. Če bi se zaljubil, bi že opazila na začetku. Sedaj ti klačeplazenje ne bo pomagalo, le več bolečine boš imela. Ljubezni se ne da izsiliti.

Pa si se mogoče vprašala, kako bi bilo, če bi se to zgodilo tvoji družini? Oziroma tvojemu moškemu. Mogoče, ko boš odrasla, in boš to trpljenje ( upam da ne) doživela sama?? Ti ne privoščim.  Bodi pametna, in si najdi sebi primernega fanta.

Odgovor na objavo uporabnika
potencialna ljubica, 01.08.2023 ob 14:48

Na kratko.

Všeč mi je poročen moški, sam ne vem, kako naj se v tej situaciji obnašam. Nisva še seksala, sam nočem, da bi mu bila samo za pojebi in odjebi. Rada bi, da se tudi on zaljubi vame, da na koncu zapusti ženo.

Nasveti dobrodošli!

Pazi na to, da se potem tudi tebi ne zgodi podobno. 😉

 

Ahhh v vsakem primeru boš za pojebi in odjebi. Tud če jo zapusti boš kmalu na njenem mestu. Tisti, kateremu 1x ni problem iti, mu je v drugo kvečjem lažje.

Povabi ga na zmenek, prinesi rože in plačaj večerjo. Povabi ga na izlet za vikend, ti plačaj vse. Trudi se okrog njega, kot da je zadnja ženska na tem svetu, ti pa alfa moški, ki bo naredil vse, da to trdnjavo osvoji.

Potem pa, da vidimo če ti bo še všeč…

Aja pa če se loči, bodi pripravljena na najslabše. -50%premoženja, -150eur vsak mesec po glavi otroka -stanovanjski in življenjski stroški -50h/uro odvetnika -stroški sodišča.

 

Totalno brez morale ste. Aja, človeka ne moreš prisilit, da se zaljubi. In pa – zaljubljenost mine.

Kakšne sprašuješ tule. Žene ne bo zapustil .Ti si mu samo za praznjenje jajčk.  Če pa jo že bo ,pa si naslednja ti ki bo te varal .lp.

Ti si zgolj za pojebi&odjebi, ker sploh razmišljaš o temu, da bi se zapletla s poročenim.

Isto, kot bo (potencialno) naredil ženi, bo potem nekoč tebi. In bilo bi pravično…

Se mi zdi, da si na veliko zgrešila, če nisi glih še grešila. 🤣😂☺️☺️🙃🙃🙃🙃☺️☺️☺️☺️

Odgovor na objavo uporabnika
Prevzami moško vlogo, 01.08.2023 ob 16:37

Povabi ga na zmenek, prinesi rože in plačaj večerjo. Povabi ga na izlet za vikend, ti plačaj vse. Trudi se okrog njega, kot da je zadnja ženska na tem svetu, ti pa alfa moški, ki bo naredil vse, da to trdnjavo osvoji.

Potem pa, da vidimo če ti bo še všeč…

Aja pa če se loči, bodi pripravljena na najslabše. -50%premoženja, -150eur vsak mesec po glavi otroka -stanovanjski in življenjski stroški -50h/uro odvetnika -stroški sodišča.

 

🤣😅😂😂😂😂🙃🙃🙃🙃😆☺️☺️☺️☺️

Osredotoči se samo na moške, ki so ledig pa fraj!

    In če bo kasneje nekatera druga isto pomislila za tvojega moza , ko ga boš nekoč imela? Saj všeč nam je marsikdo , ampak pameti pa zato ni treba dati na pašo , marsikdaj pride ravno pamet na pomoč.

Jaz pa pravim nic ne sili…ce se bo zaljubil je to njegov ptoblem ti si samska…mogoce pa ni srecen in bo s teboj zazivel ….kje pa pise v danasnjih casih je vse mogoce.    Ne poslusaj teh staromodnih odgovorov .. .bodi taka kot se prepusti toku.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2522, 07.08.2023 ob 16:19

Jaz pa pravim nic ne sili…ce se bo zaljubil je to njegov ptoblem ti si samska…mogoce pa ni srecen in bo s teboj zazivel ….kje pa pise v danasnjih casih je vse mogoce.    Ne poslusaj teh staromodnih odgovorov .. .bodi taka kot se prepusti toku.

To danes ni nič več hudega. Če je nesrečen, naj se loči. Za ljubico se pa ne spuščaj.

Vse kar lahko narediš, da vprašaš kaj čuti do tebe, ostalega se ne da izsiliti. Če je moški s hrbtenico, bo že sam dal pobudo. Če je ne da, verjetno nič ne čuti do tebe.

Ne delaj nekaj kar lahko nekdo tebi naredi.Sem samski in zaradi tega ker je bivša bila ljubosumna je tko,nikdar nebi taknu druge ženske.Za mene je bila ona Kraljica mojega srca.

Avtorica, pusti te pojebi/odjebi brezveznike, ko ga bos imela v sebi ga glej v oči in ti diktiraj tempo pridiranja v tebe, po koncu reč to je to.., naprej pa…, ko boš samski, če kdaj boš.., nič sms in podobnih pizdarij… Važno da se kresneta s tistim pravim strastnim, erotično jebaškim nabojem, to je greh izpustit…

Odsvetujem.

Tvoj načrt je zelo slaba karma? Mogoče kak ljubezenski napoj. Drgač imam pa nasvet za dobro karmo. Nabavi sexy perilo on sexy obleke. Pojdi na kraj, kjer je veliko samskih moških, kak kmetijski sejem in se tam malo razglej. Gasilska veselica. Migaj z ritjo in koški.

New Report

Close