Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Rada bi prišla do zaslužka s sexom

Rada bi prišla do zaslužka s sexom

lahko poveš s katerega konca slovenije si?

čist ste prestrašli bejbo 🙂


Ha ha ni tako enostavno , odvisno kje to ponujaš , leta, pa če je vse vključeno al sam orala, pa glede tega da nisi profesionalka moraš takoj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj računat , druga varjanta pa je da si ustvariš krog 5-6 stalnih prijateljev pa si popestriš urice na plačilo s temi stalnimi strankami , brez omejitve časa ne uslug , vtem slučaju lahko računaš tudi do stotaka …[/quote]

To je tapravo.
Tudi 2 stranki en krat tedensko in tisočak mesečno pade.

se je komu uspelo dogovorit

Kurbam ne gre dobro. če bi jim šlo, ne bi imela ena kurba po 10 oglasov na salamonu.

odlično jim gre….še posebno takim ki niso redno v tem…po enega do 2 tedensko

ja, kajti Slovenija je polna dedcev, ki bodo plačevali po 100 za seks…

…potem z veseljem dam tudi nekajkrat več.

Torej fantje in gospa, kaj sedaj?

Siguren sem, da nisem edini, ki bi rad probal, nas pa verjetno vse zanima kaka povratna informacija. Se je kdo zmenil? Gre za zaresen oglas? Nova_bejba – te je še možno dobiti?

Lp,

Interesent

ej, pa kaj ste navalili na to bejbo, kot, da vam bi ona dala zastonj, ko imate morje bejb po oglasih od 18 do, hehe 70 let (sem videl v salamonu, pred leti, zdej je to baje na bolha.net) za isti keš ali še manj.

bi pa ne odgovarja na mail…..najbrž je to nateg
itak za plačilo…..

Ma ja… ampak ta je še neuka in zna bit, da pri tem celo zares uživa. Če je tako, je to čisto drugo doživetje, kot pri eni, ki samo malo zasopiha, če ji že rečeš, da mora, ker si plačal tudi sopihanje.

Ni malo morje oglasov, temveč ima ena ženska v salomonu po 10 do 15 oglasov..

Sem lezba, bi bila pripravljena? Za en večer ti lahko dam tudi 200

bi ti od mene sprejela nagrado 🙂
300

Obstaja kakšna spletna stran, kjer bi se lahko dogovarjal glede takšnih stvari? ta forum ni ravno najprimernejši se mi zdi, čeprav se veliko javljate..

Dejansko me zanima kako se je punca,oz zenska znasla v tej vlogi,oz namenu kaj zeli poceti,oz v kaj se podati…upam da z njo vse ok.

Jaz bi se takoj dobival s kaksno ki ni profesionalna prostitutka ampak taka ki rada seksa in bi rada zasluzila nekaj malega za zraven. Jaz bi vedel da je ona zdrava, ona pa tudi da sem jaz zdrav.

Ker najslabse je ce dobis kako bolezen.

Fukat pa rabim, prjatlce za to pa nimam. Torej je najmanj komplikacij ce placam eni in se redno srecujeva.

Ampa kje tako spoznat??

Star sem 30


Boš pustil kakšen kontakt?


Boš pustil kakšen kontakt?
[/quote]

[email protected]

Če je katera ki bi poskusila se lahko javi na mail
[email protected],,,,,,ljubljana in okolica……


Boš pustil kakšen kontakt?
[/quote]

Evo ga:

kupleraj (afna) berlin.com

Arabella, bi mogoče poskusila s parom?


Boš pustil kakšen kontakt?
[/quote]

[email protected]

New Report

Close